Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.
Odpowiedz

Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2015, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strone wczesniej streszczalam wydarzenia :P Wiec mozesz przeczytac :D

  • wiewiórka17 Autorytet
    Postów: 601 428

    Wysłany: 12 lipca 2015, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie nadrabiam powoli:):)

    iv098rib495v7vlg.png

    Gracjanek 14 tc - 27.02.2015 [*]

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 12 lipca 2015, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja się pochwale ze w 4 tyg schudłam 4 kg stosując niskowęglowodanową diete i z niskim indexem glikemicznym wszysstko za dobra rada nPicji która mi poleciła ksiązki z fajnymi przepisami zwłaszcza na pyszneki :D desery i sałatki.,

    mój wykres dzis skoczył do góry

    wiewiórka17, littleladybird, nick nieaktualny, Baronowa_83 lubią tę wiadomość

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 12 lipca 2015, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brawo Ewi :D

    Ja dzięki tej diecie (+niepokalanek) miałam owulację ;D (chyba miałam).

    wiewiórka17, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 12 lipca 2015, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    littleladybird wrote:
    Brawo Ewi :D

    Ja dzięki tej diecie (+niepokalanek) miałam owulację ;D (chyba miałam).

    Dieki
    1Dzno ja do tego biore inofem i costagnusa. przez poł roku napewno tez nie miałam az do tego cyklu , chyba ovu była

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2015, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    littleladybird wrote:
    Brawo Ewi :D

    Ja dzięki tej diecie (+niepokalanek) miałam owulację ;D (chyba miałam).
    A w koncu robilas ten progesteron?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2015, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewi0808 wrote:
    Dieki
    1Dzno ja do tego biore inofem i costagnusa. przez poł roku napewno tez nie miałam az do tego cyklu , chyba ovu była
    Ja bym jutro poleciala na prpgesteron zeby sie upewnic wedlug ovufriend to bedzie 7dni po owulacji ;D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lipca 2015, 08:55

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2015, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam tak duzo pryszczy ze juz na mordzie mi sie nie mieszcza... Eh...

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 12 lipca 2015, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Ja mam tak duzo pryszczy ze juz na mordzie mi sie nie mieszcza... Eh...

    Progesteron działa ;)
    ciri22 wrote:
    A w koncu robilas ten progesteron?

    Tak, ale wyniki będą jutro dopiero :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lipca 2015, 09:01

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • wiewiórka17 Autorytet
    Postów: 601 428

    Wysłany: 12 lipca 2015, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny stwierdziłam ze jak w tym cyklu się nie uda to wrzucam na luz i jadę na wakacje a termometr i testy ovu na bok odkładam :)

    littleladybird lubi tę wiadomość

    iv098rib495v7vlg.png

    Gracjanek 14 tc - 27.02.2015 [*]

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 12 lipca 2015, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewi, jak się czujesz na tej diecie? Naczytałam się, że przez pierwsze kilkanaście dni można czuć się ociężałym. Mnie męczą strasznie gazy :/ i nie wiem czy to od zmiany żywienia :(
    wiewiórka17 wrote:
    Dziewczyny stwierdziłam ze jak w tym cyklu się nie uda to wrzucam na luz i jadę na wakacje a termometr i testy ovu na bok odkładam :)

    Na wakacjach łatwiej wyluzować :) też mam takie plany ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lipca 2015, 09:04

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 12 lipca 2015, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Ja bym jutro poleciala na prpgesteron zeby sie upewnic wedlug ovufriend to bedzie 7dni po owulacji ;D


    myslałam o wien wtorku zeby tez bete zrobic bedzie 8 dzien po owu

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • wiewiórka17 Autorytet
    Postów: 601 428

    Wysłany: 12 lipca 2015, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem tylko czy podołam temu wyzwaniu hehe :) za bardzo się już wciągnęłam w mierzenie temp.i czytanie tego forum :)

    iv098rib495v7vlg.png

    Gracjanek 14 tc - 27.02.2015 [*]

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 12 lipca 2015, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewi0808 wrote:
    myslałam o wien wtorku zeby tez bete zrobic bedzie 8 dzien po owu

    A na betę nie będzie wcześnie?
    wiewiórka17 wrote:
    Nie wiem tylko czy podołam temu wyzwaniu hehe :) za bardzo się już wciągnęłam w mierzenie temp.i czytanie tego forum :)

    Jeśli nie weźmiesz termometru to nie będzie wyjścia i dasz radę :D

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 12 lipca 2015, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    littleladybird wrote:
    Ewi, jak się czujesz na tej diecie? Naczytałam się, że przez pierwsze kilkanaście dni można czuć się ociężałym. Mnie męczą strasznie gazy :/ i nie wiem czy to od zmiany żywienia :(


    Super jestem pełna energii nie ospała cukier spadł mi ze 100 do 89 .
    Co do pracy jelit to tez mam gazy ale nie jakies straszne, łatwiej mi sie wypróżnic ;P

    Ogólnie polecam. To poprostu zdrowa zbilansowana dieta.

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • wiewiórka17 Autorytet
    Postów: 601 428

    Wysłany: 12 lipca 2015, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wrzucę na luz :p i nie będę się stresować na wakacjach :)

    ewi0808, littleladybird lubią tę wiadomość

    iv098rib495v7vlg.png

    Gracjanek 14 tc - 27.02.2015 [*]

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 12 lipca 2015, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gdzies wyczytałam ze mozna bete chyba 7 dniu po ovu robic jak sadzicie za wczesnie?

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • wiewiórka17 Autorytet
    Postów: 601 428

    Wysłany: 12 lipca 2015, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko abonament mam wykupiony do 1 września.trochę tego mi szkoda

    iv098rib495v7vlg.png

    Gracjanek 14 tc - 27.02.2015 [*]

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 12 lipca 2015, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiewiórka17 wrote:
    Wrzucę na luz :p i nie będę się stresować na wakacjach :)


    Mi w tym cyklu lekarz tez kazał dac na luz bo miał byc monitoring badania i ewntualna stymulacja. ale stwierdził ze sa wakacje i zeby dac sobie troche luzu

    wiewiórka17 lubi tę wiadomość

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 12 lipca 2015, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To zależy kiedy było zagnieżdżenie, niby może wystąpić nawet 10 dpo, więc wtedy na pewno jest za wcześnie na betę, bo nie ma produkcji hormonu hcg.

    Ja też łatwiej się wypróżniam :D :P
    wiewiórka17 wrote:
    Tylko abonament mam wykupiony do 1 września.trochę tego mi szkoda

    Jakieś koszty muszą być :) co jest ważniejsze: abonament czy Twoje dobre samopoczucie i zdrowe podejście do tematu, hę? :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lipca 2015, 09:14

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
‹‹ 30 31 32 33 34 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ