X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.
Odpowiedz

Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2015, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bardzo długo brałam tabletki, z przerwami koło 7lat i niestety pożniej musiałam własnie się regulowac dupkami i luteinami,bo organizm sam zwariował.

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 14 lipca 2015, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój M powiedziął że nie pozwoli żebym się faszerowała tabletkami i sie truła . Zanim zaczeliśmy powiekszenie rodziny wybraliśmy albo przerywany albo inne miejsca :D

    C

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2015, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My tez. Dodatkowo noj mąż ma taki dar. Ze może tyle ile chce i zawsze zdąży. I jak widac przez 10 lat nie bylo wpadki:)mąż nie należy do tych, którzy sie "nawilzają";). Nie bylam w ciazy nawet w tych latach gdy z moja plodnoscia bylo ok. Miałam do czynienia z hormonami krotko i to calkiem niedawno. Nuva ring. Ale kazano ni odstawić i nigdy nie mogę juz brać hormonów poza luteina itp.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lipca 2015, 11:15

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2015, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja brałam tabletki na uregulowanie hormonów, bo miałam taki trądzik, że wstyd bylo na miasto wychodzić (do tej pory mam, ale to już czasem gdzieś tam cos wyskoczy),a żadne kuracje antybiotykami i maściami nie dawały rady, dermatolodzy rozkładali ręce. A po tabletkach hormony sie stablizowły i można było żyć. Blizny na twarzy mam do tej pory po trądziku.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2015, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Namida wrote:
    Prawidłowo dobrane tabletki anty nie powinny zmniejszać libida. Ja zanim trafiłam na swoje tabletki też miałam spadek, aż w końcu lekarz mi dobrał właściwe i mogłam szaleć codziennie :p
    Moj mi powiedzial ze to najmniejsza dawka hormonow jaka moze mi dac i to moze byc tez moj temperament i z tym sie zgadzam bo po tabletkach nir chcialo mi sie w ogole a teraz troche wiecej mam ochote ;p ale i tak nie duzo

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2015, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Namida wrote:
    Ja bardzo długo brałam tabletki, z przerwami koło 7lat i niestety pożniej musiałam własnie się regulowac dupkami i luteinami,bo organizm sam zwariował.
    Moj po 6,5 roku brania wyregulowalo sie w nie cale pol roku ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2015, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam teraz mega tradzic wczeaniej mialam ale nie az taki.. A teraz to zaslonic sie chusta powinnam

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 14 lipca 2015, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziwne od rana zero plamienia

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2015, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ewi...dziwna sprawa;)

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 14 lipca 2015, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem wiem przezywam jak głupia....

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 14 lipca 2015, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój postanowił ze wazektomie sobie zrobi;) i jyz nie bede się truła

    ciri22, ewi0808 lubią tę wiadomość

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2015, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie nie, po prostu zastanawiam sie co jest.nie okres...to co?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2015, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewi ja też bym przeżywała. To normalne że się martwisz ;)

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 14 lipca 2015, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewi0808 wrote:
    Wiem wiem przezywam jak głupia....
    Nic dziwnego. Może organizm walczy;). Jest juz plamienie bo jeszcze ten cykl nie jest taki super ale jednak juz sa pozytywne zmiany. Oby. Czekamy

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2015, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewi każda z nas przeżywa. I właśnie też od tego tu jesteśmy, żeby przeżywać, marudzić, się martwić, panikować ale też cieszyć, szaleć i płakać ze szczęścia :)

    Ja dziś właśnie jestem mega szczęśliwa, moja fasola ma prawie 3,5cm (3,25dokładnie) słyszałam bijące serduszko a nawet widziałam jak się wierci i macha rączkami i nóżkami. Zadzwoniłam do męża się popłakałam z radości :D

    Madziulla, ewi0808, littleladybird, wiewiórka17 lubią tę wiadomość

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 14 lipca 2015, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spadek temp jakna okres pewnei progesteron jest słaby i tak jeszcze nie czas na okres wiec cos tam zzaczeło ale przestało.
    łudze sie ze moze jednak nie okres. Koło 14 beda wyniki progesteronu.


    Namida no to super też bym sie popłakala chyba.

    Cały czas zastanawiam się jak to będzie gdy pierwszy raz zobacze faolke na usg albo II kreski na teście

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2015, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juz macha:)? Super. Ciekawe ile moj ma juz "wzrostu".w czwartek miał 0,66 cm :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2015, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewi ja też się zastanawiam....pewnie będę płakać ze szczęścia.. ehhh kiedy to będzie...narazie będę płakać ze szczęścia jak zobacze w sierpniu na usg że torbiel zniknęła... ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2015, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewi0808 wrote:
    Spadek temp jakna okres pewnei progesteron jest słaby i tak jeszcze nie czas na okres wiec cos tam zzaczeło ale przestało.
    łudze sie ze moze jednak nie okres. Koło 14 beda wyniki progesteronu.


    Namida no to super też bym sie popłakala chyba.

    Cały czas zastanawiam się jak to będzie gdy pierwszy raz zobacze faolke na usg albo II kreski na teście
    Choc sie starałam i bralam to przeciez pod uwagę.jak zrobiłam i tak od niechcenia spojrzałam na kreski a tam bladzioszek. O Malo nie spadlam z toalety. Powiedziałam...o zesz...k...a ja pier...ę ki ch...uj? Chociaż nie przeklinam! Wcale zero nic. I oszalalam:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2015, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    Ewi ja też się zastanawiam....pewnie będę płakać ze szczęścia.. ehhh kiedy to będzie...narazie będę płakać ze szczęścia jak zobacze w sierpniu na usg że torbiel zniknęła... ;)
    Zniknie i wszystko będzie dobrze:)

‹‹ 41 42 43 44 45 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ