Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.
Odpowiedz

Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.

Oceń ten wątek:
  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 14 lipca 2015, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli reakcie antynormalne :D

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2015, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale ja się cieszyłam:) tylko to byl szok jakbym miała 15 lat i wpadla z kolega z klasy. No taki szok:)

    ewi0808, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2015, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No jo...zaczyna mnie ten jajnik boleć.... mam nadzieje że się nie powiększa...albo zwiastun ovu

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2015, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Picja wrote:
    Juz macha:)? Super. Ciekawe ile moj ma juz "wzrostu".w czwartek miał 0,66 cm :)

    Machał rączkami (nawet paluszki widziałam, lekarka mi pokazywała gdzie dłon, kciuk, wszystko mi tłumaczyła), nóżkami wierzgał. Jak oczarowana parzyłam.
    A Twój fasol to pewnie też niedługo się już będzie wiercić i kręcić :D



    Ewi będziesz przeżywać, jak mrówka okupację, to są niezapomniane przeżycia. :)

    ewi0808 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2015, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    Ewi ja też się zastanawiam....pewnie będę płakać ze szczęścia.. ehhh kiedy to będzie...narazie będę płakać ze szczęścia jak zobacze w sierpniu na usg że torbiel zniknęła... ;)

    Madziulla zniknie w końcu. Przyjaciólka mojej siostry miała też duzy problem z zajsciem, a to właśnie torbiele, nadżerki, krwiaki, aż w końcu po chyba roku lekarze swtierdzili, że sprawdzą jej drożność jajowodów. Wynik był tragiczny nawet na 1cm nie były drożne i powiedzieli, że tylko im in vitro zostaje. A 6tyg później okazało się, że jest w ciąży. Najprawdopodobniej "coś tam jej przepchali" i się udało. Także, wszystko jest możliwe :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lipca 2015, 12:07

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2015, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Namida wrote:
    Madziulla zniknie w końcu. Przyjaciólka mojej siostry miała też duzy problem z zajsciem, a to właśnie torbiele, nadżerki, krwiaki, aż w końcu po chyba roku lekarze swtierdzili, że sprawdzą jej drożność jajowodów. Wynik był tragiczny nawet na 1cm nie były drożne i powiedzieli, że tylko im in vitro zostaje. A 6tyg później okazało się, że jest w ciąży. Najprawdopodobniej "coś tam jej przepchali" i się udało. Także, wszystko jest możliwe :D


    Baaardzo lubię Twoją wiadomość :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2015, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    Baaardzo lubię Twoją wiadomość :D


    Madziulla jeszcze będziemy tu skakać i przeżywać Twoje dwie kreski :D Zobaczysz, ja Ci to wróżę :D

    nick nieaktualny, littleladybird lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2015, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obyś miała racje. A zakładając że zajdę w ciąże we wrześniu a jak się uda to wrzesień-październik chcemy jechać w góry (no więc był by to początek ciąży) myślicie że mogę w góry jechać? bo w późniejszych etapach to wiadomo że nie bo nie będę skakać z brzuchem po szczytach. :P Bo my średnio 2 razy w roku jesteśmy w górach i zawsze się zastanawiam czy można i przed wyjazdem testy robię.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2015, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla jak się nic nie będzie działo nie powinno być żadnych przeciwwskazań żebyście na początku pojechali w góry. Dużo kobiet, które są aktywne przed ciążą nie rezygnują od razu ze sportu, tylko dużo poźniej. Ważne byś się nie przemęczała, nie odwodniła i jak będzie upał to chroniła przed słońcem.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2015, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba ze dopadnie cie tak jak mnie ten pieprzony rower... Jezdze od marca do wrzesnia pazdziernika co roku na nim do pracy najpierw po 12 km w jedna strone potem po 4-5. Na poczatku ciazy nic. A teraz tylko w ciaze tylko wsiaze i krwawie... Mialam jechac wlansie w gory teraz na wakacje... Ale chyba sobie daruje bo moze sie okazac ze to bedzie dla mnie za duzy wysilek a ja kocham chodzic po gorach...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2015, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zawsze chcialam byc kobieta w ciazy bez ograniczen... W tu kurwa takie cos... Wrrrr

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 14 lipca 2015, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri takie życie. Nigdy nie jest tak jak byśmy tego chcieli. Ja o tym czasie miałam prawie rodzić i co? Nawet w ciąży jeszcze nie jestem.

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2015, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    littleladybird wrote:
    Ciri takie życie. Nigdy nie jest tak jak byśmy tego chcieli. Ja o tym czasie miałam prawie rodzić i co? Nawet w ciąży jeszcze nie jestem.

    to tak jak ja.... miałam mieć termin na swoje urodziny 2 sierpnia.... i co walczę z torbielą..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lipca 2015, 13:38

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2015, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nooa jeszcze dwa tygodnie temu ogladalam pokoje w gorach...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2015, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez mialam juz miec 3 letnie dziecko.... Dobrze ze to informacje nie potwierdzone zadnym usg...

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 14 lipca 2015, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My w sierpniu jedziemy w góry :) zamień się, odstąpię Ci urlop, a ty oddasz mi swoją Fasolę :D :P

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2015, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri ja też chce :)My jedziemy we wrześniu jak się uda wiec możesz jechać i w sierpniu i we wrześniu :P

    littleladybird lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2015, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny przeglądam swoje wyniki i tak się zastanawiam nad progesteronem bo obiło mi się o uszy że progesteron powinien być kolo 20 ng/ml najlepiej a endokrynolog zlecił mi w czerwcu 2014 roku czyli jeszcze przed zajściem w ciąże i poronieniem badanie hormonów w tym progesteronu... miałam wtedy 7.50 ng/ml a w lutym czyli 2 mies po poronieniu miałam 15 ng/ml. nie miałam niestety podanych nrom a lekarz nic nie mówił wiec myślałam ze jest ok....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2015, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest bardzo dobrze. Kolezanka miala ostatnio 70!!! I lekarz powiedzial ze cudnie ;)

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 14 lipca 2015, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W moim labo normy dla fazy lutealnej są od 1,7 do 27 ng/ml czyli jeden i drugi Twój wynik mieści się w normach, ale progesteron ma zmienną wartość. Czytałam ostatnio, że nie tylko zmienia się z każdym kolejnym dniem po owulce (najpierw rośnie, a przed @ maleje), ale nawet wahania są w ciągu dnia. Czyli jak miałaś 7,5 rano, to po południu mogła być inna wartość, np wyższa.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
‹‹ 42 43 44 45 46 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

DHA z alg czy ryb? Sprawdzamy, dlaczego DHA z alg zyskuje na popularności wśród przyszłych mam

Kwas DHA to jedna z substancji niezbędnych do prawidłowego rozwoju płodu. Jego suplementacja jest zalecana przez ekspertów, a w aptekach znajdziemy wiele preparatów zawierających ten składnik. Najczęściej jest pozyskiwany z ryb morskich, jednak coraz więcej przyszłych mam sięga po DHA z alg. Jakie są jego właściwości i czym różni się od rybiego? Dowiedz się więcej na temat suplementacji DHA w ciąży – kiedy zacząć i jakie dawki stosować?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ