X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.
Odpowiedz

Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.

Oceń ten wątek:
  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 16 lipca 2015, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Ja mam takei pytanko jak znajdujecie czas w pracy żeby tu pisać.??
    Ja to sie wogóle osotatnio zastanawiam dlaczego chcemy dziecko jak nie będziemy mieć dla niego czasu. bezsensu

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2015, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam akurat pracę siedzącą przy kompie wiec zerkam co jakiś czas i jak mam chwile to odpisuje

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2015, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ann_je wrote:
    Bry :)

    Zapomniałam zrobić rano progesteron :/ a mam 8dpo... ale ze mnie ciemna masa :D

    I wiecie co? Dziś czuję wewnętrznie, że ten cykl to nie zaciążony cykl... ale jakoś się wcale nie przejmuję... I nawet nie kupuję testu ciążowego bo wewnętrznie wiem, że za te 5-6 dni dostanę okres. Taki mega wewnętrzny spokój czuję.
    Ja to co cykl się modlę o taki spokój wewnętrzny :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2015, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem na L4 chociaż siedzę w pracy. Ale nie wzięłam ładowarki do laptopa i pisze z telefonu. W mojej pracy nie da się być na czysto i na bieżąco. Od 6 do 7 mlyn. Potem spokój o 10 kurier wiec znów pakowanie szybkie. Potem znów spokój. A od 14 do 16 to przeważnie młyn jakich mało. Dzis na szczęście mniej roboty bo same paczkomaty i nadam sobie okolo 20 :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lipca 2015, 15:05

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2015, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    littleladybird - albo spytaj rodziców o prezent, albo jak oni Ci powiedzą "zrób jak uważasz" to możesz małej zawsze kupić np jakieś złote kolczyki. Ja dostałam od swojej babci na roczek złote kolczyki i do tej pory mam (trochę są już za małe :P ale je mam). :)

    littleladybird lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2015, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewi0808 wrote:
    Hej. Ja mam takei pytanko jak znajdujecie czas w pracy żeby tu pisać.??
    Ja to sie wogóle osotatnio zastanawiam dlaczego chcemy dziecko jak nie będziemy mieć dla niego czasu. bezsensu
    Jak już będziesz miała dziecko to i czas się znajdzie ;) więc się nie przejmuj :)

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 16 lipca 2015, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też mama prace siedzącą pzred kompem ale dopiero teraz znalazłam od rana chwile zeby coś zjjeść i zajrzeć co u WAs

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2015, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam caly czas wolny a tez przed kompem pracuje ;D

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 16 lipca 2015, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To pozazdrościć

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2015, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie za bardzo bo zarobki chujowe... Ale wlasnie ze wzgledu ze praca siedzaca tu planowalam ciaze

    ewi0808 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2015, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z kolei w pracy wcale nie siedzę:( caly czas stoję i chodzę. Najgorzej ze tu dużo dźwigania i latania.a to poczta a to paczkomaty. A to towar wypakować. A to poważyc kosmetyki i wpisać do systemu. No i zapachy. Mydlarnia i "swieczkarnia" to dla ciężarnej juz nie sa piękne zapachy:)

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 16 lipca 2015, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    faktycznie taki miks zapachów przy mdłościach może być uciązliwy.
    Jak kiedyś będe wciąży to będe mieć problem bo ja znowu cały dzieńs iedze i wswzędzie wkoło drukarki ksero, skaner, monitor, komputer

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2015, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To tak jak u mnie. Siedze calymi dniami. Mala sala a ze 20 komputerow jest do tego inni ludzie ktorzy roznie pachna i drukarki i komputeru. Ostatnio to poprosilam zeby przy mnie nie jedli bo ja sie od tego zapachu zaraz porzygam...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2015, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    No u mnie tez pylący toner. A wydrukowac trzeba każde zamówienie, fakturę, etykietę na paczke. Na szczęście mąż mi kupił filtr hepa do pomieszczeń:)

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 16 lipca 2015, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sztućce z gerlacha takie z miśkami
    Kolczyki dziecięce
    Lokata;)
    Lego duplo

    littleladybird lubi tę wiadomość

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 16 lipca 2015, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ide do moich papierów. 20 się zbliża trzeba księgować :/

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 16 lipca 2015, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję :) coś na pewno wymyślę :D

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2015, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sorry ze wrzucam ale jak KURWA MOZNA ZGWALCIC 8-miesieczne dziecko?! Ja pierdote to nawet nie ogarniam lbem gdzie on tego PENISA i jak wsadzil?!

    http://www.tvn24.pl/elblag-zgwalcil-8-miesieczne-dziecko-jacek-s-skazany,560571,s.html

    Upierdolilabym kutasa... eh...

    A tak sorry za porownanie, ale po pierwszym seksie ze swoim partnerem ja plakalam i krwawilam bo bylam mala rozciagnieta w srodku to co takie dziecko ma powiedziec... boze straszne...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2015, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masakra..... tez tego nie ogarniam.... ;/

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 16 lipca 2015, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bestialstwo. W głowie mi się coś takiego nie mieści :/

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
‹‹ 62 63 64 65 66 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ