Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.
Odpowiedz

Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.

Oceń ten wątek:
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 16 lipca 2015, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Tez czasem tak chcialam czasem to mysle ze juz bym chciala wrzesien...zeby usnac i sie obudzic we wrzesniu

    Tak właśnie mam, chciałabym przespać ten czas.
    wiewiórka17 wrote:
    czas się dłuży strasznie,mi też... ale nic na to nie poradzimy :/

    Tobie to pewnie teraz strasznie się dłuży ;) jesteś w fazie oczekiwania ;D życze pozytywnego testu <3

    Zastanawia mnie ten ból, który miałam w 9dpo. Macie jakieś pomysły? Był nie do zniesienia, skręcało mnie na łóżku i na szczęścia po nospie przeszło.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lipca 2015, 10:16

    wiewiórka17 lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2015, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam nieplanowaną dłuższą przerwę w pracy bo jakaś większa awaria internetu.na szczęście mam w telefonie internet ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2015, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie zmuszaja do jakis chujowych rzeczy zamierzam sie postawic ;D ale po zmienie dyrektora nagle o 500zl wiecej zarobilam ;D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2015, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nooo u mnie grubsza sprawa. Cały dzień nie będzie neta.

  • wiewiórka17 Autorytet
    Postów: 601 428

    Wysłany: 16 lipca 2015, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    littleladybird wrote:
    Tobie to pewnie teraz strasznie się dłuży ;) jesteś w fazie oczekiwania ;D życze pozytywnego testu <3

    ehh jakoś musze to znieść ... jak @ do soboty nie przyjdzie to testuje :)

    Zastanawia mnie ten ból, który miałam w 9dpo. Macie jakieś pomysły? Był nie do zniesienia, skręcało mnie na łóżku i na szczęścia po nospie przeszło.

    iv098rib495v7vlg.png

    Gracjanek 14 tc - 27.02.2015 [*]

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2015, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) miałam kiepską noc, ale jakoś żyję. Mój mężczyzna mnie tak załatwił w nocy, że nawet mi się gadać o tym nie chce. Najchętniej bym go ubiła.
    Co do krwi ja mam 0 Rh + . więc o konflikt nie mam co się martwić. Krew mam po mamie, bo tata miał 0 Rh - . Mój mężczyzna ma z zupełnie czegoś innego. Już nie pamiętam nawet jaką, ale ma gdzieś zapisaną.
    Poza tym temperatura poszła w górę. A co tam u Was kochane tak ogólnie słychać ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2015, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli owulka raczej byla ;)

    U mnie bez zmian...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2015, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli teoretycznie jak by wystąpiła to @ powinna przyjść za 14 dni ?? Bo zazwyczaj po 14 dniach dostawałam.

    Kochana, ale ogólnie wszystko tak w porządku ? Jak się czujesz??

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 16 lipca 2015, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj :)
    Paulette wrote:
    Czyli teoretycznie jak by wystąpiła to @ powinna przyjść za 14 dni ?? Bo zazwyczaj po 14 dniach dostawałam.

    Raczej tak ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2015, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak. Mysle ze wczoraj moglas miec owulacje, jutro sie wszystko okarze.
    U mnie raczej dobrze... Jestem zla bo jedzenia sobie mal9 wzielam do pravy... A tu na tym zadupiu sklepow nie ma...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2015, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    littleladybird wrote:
    Witaj :)



    Raczej tak ;)
    dzia za odpowiedź kochana :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2015, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri na drugi raz musisz sie lepiej zaopatrzyć ;) a kiedy wybierasz się na zwolnienie ??

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2015, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    littleladybird wrote:
    Tobie to pewnie teraz strasznie się dłuży ;) jesteś w fazie oczekiwania ;D życze pozytywnego testu <3

    Zastanawia mnie ten ból, który miałam w 9dpo. Macie jakieś pomysły? Był nie do zniesienia, skręcało mnie na łóżku i na szczęścia po nospie przeszło.
    Ja miałam tak 7 dpo. Az trzymałam sie za brzuch i takie uklucia byly ale to bylo zagniezdzenie

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 16 lipca 2015, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie to nie było zagnieżdżenie, ewentualnie nieudana próba :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lipca 2015, 12:06

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2015, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette wrote:
    Ciri na drugi raz musisz sie lepiej zaopatrzyć ;) a kiedy wybierasz się na zwolnienie ??
    Jesli wszystko ok bedzie to dopiero na zime. Moze popracuje do swiat.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2015, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    littleladybird wrote:
    U mnie to nie było zagnieżdżenie, ewentualnie nieudana próba :/
    Tak moglo byc ja u siebie cykl temu Temu co w 6dpo mialam bol brzucha i rozowe plamienie podejrzewam ze byla to nie udana proba zagniezdzenia.

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 16 lipca 2015, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Tak moglo byc ja u siebie cykl temu Temu co w 6dpo mialam bol brzucha i rozowe plamienie podejrzewam ze byla to nie udana proba zagniezdzenia.

    Pewnie mój słaby wynik proga też przeszkodził ;/ W tym cyklu jak tylko wybadam owulkę biorę dupka :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lipca 2015, 12:22

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2015, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I bardzo dobrze ;D byle by byla owulacja a to juz polowa sukcesu ;*

    littleladybird lubi tę wiadomość

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 16 lipca 2015, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zamierzam też wspomóc się dongiem. Suplement diety, który wspomaga pracę jajników, pobudza pęcherzyki do wzrostu ;) niektóre dziewczyny biorą go nawet przy clo. Na wizytę u nowego gina mogę liczyć dopiero we wrześniu, więc w międzyczasie może wypracuję drugi cykl owulacyjny ;)

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2015, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieje mam ;* trzymam kciuki ;)

    littleladybird lubi tę wiadomość

‹‹ 60 61 62 63 64 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

10 mitów na temat premenopauzy, które warto wiedzieć mając 40 lat lub więcej

Premenopauza (perimenopauza) to nie tylko wciąż temat tabu, ale również etap życia kobiety, który często owiany jest mitami i nieporozumieniami. W rzeczywistości jest to naturalny okres przejściowy, który poprzedza menopauzę, a jego zrozumienie może zaoszczędzić Ci wiele stresu, lęku i znacząco wpłynąć na jakość życia i zdrowie hormonalne. Wraz z ekspertami zebraliśmy dla Ciebie 10 najpowszechniejszych mitów dotyczących premenopauzy i menopauzy, opierając się na najbardziej wiarygodnych i aktualnych danych naukowych.  

CZYTAJ WIĘCEJ