X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.
Odpowiedz

Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.

Oceń ten wątek:
  • ann_je Autorytet
    Postów: 397 249

    Wysłany: 16 lipca 2015, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bry :)

    Zapomniałam zrobić rano progesteron :/ a mam 8dpo... ale ze mnie ciemna masa :D

    I wiecie co? Dziś czuję wewnętrznie, że ten cykl to nie zaciążony cykl... ale jakoś się wcale nie przejmuję... I nawet nie kupuję testu ciążowego bo wewnętrznie wiem, że za te 5-6 dni dostanę okres. Taki mega wewnętrzny spokój czuję.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2015, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam to samo:) a zobacz jaki miałam fajny plaski wykres tuz przed owulacja w szczęśliwy cyklu;)

    Ann i ten mega spokój;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lipca 2015, 12:54

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2015, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To nie rob poczekaj ;D ale spokoj to suprr uczucie ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2015, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam szanse juz teraz pojsc co domu... Koncze o 17.. Ale jak bede chciala to mnie teraz puszcza ale mam placone za godzine wiec kicha noo i nie wiem co zrobic.

  • ann_je Autorytet
    Postów: 397 249

    Wysłany: 16 lipca 2015, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Picja, kochana, ale my raczej nawet nie trafiliśmy z <3 w owulację. A przytulanka tuż przed i tuż po były takie na szybciora i od razu prysznic a nie leżenie z nóżkami do góry :D

    Ciri i faktycznie spokój to super uczucie... mam nadzieję, że w przyszłym cyklu tez się nie będę spinać :)chociaż w okolicach owulacji miałam kilka dni takich jak to mówi mój mąż "podjarana Anka" i wtedy nawet kupiłam testy owulacyjne a kilka dni później patrzyłam w jakiej cenie są w Rossmanie testy ciążowe... ale przeszło mi :)

    Wczoraj wieczorem sprawdzałam termometr czy działa :D i chyba działa bo pod pachą inny wynik pod językiem inny wynik i u męża jeszcze inny wynik a mój wykres jest prawie całkowicie płaski... cóż to za wahania temperatury jak zmiana jest tylko o 0.1 stopnia...

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 16 lipca 2015, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też czułam mega spokój. Byłam tak uradowana faktem, że owulacja była, że nie myślałam o możliwej ciąży. Dopiero wczoraj się okazało jak podświadomie jednak na to liczyłam.
    A nogi w górze może pomagają, ale do zaciążenia wcale nie są niezbędne :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lipca 2015, 13:04

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • ann_je Autorytet
    Postów: 397 249

    Wysłany: 16 lipca 2015, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri a jak się czujesz? jak się dobrze czujesz to kasa Ci się teraz przyda ;) ale samopoczucie i zdrówko są najważniejsze ;)

  • ann_je Autorytet
    Postów: 397 249

    Wysłany: 16 lipca 2015, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little nic się nie martw ;) ważne że owulacja jest :) teraz troszkę szczęścia, dużo przytulania i później tylko łzy radości ;)

    littleladybird lubi tę wiadomość

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 16 lipca 2015, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wolałabym wcześniej niż później :P ale ok, poczekam :D
    Właśnie Ciri, jeśli nie czujesz się na siłach jedź do domu. Kasa ważna, ale nie najważniejsza.

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2015, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ann_je wrote:
    Picja, kochana, ale my raczej nawet nie trafiliśmy z <3 w owulację. A przytulanka tuż przed i tuż po były takie na szybciora i od razu prysznic a nie leżenie z nóżkami do góry :D

    Ciri i faktycznie spokój to super uczucie... mam nadzieję, że w przyszłym cyklu tez się nie będę spinać :)chociaż w okolicach owulacji miałam kilka dni takich jak to mówi mój mąż "podjarana Anka" i wtedy nawet kupiłam testy owulacyjne a kilka dni później patrzyłam w jakiej cenie są w Rossmanie testy ciążowe... ale przeszło mi :)

    Wczoraj wieczorem sprawdzałam termometr czy działa :D i chyba działa bo pod pachą inny wynik pod językiem inny wynik i u męża jeszcze inny wynik a mój wykres jest prawie całkowicie płaski... cóż to za wahania temperatury jak zmiana jest tylko o 0.1 stopnia...

    Oj oj. Ja nigdy w zyciu nie lezalam z nogami do góry a tydzień owulacyjny kochaliśmy się nie dość ze kilka r w zy dziennie to zawsze w wannie bo testowaliśmy nową hahahaha. Nigdy nie mów nigdy

    ann_je lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2015, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo kasa sie przyda szczegolnie ze to sie do mojego maxierzynskiego liczy...
    Anna to ja tez dziecko zrobilam z pozycji na jezdzca zaraz potem prysznic i bieg do pracy na rowerze a do tego jeszcze gwalt ;p chyba ze lekarz powie ze ciaza starsza ;p

  • ann_je Autorytet
    Postów: 397 249

    Wysłany: 16 lipca 2015, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może taki spokój i brak oczekiwania na @ a w zasadzie na jej brak mam dlatego, że pod koniec sierpnia mam mega wieczór panieński kuzyna nażeczonej a we wrześniu ich ślub i weselicho ;) pasuje przecież dobrze pożegnać stan wolności a później dobrze opić ich szczęście na nowej drodze życia ;P

    ciri22 lubi tę wiadomość

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 16 lipca 2015, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pamiętaj, ze w życiu zawsze na opak :D kto wie, może nie będziesz mogła jednak dobrze opić ich szczęścia, ewentualnie wodą :P

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2015, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak ja urodziny, imieniny...rocznice.opilam sobie....pikolo...a miałam w rocznice ubrac suknie slubna...a rocznica we wrześniu to juz będzie za mala:). Dziewczyny mam mega dylemat. Musze Was o poradę zapytać. A le to jak będę na kompie bo pisac na komórce to szok. A spokoju nam to nie daje

  • ann_je Autorytet
    Postów: 397 249

    Wysłany: 16 lipca 2015, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Picja to czekamy na powrót do domu i pytanko ;)

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 16 lipca 2015, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny macie jakieś pomysły na prezent na roczek dla dziewczynki? Dodam, że jestem chrzestną ;) i mam problem :P

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2015, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmmm...a rodzice nie chca czegos wiekszego kupic i kasiurki nie zmieraja? Bo u mnie w rodzinie to zwykle rodzice na roczek zmieraja kase i jakis duzy wspolny prezent kupuja.

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 16 lipca 2015, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Raczej nie. Rowerek itp rzeczy odpadają, bo już ma. W ostateczności dam kopertę i nie będę się martwić. Podpytam jeszcze chrzestnego co wymyślił, albo też rodziców małej zapytam wprost, czy chcieliby coś konkretnego ;) jak coś jeszcze wymyślicie to piszcie :) ja zmykam do domu, koniec pracy w tym tygodniu :D jutro mam wolne i lecę do endo ;) pa ;)

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2015, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Papa. Ja mysle ze najlepiej pytac rodzicow bo moze cos akurat im potrzeba ;)

    littleladybird lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2015, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    My tez zawsze dajemy zrobiazg dla malucha. Misia albo książeczkę i kopertę:)

    littleladybird lubi tę wiadomość

‹‹ 61 62 63 64 65 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ