X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.
Odpowiedz

Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2015, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podstawy genetyki sie klaniaja kochana ;D

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 16 lipca 2015, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Podstawy genetyki sie klaniaja kochana ;D
    Kiedy to było? Nawet nie pamiętam, w której szkole się tego uczyłam. Ja mam pamięć dobrą, ale krótką :P Dobrze, że mamy Ciebie i chętnie dzielisz się swą wiedzą :D
    ciri22 wrote:
    A to nie prawda ze nie mozesz miec innej. Moja mama ma taka sytuacje jako jedynama rh - w rodzinie. Ojciec mial plus imama tez. Jesli oboje maja dominujace + ale ich grupa sie sklada z + i - to jesli dwa minusu sie polacza to bedziesz miala grupe - tak jest u mojej mamy np.

    I wtedy skoro mamy grupa składa się z + i - to rozumiem, ze konfliktu też nie ma?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lipca 2015, 08:27

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2015, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;* no ja szkola jednak z kierunkiem medycznym to troche pamietam z tego ;)
    I nie kieruj sie grupa krwi z ksiazeczki zdrowia dziecka bo tamta nie jest pewna bo moze byc to krww Twoja a rownie dobrze matki ;)

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 16 lipca 2015, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W książeczce to nawet nie mam wpisanej ;) Kierunek medyczny - super, ja jestem po ekonomii więc się nie dziw, ze z genetyką u mnie na bakier :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lipca 2015, 08:30

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2015, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogolnie nie. Bo chodzi o to ze w genie ma zapisane zea + i - maly czyli tylko + jest dominujacy i w ogole organizm go widzi to wie tylko przy dziedzieczenii liczy ze moze dziecko dostac recesywny gen -

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2015, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem po masazu i to studium ale ogolnie to jest to uznawane za kierunek medyczny bo mamy jak pielegniarki mega duzo medycyny i jakbym na studia medyczne teraz isc to ze zdanym egzaminem panstwowym dostaje dodatkowe punkty na przyjecie mnie do szkoly ;D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2015, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesli np ty masz krew + + w genie a maz + -

    To dziecko na 100% bedzie miec + tylko nie wiado.o czy ++ czy +-

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 16 lipca 2015, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luzik, na razie nie jest nam to potrzebne. Jak już zaciążę to się będę zastanawiać jaką grupę ma dziecko ;)
    Muszę tego mojego dziada do punktu krwiodawstwa zabrać :D może w piątek Go wezmę też miałby dzień wolny od pracy :D

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2015, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo bierz bierz ;D to wiesz tak naprawde na nic Ci nie potrzebne nawet jak dziecko bedzie mialo minus raczej bardziej o to chodzi zebys umiala wytlumaczyc czemu dziecko ma inna grupe niz Ty i twoj maz ;p i tak samo jest z sama grupa krwi ;)

    littleladybird lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2015, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) u mnie mały wzrost dziś ciekawe kiedy system ovu mi wyznaczy

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2015, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo na razie na pewno nie bo na owulacje to to nie wyglada

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 16 lipca 2015, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odpocznij sobie w tym cyklu od myślenia o owu ;) my tu ciśniemy kciuki by Twoja torbiel poszła w diabły i nie wróciła ;)

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2015, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no właśnie mój wykres mało mi się podoba jak na razie. Jeszcze tego mi brakuje że z ovufriend się dowiem że nie mam owu....

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 16 lipca 2015, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz, ze czasem nawet zupełnie zdrowym kobietom się zdarza cykl bez owu. W Twoim przypadku to byłoby nawet dobre, gdyby taki trafił sie akurat teraz, kiedy się nie możecie starać.

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2015, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przy torbieli organizm moze byc zmeczony i moze nie byc owolacji poniewaz to dal niego za duzy wyslilek i sie tym nie przejmuj

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2015, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    littleladybird chce hormony zbadać w odpowiednim dniu od owu więc dobrze by było żeby ona była...a poza tym jak będą bez owulacyjne cykle to to jest dobry moment żeby to wyłapać jak nie mogę na razie w ciąże zajść. no właśnie udzielając na forum dowiedziałam się że się że się zdarzają takie cykle

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2015, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aha no oki a jak nie będzie owu to kiedy hormony zbadać? :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2015, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekasz do kolejnego cyklu ;p nie ma inego wyjscia. Mozesz tez miec dluzszy cykl przez ta torbiel

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2015, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ehhh zawsze coś... :P a ja właśnie chciałam ten cykl "wykorzystać" no mam nadzieje że ovu jednak będzie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2015, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musisz obserwowac. Moze byc pozniej ;D

‹‹ 58 59 60 61 62 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ