X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.
Odpowiedz

Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2015, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo to trzymamy kciuki odezwi sie jak tylko wyjdziesz :) Jestem mega ciekawa co i jak :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2015, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Littleladybird czekamy na wieści :)

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 17 lipca 2015, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie mąż od 25.07 zaczyna urlop i myślimy gdzieś pojechać żeby odpocząć od wszystkiego... Polecacie jakieś fajne miejsce??

    Dziś już prawie nie mam krwawienia miesiączkowego- sorki za wyrażeniem tylko wypadają ze mnie takie bardzo ciemno bordowe gluty, strzępy- mięciutkie.
    nigdy czegoś takiego nie miałam

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2015, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stawiam ze endometrium. Oczyszczesz sie i nie musi byc krwi w tym.

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 17 lipca 2015, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Stawiam ze endometrium. Oczyszczesz sie i nie musi byc krwi w tym.


    To normalne.
    bo pierwszy raz cos takiego, to takie całe galaretowate płaty

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2015, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jezuniu jak mnie sie nudzi... chyba dzis cos mnie trafi...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2015, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no mi tez.... masakra.. a mi coś niedobrze....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2015, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh... mnie dzis od rana. Ale jakos sobie radze...

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 17 lipca 2015, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróciłam, ogólnie wyniki tarczycy są ok, ale można je delikatnie poprawić. Dlatego dostałam minimalną dawkę euthyroxu. I za 6-8 tygodni mam powtórzyć badania. Pani doktor omówiła ze mną wszystkie pozostałe wyniki i potwierdziła to, czego moja gin nie powiedziała na głos. Mam PCOS i potrzebna będzie stymulacja. Powiedziała mi, że gin, do którego teraz próbuję się zarejestrować jest bardzo dobrym specjalistą w kwestii PCOS. Byle się dostać na pierwszą wizytę, a później pójdzie z górki. Zrobiła mi USG tarczycy, chyba wszystko w porządku, bo nie powiedziała nic. Zapisała w karcie jedynie wymiary. No i to byłoby na tyle. Teraz muszę wcisnąć się do nowego (kolejnego) gina.

    ciri22 lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 17 lipca 2015, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde to PCOS to jakas plaga- masakra. Strasznie dużo dziewczyn się z tym zmaga.

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2015, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde czytam sobie te objawy PCOS i się załamałam większość się zgadza... w jaki sposób można to zdiagnozować...?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2015, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo to w sumie dobrze :) Mam nadzieje ze ten gin Twoj cos z tym zrobi i bedzie ZIELONO!!!

    littleladybird lubi tę wiadomość

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 17 lipca 2015, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziadostwo :/ dobrze, że wiele z tych dziewczyn zachodzi w ciążę. To daje nadzieje.

    ciri22, ewi0808 lubią tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2015, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    Kurde czytam sobie te objawy PCOS i się załamałam większość się zgadza... w jaki sposób można to zdiagnozować...?
    Po USG i wynikach badan hormonalnych wychodzi, ale jakie doklandie to nie pamietam...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2015, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    littleladybird wrote:
    Dziadostwo :/ dobrze, że wiele z tych dziewczyn zachodzi w ciążę. To daje nadzieje.
    KOchana przy dobrym leczeniu to wszystkie :P

    littleladybird lubi tę wiadomość

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 17 lipca 2015, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    Kurde czytam sobie te objawy PCOS i się załamałam większość się zgadza... w jaki sposób można to zdiagnozować...?

    Brak owulacji, pęcherzykowata struktura jajników, nieregularne cykle, hirsutyzm, problemy z cerą (ogólna androgenizacja), wysoki testosteron wolny, testosteron i prolaktyna w górnej granicy normy, niski estradiol. To akurat u mnie. Poza tym często też kłopoty z nadwagą.

    ciri22 lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2015, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to muszę poczekać na wyniki hormonów. ale prolaktynę zawsze miałam na górnej granicy Testosteronu nigdy nie badałam teraz będę badać.. Większość objawów zgadza się niestety ale nie chce siebie diagnozować na podstawie artykułów z neta muszę poczekać na wizytę

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 17 lipca 2015, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masz rację, poczekaj do wizyty. I ciągnij lekarza za język, jeśli nie będzie chciał gadać ;) i nie czytaj nic w internecie :D

    ja uciekam, jadę z autkiem do doktora :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lipca 2015, 11:55

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • ann_je Autorytet
    Postów: 397 249

    Wysłany: 17 lipca 2015, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    little dobrze, ze z tarczycą okej :) a PCOS faktynie strasznie dużo dziewczyn teraz ma eh... ważne, że masz już diagnozę i możesz działać coś w związku z tym. Na kiedy masz umówioną pierwsza wizytę u nowego gina?

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 17 lipca 2015, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    Kurde czytam sobie te objawy PCOS i się załamałam większość się zgadza... w jaki sposób można to zdiagnozować...?


    U mnie to nieregularne cykle, brak owulacji, brak wzratającgo pęcherzyka, wysoki testosteron, blisko górnej granicy prolaktyna.
    Istotny jest stosunek LH:FSH chyba w normie jest około 1. Wyższy sugeruje PCOS.

    Akurat ja nie miałam problemów ze skóra (chociaz osostanio mnie wysypuje ale to przez costagnusa), nie mam też nadwagi chociaż łatwo mi przytyć ale też szybko trace kg.
    Pomimo testosteronu ponad normę nie mam męskich cech owłosienia ( może po za kilkoma dłuższymi włoskami kwokół jednej brodawki ale jestem blondynką wieć nie jest to widoczne

    atdc3e5exzk12dxf.png
‹‹ 66 67 68 69 70 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ