X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.
Odpowiedz

Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.

Oceń ten wątek:
  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 23 czerwca 2016, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Hej ;)

    Ja dopiero weszlam do domu. Mega goraco. Bylam na 11:40 na szczepieniu i spedzilam tam godzine! Urlopy sie zaczely i byla jedna pielegniarka. Potem poszlam odebrac prezenty i kupic cos dla tescia na dzien ojca. I zrobilam sobie mega odcisk! Wrrr.
    my przekładamy szczepienie. przeklejam z fioletu post:
    co do szczepień:
    nam lekarka pozwoliła odroczyć. Młody waży 4,6 :D. także w 2 tygodnie przybrał 600. cudo. Będziemy szczepić w lipcu, jak starczy pojedzie na urlop, nie będzie wirusów przedszkolnych w domu no i władek będzie miał 5 kg.
    Kiedyś podobno to był wymóg, żeby dziecko wazyło 5 kg. A powiedziała, że jest coś takiego jak indywidualny schemat szczepień i nie ma z tym problemu. będziemy mieli zawsze przesunięcie.
    DO tego pneumokoki i jednak meningo, bo mówi, że meningo są dużo rzadsze, ale za to robią straszne spustoszenie ;/. O rota jeszcze pomyślimy.

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2016, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri jaka Liwia duza juz :)
    Magdziulla super brzuszek

    Ja juz teoretycznie po ovu!! wczoraj pozytywny test a przedwczoraj i dzis negatywny. seksy byly przedwczoraj i wczoraj wiec teraz pozostalo czekac. :)

    Baronowa_83, Magdziulla, basiunia, littleladybird lubią tę wiadomość

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 23 czerwca 2016, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    Ciri jaka Liwia duza juz :)
    Magdziulla super brzuszek

    Ja juz teoretycznie po ovu!! wczoraj pozytywny test a przedwczoraj i dzis negatywny. seksy byly przedwczoraj i wczoraj wiec teraz pozostalo czekac. :)
    jedz arbuza, PIJ POKRZYWE, ćwicz mięsnie brzucha, pij wino:). jedz ananasa

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2016, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    arbuza tyle sie nawpierdzialam ze az rozwolnienie mialam hahaha :D ale ananaska musze kupic

    Baronowa_83 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2016, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baronowa noo Liwia tez miala 5kg i tez pozniej szczepilismy bo tak wyszlo ale w sumie sie z tego ciesze ;)

    Noo meningo rzadko sie trafiaja ale sa zjadliwe ja co prawda nie szczepilam ale myslalam o tym. Pneumokoki bedziemy szczepic przed przedszkolem.

    Madziulla trzymam kciuki ;D

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 23 czerwca 2016, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    my tadka nie szczepiliśmy, bo szedł jak miał 4 lata. no a teraz może coś przynieść do domu;/

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2016, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do rota ro ciotka mi mowila ze ona swojego syna zaszczepila i mega sie cieszy bo pierwsze co przyniosl z przedszkola to byl rotawirus. On ani jednej kupy wiecej a cala rodzina chora.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2016, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baronowa_83 wrote:
    my tadka nie szczepiliśmy, bo szedł jak miał 4 lata. no a teraz może coś przynieść do domu;/
    Noo wiem wiem. Ja przy kolejnym tez od razu zaszczepie (zreszta pneumo beda juz obowiazkowe)

  • Eliza vel Picja Ekspertka
    Postów: 338 69

    Wysłany: 23 czerwca 2016, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My wybraliśmy pneumo. Jestesmy juz po 3 dawce. Wykupilismy rotawirusy ale zostały w przychodni. Zrezygnowaliśmy z tego szczepienia.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 czerwca 2016, 16:55

    atdcj44jkiiobkzm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2016, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, bylam u gina szyjki juz prawie w ogole nie mam:(
    Ale za to Fifi sie obrocil jak dla mnie mam mega smieszne ulozenie(glowa z kewej strony, kregoslup pod zoladkiem i nozki z prawej strony)i nie naciska mi juz na szyjke;) ale kazdy dodatkowy tydzien mam na wage zlota, obysmy dotrzymali choc do 36tyg:(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2016, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej Basiunia! A dlaczego Ci pessara nie założyli?
    Jakie zalecenia? Nie kładą Cię do szpitala?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2016, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam pojecia:/ slowem nie wsponial o tym, kazal lezec :/
    A bylam u calkiem innegolekarza:/
    No to leze:/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2016, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak juz szyjki nie ma to po prostu nie maja na czym. Musi byc chyba 1cm zeby mieli na czym zalozyc (zacisnac) krazek.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2016, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie to wcześniej powinni zrobić, spokojnie byś donosiła, przecież to się świetnie sprawdza. Na co czekali:/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2016, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poleżałam dziś większość dnia z nogami do góry, tak, żeby odciążyć miednicę i jest pięknie, normalnie chodzę, czekam do nocy i rana jak będzie, bo wtedy jest najgorzej. Przestraszyłam się trochę wizji pęknięcia spojenia przy porodzie i 6 tyg leżenia plackiem, tudzież cc. Mam zamiar rodzic sn a potem śmigać. Ponoć u chudodupkom tak się zdarza.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2016, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale czemu po cc masz nie moc smigac? W szpitalu wiele bylo przypadkow gdzie kobiety po sn gorzej sie czuly i dochodzily do siebie niz po cc. Na to nie ma reguly. Jedna rodzi sn dlugo i jest od razu na chodzie inna lezy tydzien bez zycia, druga rodzi mega szybko sle popeka i mega zle dochodzi do siebie a druga rodzi szybko nic jej nie jest i nawet nie pamieta samego potodu bo to za szybko sie stalo. Trzrcia ma problemu orzy porodzie ale zmuszaja ja rodzic sn i potem nie chce dlugo miec kolejnych dzieci bo ma taks trallume. Inna ma cc i tego samego dnia wstaje z lozka a kolejna 2 tygodnie dochodzi do siebie. Na to naprawde nie ma reguly i wiem po sobie ze nie mozna ani na najlepszy ani na najgorszy scenariusz sie nastawiac bo potem bedzie soe mialo zrabama psychike jak ja...

    Ja o cc nie umiem mowic jak o porodzie. Nie czuje się w pelni kobieta bo nie urodzilam sn i czuje się przez to słaba... Wybrakowana.... Nie koduj sobie czegoś elw glowie jakiegoś scenariusza. Badz psychicznie przygotowana na wszystko... Bo konsekwencje psychiczne moga byc nie fajne.

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 23 czerwca 2016, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiunia wrote:
    Nie mam pojecia:/ slowem nie wsponial o tym, kazal lezec :/
    A bylam u calkiem innegolekarza:/
    No to leze:/
    czy ty miałąś podane sterydy na płuca?

    ciri22 lubi tę wiadomość

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2016, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O bardzo wazne pytanie! Baronowa tu tylko trzezwo mysli ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2016, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ogole jaka niespodzianke tesciowi zrobilismy ;)

    Wyjechal na 3 tygodnie do senatorium. Wczoraj dopiero wrocil. Dzis wpaslismy w odwiedziny z okazji dnia ojca i zobaczyl mloda. Nie widzial jej od swiat. Nawet nie wiecie jak sie ucieszyl ze wpadlismy ;D a Mloda zachwycona dziadkiem z broda ;D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2016, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri źle mnie zrozumiałaś - chodziło mi o to, że jeśli podczas porodu sn pęknie mi spojenie to potem leczenie jest takie, że 6 tygodni leży się przykutym do łóżka z obciążnikami i nawet do kibla wstać nie możesz. Jeżeli miałabym mieć taki scenariuss to jasne, że wolę cc. Ale ja nie czarnowidzę i zakładam scenariusz, że urodzę sn nic mi nie pęknie i będę śmigać.
    A Ty się walnij w główkę za głupie myślenie, że wybrakowana, bo cesarka! Ależ głupota, dawno nie słyszałam takiej. Co w tym ma być wyznacznikiem? Lepiej, żebyś rodziła sn i naraziła dziecko i siebie i wtedy byś była prawdziwa matka? To teraz więcej jest niematek niż matek w takim razie. Poza tym to co teraz robisz i będziesz robiła jest ważniejsze. A niech taka patola rodzi i 15h a potem wychowuje dziecko w patologii to lepsza, bo się nacierpiała przy porodzie? No błagam. Super matka jesteś!


    A z Basiunią to mi się cos nie podoba jak postępują.

‹‹ 708 709 710 711 712 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ