X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.
Odpowiedz

Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2016, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej no nie strasz mnie teraz. No a faktycznie Mała jakby spłynęła na tą stronę, mam wrażenie, że tak poprzecznie leży i, że główka jest ciagle po lewej na dole. Na usg się okaże już coraz bliżej.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2016, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie strasze bo powiedzieli ze to nic strasznego ale juz w tych ostatnich tygodniach lezalam wiecej na prawym boku bo na ktg tetno uciekalo (nie to ze go nie bylo ale ze wlasnie przez taki ucisk sie nie pisalo bo pepowina byla schowana/ lekko przygnieciona i co jakis czas uciekalo z monitora) noo ale to juz bylo przy samej koncowce jak bylam na obserwacji w szpitalu.

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 22 czerwca 2016, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jezu moja mama zrobiła najlepsze ciasto truskawkowe ever. Prawie cala blachę zezarlismy. Zostalo tylko dlatego ze nie wypada zjesc całego

    ciri22, basiunia, ewi0808 lubią tę wiadomość

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2016, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baronowa_83 wrote:
    Jezu moja mama zrobiła najlepsze ciasto truskawkowe ever. Prawie cala blachę zezarlismy. Zostalo tylko dlatego ze nie wypada zjesc całego
    Bierz przepis i dawaj :D co prawda u mnie juz ciezko dobre truskawki dostac ale wez wez przepis ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2016, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej;) no ja tez jako tako wyspana bo mam to co Magdziulla ciagle na lewym, ale biidro boli to sie przekrecam, a na plecach i prawym mam taka zgage ze umieram:/
    Ciezki zywot ciezarnych:D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2016, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie sie chce seksu. Ale ostatnio nawet i moj mowi ze juz chce ale jakos zawsze tak wychodzi ze albo dziecko niezbyt laskawe jest zeby nam dac na to czas albo ja mloda na noc nakarmie i odsaje G do uspienia. (Ostatnio przy cycu nie usypia i w ogole wieczorem ze mna nie chce spac za to u G 5 minut i spi) a jak daje G do uspienia to ja glowe do poduszki i odplywam.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2016, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój Kochany Kopalec wrócił do aktywności co mnie bardzo cieszy:). Kurczę dziwnie będzie nie mieć jej w brzuchu...
    Mi jest cudownie jak się przekręcam, nic mnie dusi, zgagi nie mam w ogóle, ale tak w półśnie, moja podświadomość jest już zaprogramowana, że powinnam na lewym i koniec.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2016, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja seksy mam i zastanawiam się kiedy powinniśmy przestać. Czy można do końca?

    Ciri nie odpłyń raz, skoro chętny, w końcu, musisz skorzystać:) może się rozkręci, im częściej tym bardziej libido wzrasta.

    Boję się, że po porodzie będzie lipa, że mnie rozepcha. Można jakąś profilaktykę na to zastosować?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2016, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ostatnio ja nie odplynelam to on odplynal ;p nie da się zaplanowac.

    Mozna się seksic do odejscia czopu (wiekszosc osob tak twierdzi bo czop zabezpiecza przed bakteriami) to tak bezpiecznie a niektórzymowia ze do odejscia wod plodowych.

    Jedyne co mozna to cwiczenia mięśni kegla.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2016, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak sobie przypomnę to ćwiczę, a, że to się bardzo rzadko zdarza...
    A co myślicie o masażu krocza? Bo ja chcę wprowadzić od ok 36tc. Już Mój wtajemniczony będzie pomagał.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2016, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mialam robic. 0Otem zrezygnowalam bo i tal cjcialam byc podcieta

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2016, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlaczego chciałaś być podcięta?! Ja chcę tego uniknąć chyba, że będzie konieczne.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2016, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlatego ze lepiej byc podcietym niz popekanym np w strone odbytu. A u mnie byla ta szansa ze Liwia bedzie duza wiec na od razu wolalam sie podciac. Ale to osobiste zdanie po uslyszeniu kilku historii.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2016, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie wiem czy będzie Mała mała, myślę, że tak, ale ja też jestem dość "mała". No nic w masażu nadzieja.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2016, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez gadalam z polozna i wole byc pocieta, bo fajnie jak sie peknie troche ale tego nie przewidzisz i jak pojdzie do odbyto to podobno dramat mozna ho nawet uszkodzic:/

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 22 czerwca 2016, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tam sie zdecyduje na znieczulenie i podcięcie jak bedzie potrzeba.

    o masażu krocza i cwiczeniach tych mięsci mam zapomniec przez szyjke, tak lekarz powiedizał. wiec sie tego trzymam ;/

    Ciri odpisałam, przepraszam że dopiero teraz

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2016, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiunia wrote:
    Tez gadalam z polozna i wole byc pocieta, bo fajnie jak sie peknie troche ale tego nie przewidzisz i jak pojdzie do odbyto to podobno dramat mozna ho nawet uszkodzic:/
    Wlasnie o tym myslalam. Jak pelniesz to spolp ale jak Cie rozerwie to juz lipa. Zreszta u mnie kobiety w rodzi je szybko rodzza. I pekaja. Moja mama mnie rodzila szybko i mimo ze byla podcieta to i tak pekla z drugiej strony a ja urodzilam sie tylko 2880g i 52cm. Wiec mala.
    Moja ciotka tez takie male urodzila i tez pekla. Lekko ale jednak. Ja urodzilam najwieksze i jakbym miala naturalnie rodzic konircznie bym sie kazala podciac

    Ewi dzieki spoko ;) to sie nie spieszylo. ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 czerwca 2016, 10:56

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2016, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wtocilam ze spaceru (1,5godziny mnie nie bylo) poszlam odebrac prezenty na sobotnie urodziny. I odebralam tylko jeden bo tak goraco ze stwierdzilam se wracam do domu i popoludniu wroce. Spocilam sie jak nie wiem co. Mloda wode co 0,5h popinala bo piane toczyla z ust.. ;/

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 22 czerwca 2016, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jest masakrycznie gorąco, ja już nie wiem co ze sobą zrobić

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • Eliza vel Picja Ekspertka
    Postów: 338 69

    Wysłany: 22 czerwca 2016, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My mamy w domu lód. Mąż rano jak jedzie do pracy otwiera szeroko balkony. Za godzinę ja zamykam. Jest zimno. I wtedy po stronie słonecznej zamykam rolety...i słońce nie wpada...a w domu chlodek. A większość moich sąsiadów w południe otwiera balkony po słonecznej stronie :/!!!!

    atdcj44jkiiobkzm.png
‹‹ 706 707 708 709 710 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ