X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.
Odpowiedz

Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.

Oceń ten wątek:
  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja nie mam żadnych skurczy

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewi0808 wrote:
    a ja nie mam żadnych skurczy
    To dobrze.

    ewi0808 lubi tę wiadomość

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kupiła sobie sukienke
    A propos pieluch to niestety 2 nie byly w promocji. Ale kupilam 2 paczki. Jak je zuzyjemy to pewnie kupie 3.
    Zalozylam Wladziowi dzisiaj body 56 i jakies takie male jest...
    Musze mu podkladac koc jak chce żeby lezal na boku. Teraz lezal na plasko i znów go ratowalam:/a

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To Liwia miala to samo z boku obracala sie na plecy jak nie miala koca a wtedy jej sie mleko do gardla ulewalo i sie dusila. Dlatego ja szybko zaczelam klasc na brzuchu bo wtedy ulewa sie na zewnatrz jak cos a i dla bioder jest dobra ta pozycja (na boku jest niezalecana, choc ja tez dlugo kladlam) noo i masowanie brzucha Liwia miala i problemy z kupa (budzenie sie z placzem na kupe) sie skonxzyly.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pokaz sukienke! ;D

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Pokaz sukienke! ;D
    W pepco za 20 zl. Ale fajna do szybkiego zakladania;).

    Ja mam opory przed kladzeniem do spania na brzuchu:/

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na drzemki w ciagu dnia tez?

    I tak pokaż sukienke:)

  • Eliza vel Picja Ekspertka
    Postów: 338 69

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mój teraz całe dnie na brzuchu- najgorzej go przewinać na brzuchu- ale w nocy rozwalony jak mors na plecach leży...Poszłam po te pieluchy i kupiłam w prmocji ale nie 2 paczki tylko w tym kartonie...tym z fotobudką

    baronowa- my kupiliśmy to:
    http://www.ninoshop.pl/690,ty-i-my-bezpieczne-waleczki.html - na 2 miesiące było ale sprawdziło się...bo on na boku spać nie chciała mocno ulewał. Kupilismy klinowa poduszkę ale z niej...zjeźdźał

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 czerwca 2016, 18:17

    atdcj44jkiiobkzm.png
  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Na drzemki w ciagu dnia tez?

    I tak pokaż sukienke:)
    Tez. On jeszcze Glowy nie podnosi.

    On spi na podniesionym materacu. I nie dusi sie ulewaniem, a ślina, albo katarem :/.

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny ;) ja od niedzieli mam jeden taki skurcz/spięcie na dzień. Szkoda, że tak szybko się zaczęły, ale skoro macica chce ćwiczyć, niech ćwiczy :P

    ciri22 lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmmm to jak glowy nie podnosi to pewnie tez troszke bym sie bala... Choc podejrzewam ze takie spanie na brzuszku by mu pomoglo... z drugiej strony masz monitor oddechu to na taka drzemke moze jednak sie skusisz...

    Ewi pytanko na priv :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little ja te skurcze mam od 20 tyg. Pokilkanascie w ciagu dnia, glownie jak lwze na wznak albo sie przekrecam:/ teraz od powrotu ze szpitala sa rzadziej no ale jciagle jestem na magnezie ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeden jedyny skurcz jaki miałam w ciąży był na początku gdzieś w 5tyg i tyle.

    Baronowa pokaż sukienkę!

    Ja też będę miała wesele za tydzień. Mieliśmy nie iść, bo z kasą krucho, ale okazało się, że im dużo osób odmawia, więc pójdziemy. Ale mam nadzieję, że zamieszczę się w kieckę, którą.kupiłam na ostatnie wesele. Specjalnie wzięłam elastyczną.

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro wam pstryknę.
    Z ta Glowa to w ogóle dziwne, bo jak leży na brzuchu to nie podnosi, a jak go daje do odbicia albo trzymam ma piersiach to zadziera glowe

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo mnie sie wydawalo ze to normalne. Ze najpierw w pionie dziecko jak jest to podnosi a zeby podniejsc na brzuchu lezac musi wiecej cwiczyc.

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale jak na piersiach jest to to prawie leży ;)

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale Liwii z plaskiego (w lozeczku czy na macie) tez trudniej wychodzilo. Mysle ze to kwestia tez tego ze na cycku ma po co sie podnosic w koncu moze zobaczyc mame w na lozeczku mu sie nie chce. Moze sie okazac ze jak go do snu polozysz na brzuszku to sam sobie ulozenie glowy zmieni ;p nawet nie bedziesz wiedziec kiedy.

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 22 czerwca 2016, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry. Jak nocki.
    U mnie slabo bo zamiast spać to na laptopie cos robiłam. I mi zeszlo do 1:/ głupia ja

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2016, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się wyspałam nawet. Ale przez to, że sypiam na lewej stronie zaczyna mi biodro siadać, chyba już za duży ciężar na jedną stronę. Zaczynam się przekręcać, ale psychicznie mam wbite, że ma być lewa i zaraz wracam.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2016, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha ja w szpitalu sie dowiedzialam ze moja corka przy lewej stronie ma mniejszy doplyw "powietrza" bo ucieka na pepowine. Wiec to wcale nie prawda ze lewa jest najlepsza.

‹‹ 705 706 707 708 709 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ