X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.
Odpowiedz

Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak ja powiedziałam mojemu w sklepie przy pampersach, że trzeba 10 dziennie liczyć, najpierw było -"Ile?!" a potem dłuższą chwilę stał i przeliczał, ale na koniec powiedział, że spoko nie wychodzi tak źle. No ale liczył akurat Dady:)
    No a propos to jakaś promocja jest w biedronce na dady, ale te od 2 w górę.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ah muszę Wam napisać, że zaliczyłam właśnie pierwszą w tej ciąży drzemkę!!!
    Fajnie było, ale nie lubię drzemek w dzień, bo potem nie mogę się rozćmuchać.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo mi idzie 4-4,5 opakowania miesięcznie dady (w zaleznosci jakie bo teraz zrobili niby jakieś nowe a sa pakowane w mniejszej ilosci) a daja dosc czesto te promocje to zawsze jakoś się tam zalapuje. Jeszcze nie kupowalam ich w standardowej cenie ;p tylko 1 bo na nie nie było promo.

  • Eliza vel Picja Ekspertka
    Postów: 338 69

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Noo mi idzie 4-4,5 opakowania miesięcznie dady (w zaleznosci jakie bo teraz zrobili niby jakieś nowe a sa pakowane w mniejszej ilosci) a daja dosc czesto te promocje to zawsze jakoś się tam zalapuje. Jeszcze nie kupowalam ich w standardowej cenie ;p tylko 1 bo na nie nie było promo.


    Ciri te nowe mniej pachna chemią, maja z tyłu więcej wypełnienia chłonnego, tzn sięga ono wyzej niz w poprzednich trójkach (u nas to super! bo mały w chuście wszystko wyciskał do góry;)...i chyba ma szersze tasmy boczne..z tego copamiętam, bo tej starej wersji juz nie mamy...szkoda, że nie maja rozcigliwych plecków...

    Dlaczego pieluchomajtki są takie drogie? Tak wygodie jest na spacery brac pieluchomajtki...cyk i ubrane np.po ważeniu u lekarza...

    Dady sa świetne tez jako "zapchajdziury" jak inne pieluchy np. w 2 sa za małe juz a 3 jeszcze za duże...tak mamy własnie z rossmannowymi...bo one były dla nas najlepsze. nie sa bielone chlorem i maja mało rysunków, których farba oczywiście potencjalnie moze uczulać...własciwie jedyne co to uczuliły nas pampersy 0 i 1...az mały miał bordowe okolice pieluszkowe, siusiaczka i wszystko...przez ten ich balsam głupi,który jest szczytem chemii i wale bym sie nie zdziwiła jakby tam był glikol propylenowy....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 czerwca 2016, 12:00

    atdcj44jkiiobkzm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri teraz są 2 paczki trójek 64szt(czyli 128szt) za 49,98zł

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem. Ale u mnie już w 3 biedrach nie ma. (G wczoraj był po pieluchy i chusteczki i już nie bylo)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 czerwca 2016, 12:04

  • Eliza vel Picja Ekspertka
    Postów: 338 69

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z dady fantastyczne sa płyny do mycia...ta emulsja...To AA dla nich robi...Ja ją uwielbiam bo jest gęsta, nie tłuści jak emolienty wanienki, a działa jak emolient..Z tym, ze moze tez być swietna jako płyn bo mozna nią wzniecić pianę:) Najpierw uzywalismy Rosmanowe i Hipp ale nie sprawdziło sie u nas:( Mamy zapasy takie, ze hohohoh więc i ja teraz stosuję:)

    atdcj44jkiiobkzm.png
  • Eliza vel Picja Ekspertka
    Postów: 338 69

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Wiem. Ale u mnie już w 3 biedrach nie ma. (G wczoraj był po pieluchy i chusteczki i już nie bylo)
    ale te stare czy nowe? a ja głupia wczoraj zgarnęłam jedna paczke tylko :/Bo i stare i nowe sa po 64 sztuki...Musze koniecznie kupic! No i chusteczki te cotton inside- u nas ida na pniu:( nigdy nie ma

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 czerwca 2016, 12:06

    atdcj44jkiiobkzm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri u mnie jeszcze wczoraj były, to zapraszam:)albo mogę Ci kupić i wysłać jeśli jeszcze dziś będzie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla ogolnie sa ale nie te promocyjne ;p ale jeszcze 3 opakowania mam. Mam jeszcze biedre w ktorej zawsze cos jest jak w innych nie ma ale tam to wieksza wyprawa ;D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To promo to do jutra jest jakby co.
    Ej muszę iść tyle mam roboty, a tak po tym spaniu jestem rozlazła. W sumie to od kiedy taka pogoda jestem, ale wczoraj i dziś to bym nic nie robiła. Muszę pozmywać, wstawić obiad i poprasować. Jak tu się zmusić.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mialam tak w niedziele i wczoraj. Nic nie zrobilam. W dziele 3 drzemki i glowa mi pekala. To samo wczoraj ale bez drzemek. Obiadu nie zrobilam byla pizza :D a dzis wreszcie troche odzylam. Zbiore sie i pojde z mloda na spacer tylko zobacze o ktorej ma byc ulewa zeby sie w nia nie wpakowac.
    Zaraz musze wymoczyc ciuszki bo oczywiscie po tej dyni zapimnialam. To wstawie jeszcze praniem
    A i w tym tygodniu wreszcie na spotkanie z jedna mama sie umowilam ;D
    Mam do odebrania prezenty dla tego mojego kuzyna na 3 urodziny.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam tylko jedna paczke babydreamow:D to mowocie ze juz sie zaopatrywac?:D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do pampersow to chyna najgorszy szit, jak czytacie sroke to pewnie wiecie dkatego mpdle sie zeby mlodemu spasowaly te rosmanowskie lub inne ale nie pampersy:)
    I wszystko inne z tej firmy, sama chemia a niby dla dzieci:/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basiunia ja póki co mam jedną małą paczkę dady. Kupię jeszcze babydreamy (cholercia do niedzieli były w promo razem z chusteczkami tymi extrasensitive-zagapiłam się) no i pampersy.
    I chyba tyle, sprawdzę. Kuszą mnie czasem promocje, na większe ale tak myślę, że chyba nie ma sensu.

    Dla mnie najlepsza opcja to dady, bo mam biedrę pod blokiem dosłownie 3 min i jestem zawsze na bieżąco, rossmann też może być, bo jest trochę dalej, ale spokojnie z wózkiem dojdę, chociaż wiadomo tam bywam rzadziej.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra idę zmywać i obiad wstawić jak coś tu w najbliższym czasie napiszę to powiedzcie, że jestem niepoważna, niesłowna, leniwa i, żebym poszła, bo nie chcecie ze mną gadać:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeszcze w ciazy w promocji kupilam 2 paczki 2 dady ;D i sobie poczekaly.

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jak często mogą pojawiać się skurcze braxtona-hicksa? Chodzi mi o to kiedy powinnam zacząć się nimi martwić,, bo np są za często.

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • Eliza vel Picja Ekspertka
    Postów: 338 69

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak patrzę na kalendarz ja miałam od 27 tyg ciąży średnio 1-2 dziennie ale czasem nawet godzinę

    atdcj44jkiiobkzm.png
  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak zaczęłam miec trzy na h i nie przeszly pi nospie to zaczęłam sie martwic ;). Bo przy 2 na h ale nie regularnych to jeszcze nie reagowalam.

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
‹‹ 704 705 706 707 708 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ