X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.
Odpowiedz

Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.

Oceń ten wątek:
  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zjadłby... zdolny NieMąż :P

    daj znać co Urzędasy chca i co im nie pasuje

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri zazdroszczę! Jakbym wyliczała co mój umie ugotować to na palcach jednej ręki by się zmieściło. Jakby musiał to by się nauczył, ale prawda jest taka, że ja nie bardzo go wpuszczam do kuchni, to moje królestwo:)
    Zjadłabym.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj czasem robi :) ale woli moje dania. W weekend robil faszerowane papryczki kuskusem :D

    Ewi w ogole dziwne bo zlozylam DRA na kwoty 150zl a w pue mam wpisane jakbym zlozyla wniosek na 300zl i ze mam niedoplate. (bo zaplacilam tyle ile w zeszlym miesiacu)

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    masz pomieszane z tym ZUsem strasznie. Trzeba by zobaczyc tak trudno mi powiedzieć skąd ten błąd wynika

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pogadam jutro z ta baba i zobacze, mam nadzieje ze bedzie mila. zwykle mi sie takie trafiaja :)

    ewi0808 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Och jak cudownie przyszedł deszcz:) już naprawdę nie było czym oddychać, na targu myślałam, że nie dam rady.
    Ja czekam teraz na pierwszą wypłatę z zusu i ciekawe czy będzie ok. Oni zawsze po 30dniach od przekazania zwolnienia płacą czy mogą wcześniej/później?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 czerwca 2016, 19:32

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i po deszczu, a mogłoby pogrzmocić dłużej.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie caly dzien lalo!!! masakra, na spacerze nie bylysmy bo to bez sensu bym musiala zalozyc folie przeciwdeszczowa to dziecko w ogole by nie nalykalo sie swiezego powietrza. Dobrze ze cieplo bo okno na oścież mialam otwarte

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To mogłoby coś więcej do Nas przywiać, daleko nie ma. A u Nas tylko duszno i parno.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od wczoraj mialam bol glowy i nie spalam przez burze, ciesze sie ze juz cisnienie wraca do normy bo nie wyrabialam.

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla u mnie to tak działa. powiedzmy ze mam L4 do 10.06 to około 12.06 za te dziesięć dni czerwca mi wypłacili a że dosłałąm koleo wytjne zwolnienie które mam do 10.07płacą mi jeszcze na koniec czerwca to co mi sie należy za czerewiec. a potem znów za 10 dni lipca dostane wcześniej a rszte na koniec lipca.... Co ZuS to inna bajka

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ach to u mnie mogłoby być podobnie. Mam teraz do 24.06, później doniosę następne. Tylko szykowałam się, że wypłacą za to dopiero na początku lipca, bo moja firma długo się zbierała z przekazaniem zwolnienia do zusu. Jeszcze ok 3.06 nie przekazali, a że zus ma 30 dni...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czereśnie mi szkodzą;( dlaczego, dlaczego?! Moje ulubione owoce:(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo jestes w ciazy ;p twoja corka ich nie lubi ;D

    ewi0808 lubi tę wiadomość

  • Eliza vel Picja Ekspertka
    Postów: 338 69

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewi0808 wrote:
    Ciri co tam napisali?

    9 lipca mam dwa wesela i musze kupić jakas sukienke. u mnie w miescie nie ma nic sensownego. polecacie jakies strony w sieci?
    Happymum.pl. mam od nich kilkanaście sukienek. Setki pran i wyglądają jak nowe. I są świetne tez po ciąży:-). Naprawde genialna jakość.

    ewi0808 lubi tę wiadomość

    atdcj44jkiiobkzm.png
  • Eliza vel Picja Ekspertka
    Postów: 338 69

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja właśnie dostałam ostatni macierzyński. I wydalam całą zawrotną sumę na dziecko...

    ewi0808 lubi tę wiadomość

    atdcj44jkiiobkzm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Picja to super odezwe sie na priv w sprawie tych nakladek;)

    Evi sukienki polecam na vubu.pl wybor duzy jakosc spoko tylko bierz rozmiar mniejsza niz nosisz ;)
    Ja wzielam trapezowy kroj zeby byl na brzuszek w rozmiarze s i musze jeszcze sporo przyttc albo zwezic zeby ubrac :))


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 czerwca 2016, 21:24

    ewi0808 lubi tę wiadomość

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzieki dziewczyny poszukam ;)

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Bo jestes w ciazy ;p twoja corka ich nie lubi ;D
    Jak nie lubi, a truskawki i arbuza, które to mój mąż uwielbia lubi? Noszę ją 9 msc pod sercem, a ona się w ojca wdaje!;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bywa ;D

    Moja jest cieplolubna ale jak jest słońce to ryczy nawet jak jest chlodno w cieniu a na sloncu w sam raz to i tak jest ryk. ;p po tatusiu ;D choć G twierdzi ze ona to cala ja pod kazdym wzgledem ;p

‹‹ 702 703 704 705 706 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ