X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.
Odpowiedz

Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To nie kupuj wiecej. Mi przez tydzien poltora najwiecej poszlo bo wtedy mialam najwiecej mleka. Teraz w xiagu dnia nie zmieniam bo zwykle jest suche.

    A wit dla dziecka od i doby zycia sie podaje. Kapsulki do wyciskania, krople lub areozol.

    Czopkow nie kupuj. Kupisz jak bedziesz potrzebowac. Za to sobie mozesz wziac bo po porodzie ciezko z wyproznianiem (dla siebie glicerynowe)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 czerwca 2016, 12:09

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to ja na pewno będę miała problem, więc wezmę te czopki. Spray już wrzuciłam, a z witaminami chodziło o d+k tak?
    Czy nic więcej dla dziecka nie trzeba z leków/kosmetyków?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak d i k. Pomylilam sie ;] teraz mi nic wiecej nie przychodzi do glowy

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko jedno na gemino znalazłam od pierwszych dni życia, reszta od 2 tygodnia:
    http://www.aptekagemini.pl/witamilki-witamina-k-d3-10ml.html

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Takiego wlasnie ja uzywalam i spokojnie na te 3 miesiace Ci starczy. Jest bardzo wydajny. Ja kupilam w 2 miesiacu a do 3 sie podaje d i k i mi zostalo ponad polowe.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to wrzucam.
    I mam pytanie o aspirator. Wrzuciłam Noseferide http://allegro.pl/nosefrida-aspirator-do-nosa-gruszka-frida-4-filtry-i5977813497.html
    Nada się? Wiem, że dużo osób poleca ten Katarek do odkurzacza, ale mnie on na ten moment przeraża;), może z czasem jak będę się czuła pewniej to zamienię.
    Czy oczy trzeba przemywać kompresami jałowymi czy można wacikami?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiec tak ja ma zwykla gruszke o na razie daje rade jesli chodzi o baby. Kataru jeszcze nie mielismy. Co do fridy podobna najlepsza dla takich maluchow. Katarek za mocno ciagnie i podobno mocno przesusza sluzowke u takich maluchow. Polecana dla przy przynajmniej tocznych dzieci.

    Powinno sie jalowymi ale ja przemywalam wacikiem (tylko patez czy sie nie kawali i nie ciagna sie nigki z niego)

    Magdziulla lubi tę wiadomość

  • Eliza vel Picja Ekspertka
    Postów: 338 69

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja bym nose fride zamieniła na aspirator canpola- nie trzeba kupowac wymiennych filtrów...http://www.ceneo.pl/10949339

    przy codziennym uzywaniu może to byc uciazliwe dla portfela

    Magdziulla lubi tę wiadomość

    atdcj44jkiiobkzm.png
  • Eliza vel Picja Ekspertka
    Postów: 338 69

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a kompresy jałowe kupuje ale nie te z apteki- onemega drapią....te sa świetne i mikkie jak bawełna-nie puszczaja paproszków i wybielane sa bezchlorowo. Ja kupiłam od razu cały karton

    a swietne waciki teraz sa w Biedronce- w komplecie z patyczkami do uszu. bo były w kolorystyce opakowania niebieskiej- to one są do bani...bo puszczaja kłaczki a patyczki sie rozwalały...ale teraz zrobili opakowanie brzoskwiniowo- takie łososiowe i sa świetne...

    p.s. nacięlsmy sie na dadowe trójki- zarówno wersja standardowa jak i te nowe okazały się dla małego do niczego...przez brak falbanki na pleckach...mały teraz coraz więcej siada i do niczego bo wszystko wywala, jednak Bella najlepsza....

    Nie żebym sie madrowała, ale dziewczyny, które chca karmic piersią- nie kupujcie wiele butelek... Ja se zawaliłam butelkami, smoczkami..a mały z butelki pił tylko 2 razy w pierwszym miesiącu życia...i butelki sprzedaliśmy- mały prawdopodobnie butelki juz nie zobaczy:/

    a wiecie, że Filip je tylko 6 minut? dobre, nie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 czerwca 2016, 12:34

    atdcj44jkiiobkzm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie zastanawiałam się czy Nosefrida czy Canpol, bo też jest u tego sprzedawcy.

  • Eliza vel Picja Ekspertka
    Postów: 338 69

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    No właśnie zastanawiałam się czy Nosefrida czy Canpol, bo też jest u tego sprzedawcy.


    canpol jakby co ma do dokupienia wymienne końcówki pakowane po 3- mielśmy juz 4 aspiratory,ale tylko Canpol ma siliknową koncówkę, która nie drazni noska...Uzywamy od urodzenia codziennie ijeszcze złego słowa o nim nie powiedziałam...na dodatek ma dośc długi ten wężyk...Jeden to miał taki krótki że jak mały podrósł to nie sięgałam na przewijaku:)

    Muszę Wam powiedzieć, że co mma to opinie..Np Ciri pisze, że w staniku spała itp..Ja nawet na to nie wpadłam...Nigdy nie miałam brudnej koszuli, ani nic..No chyba ze od okresu...

    Ciri- my musielismy jałowe bo 3 tygodniu małemu oczko ropiało :( i teraz się boimy

    A wiesz, że ten pałąk od Twojego leżaczka astral (mam taki sam) idealnie pasuje do mojego wózka Bebetto? Polecam dziewczynom, które kupuja Bebetto. Mały w wózku super sie bawił...ile razy nam ten pałąk życie uratował!

    Dziewczyny..mam jeszcze jedna przykra wiadomość...Mam juz za soba ciaze biochemiczną:(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 czerwca 2016, 12:39

    atdcj44jkiiobkzm.png
  • Eliza vel Picja Ekspertka
    Postów: 338 69

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    Tylko jedno na gemino znalazłam od pierwszych dni życia, reszta od 2 tygodnia:
    http://www.aptekagemini.pl/witamilki-witamina-k-d3-10ml.html


    Mu dostalismy witamine d i k w szpitalu przy wyjsciu- zapas na miesiąc a potem musielusmy juz dawac tylko k bo mały miłza uzo D i za zybko mu ciemiączko zarastało i miał tez problemy z brzuszkiem po niej..Po odstawieniu jak reka odjał:)Może poczekaj z witaminami do porodu?

    Fajna jest Bioron ...my na poczatku dawalismy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 czerwca 2016, 12:42

    atdcj44jkiiobkzm.png
  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarek. Tylko. Młody mi ulewa i ma katar. Katarek jest boski. Ktos kto to wymyślił powinien dostać nobla;) przy Tadku używałam fridy, dla mnie koszmar.

    A majtki polecam siateczkowe. Jak cos przepłukujesz i za 2h suche.

    Magdziulla lubi tę wiadomość

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eliza przykro mi.
    Staracie się jednak o rodzeństwo ?

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Picja <przytulam>

    ja już nic ni kupuje
    zobacze co tam co mi bedzie potrzebne.
    NA bezludnej wyspie nie mieskzm 1,5 km do miasta wiec spoko zawsze meza moge wysłać po coś albo mame. No albo zostawić małego i samej wyjść na miasto.

    Ja sie teraz mecze z katarkiem bo trway pylą. wiec oczy mi łzawią, katar sie leje :P

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pijcia to przykro mi!

    Baronowa dobrze, że zauważyłaś ja faktycznie miałam wrzucić siateczkowe, bo też Nas na szkole na to uczulała, a te co wrzuciłam chyba takie nie są. Dzięki!

    Ciri, Pijcia dzięki za pomoc!

    Aaa ale mam jeszcze pytanie do Ciri, bo pisałaś, że prześcieradło frotte bee wrzuciłam jersey, nada się, miałaś?


    Ooo i jeszcze pytanie ogólne do Was. Co się wkłada nq dół do wózka? Jakieś prześcieradło?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nawet nie wiem jakie mam przescieradlo bo spadkowe ;p chyba jearsey to jest. A pewno nie frotte.

    Ja mam normalnie pieluche flanelowa zlozona na pol wsadzona.

    Magdziulla lubi tę wiadomość

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez mam jersey

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok dzięki wielkie. To już wszystko "ogarnięte" muszę tylko kasę wykombinować i kupić:) chciałabym już na raz wszystko, ale tak się nie da. Obiecałam mężowi podział pół na pół - połowę odkładamy na wesele połowę na Niunię. W tym msc robię pakę tą największą z allegro i już nie mogę się doczekać:)

  • Eliza vel Picja Ekspertka
    Postów: 338 69

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no własnie się nie staraliśmy...zaskoczyło nas to...choc nie powinno, bo skoro sie nie uwaza- to znaczy, ze sie człowiek z tym liczy...

    atdcj44jkiiobkzm.png
‹‹ 700 701 702 703 704 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ