X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.
Odpowiedz

Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Picja :( tulimy:)) a bedziecie jeszcze probowac??

    Magdziulla ja juz dwa tyg mam produkty na gemini w koszyku i nie moge sie zmobilizowac zeby je zamowic :D mam tam 450 zeta wiec mi schodzi haha :D
    Kurde czytam co wy tam jeszcze polecacie i glowa mala jeszcze widze ze mi obcimavzek brakuje przescieradla i katarka:/
    Zaraz dorzuce:D
    Kosmetykow witamin na razie nie kuopje, zobacze co kaze polozna ;-) do mycia mam, sudocrem mam a reszte na biezaco;)
    Mysle zamowic sobir te nakladki silikonowe na poersi:D znaczy mam w koszyku z canpola i avent :)

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak juz kupować to jedne. Albo nie kupować naz w aptece kupi jakby co ;)

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi przyszedł podgrzewacz, a poduszkę klin koleżanka właśnie wysyła ;)

    ciri22 lubi tę wiadomość

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi przyszla sukienka dla Mlodej i kubek ;) juz drugi bo pierwszy nie konca spelnil moje oczekiwania. Moze kiedys do niego wrocimy.

  • Eliza vel Picja Ekspertka
    Postów: 338 69

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiunia wrote:
    Picja :( tulimy:)) a bedziecie jeszcze probowac??

    Magdziulla ja juz dwa tyg mam produkty na gemini w koszyku i nie moge sie zmobilizowac zeby je zamowic :D mam tam 450 zeta wiec mi schodzi haha :D
    Kurde czytam co wy tam jeszcze polecacie i glowa mala jeszcze widze ze mi obcimavzek brakuje przescieradla i katarka:/
    Zaraz dorzuce:D
    Kosmetykow witamin na razie nie kuopje, zobacze co kaze polozna ;-) do mycia mam, sudocrem mam a reszte na biezaco;)
    Mysle zamowic sobir te nakladki silikonowe na poersi:D znaczy mam w koszyku z canpola i avent :)


    sudokrem dostalismy w szpitalu taki maleńki- ja nie wiem ile tam jest...moze naparstek..i jeszcze nie zuzylismy połowy wiec nie szalejcie z tym sudokremem:P

    atdcj44jkiiobkzm.png
  • Eliza vel Picja Ekspertka
    Postów: 338 69

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Mi przyszla sukienka dla Mlodej i kubek ;) juz drugi bo pierwszy nie konca spelnil moje oczekiwania. Moze kiedys do niego wrocimy.


    o malutka pije z kubka:)? koniecznie zdjęcie wstaw! a próbowałas kubka 360 stopni? mmam dla siebie- taki Lovi;) i sobie chwalę:P

    Basiunia- nie bedziemy próbować...to była klasyczna nieuwaga:) a nakłdek nie kupuj...wyslę Ci swoje tylko odezwij sie na prv...mam nowe, nieuzywane, wyjęte z opakowania ale przysięgam, że nie użyałam, bo w szpitalu mi panie dały ale okazały sie niepotrzebne i jedne i drugie...mam jakies takie super cienkie...nie bede potrzebowała...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 czerwca 2016, 15:20

    atdcj44jkiiobkzm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pije. Wydawalo mi sie ze juz wstawialam zdjecie. Z poprzedniego sama sobie do buzi wkladala i pila. Z tego jej troche ciezej trzymac ale tez pije. Na razie ma z ustnikiem. Tego 360 probowalismy u ciotki Ale ma za male ustka na razie. Pije z niekapka nuk a wczesniej z fisher price niekapek po 4 miesiacu.

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tadek kupił bratu kota ;)
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/a1c5cd246f25.jpg

    ciri22, Magdziulla, ewi0808, littleladybird lubią tę wiadomość

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • Eliza vel Picja Ekspertka
    Postów: 338 69

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hahahahaha cudowny brat:)

    atdcj44jkiiobkzm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Wladek jaki zadowolony :) fajny ten kot ;D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale Słodziak i on na każdym zdjęciu uśmiechnięty:)

    Ja sudocrem też dostałam ze szkoły rodzenia mini.
    Basiunia Rossmanna i aptekę zostawiam na koniec, bo tu się ceny nie zmieniâ, aukcje nie skończą i jeszcze może coś najdzie na myśl.
    W tym msc jeden sprzedawca z allegro, potem reszta i pościel. Ale to już pod koniec lipca/sierpień po wypłacie. No i reszta na sierpień/wrzesień. Jeszcze łóżko musimy kupić dla Nas, ale to już po narodzinach raczej:)
    Już nie mogę doczekać się paczki, też tak uwielbiacie je dostawać?:)

    Ciri wstaw foto jak ubierzesz Liwię!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla priv ;D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cos wam pokaze bo zapomnialam w piatek.

    Tak wygladaly 3 drzewa pod moim blokiem po tej trabie.

    c75221120cb24480med.jpg

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Osz w d. dobrze, że nie na okno. U mnie na mieście też straty, ale żeby było wesoło na moje osiedle już końcówka dotarła burzy z 5 min trwało.

    Ej coś mnie w końcówce ciąży bierze na słodkie:/ dla mnie to nowość, bo ja nigdy nie byłam słodkolubna. Muszę się opanować, bo nadrobię. A chciałam skończyć z wagą tak 61kg góra.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na szczescie ja na 6 pietrze az tak wysokich drzew nie mamy. Ale tak naprawde jakby spadlo na budynek nie wiadomo co by bylo.... ;/ mogly by byc mega straty.

  • Eliza vel Picja Ekspertka
    Postów: 338 69

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O matko, okropnie musiało wiać...U nas dzis brzydko i pada...na dodatek nie moge dostać zadnego kremu na wiatr i niepogode bez wody w składzie:/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 czerwca 2016, 16:32

    atdcj44jkiiobkzm.png
  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    musze się pochwalić dostaliśmy od znajomych Jacka matę edukacyjną.
    Kupili taki sam model jak miał Tadziu tylko, ze odświeżony ;). Fajnie, ze tak trafili

    ciri22, littleladybird lubią tę wiadomość

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo super ;)

    Napisali do mnie z zusu na maila. Muszejutro do nich zadzwonic.

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri co tam napisali?

    9 lipca mam dwa wesela i musze kupić jakas sukienke. u mnie w miescie nie ma nic sensownego. polecacie jakies strony w sieci?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 czerwca 2016, 17:23

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko ze prosza o pilny kontakt z UBS (podali numer) w sprawie dwoch korekt (czyli tak jakby za luty dobrze bylo skorygowane a za maj juz sie nie przyczepili.

    Moj NieMaz zrobil wczoraj cos takiego
    0e81333ab841fe00med.jpg

    ewi0808, littleladybird lubią tę wiadomość

‹‹ 701 702 703 704 705 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ