X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.
Odpowiedz

Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2016, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam nadzieje ze po prostu lekarz ten to konowal i w szpitalu stwierdza ze jest ok ;D noo chyba ze sie troche skrocila i passera zaloza ;D tez by bylo dobrze.


    U nas dzis juz po marchewce ;D upal jak ta lala a ja musze na poczte ;(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2016, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Położna mówiła, że pessar jest tak skuteczny, że kobiety spokojnie doczekują terminu i nawet czasem wywoływać trzeba. Oby tak było u Ciebie.

    Ciri raz dziennie dajesz normalne jedzonko?

    Ja na razie w domu, później na szkołę rodzenia jadę. A za chwilę ma teściowa przyjechać...a tak czułam, żeby tel. nie odbierać;)
    A jeszcze ja głupia robienie pierogów na dzisiaj zaplanowałam.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2016, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas na marcowkach dziewczyny mialy zdwejmowane w 38tc a wszystkie przenosily dzieciaki i tez mialy wywolywane ;p

    Dawalam 3 dni dynie i 3 dni przerwy byly i teraz 3 dni marchewke. Raz dziennie po 3-4 czubate lyzeczki podgrzewam. Ale mala zjada tak 4/5 tego co podgrzeje (sama sobie reguluje ile zje i nigdy do konca nie dojada tego co podgrzeje.) i zjada normalnie cycka. To nie sa osobne posilki a przyzwyczajanie do nowych smakow. Mam nadzieje ze do tego sierpnia bedzie zjadac jeden normalny posilek ale jak nie to tez nic sie nie stanie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2016, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapisalyscie sie do tego klubu hipp? Ja w tej chwili dostaje od nich fajne rzeczy. Paczki ze sloiczkami i lyzeczka i znizki do rossmanna na produkty hipp a jest fajnie bo te znizki kumuluja sie z karta rosnę. ;D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2016, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajnie, że masz już to jakoś zaplanowane i powoli wprowadzasz.
    Wkleję tu też, bo jako posiadacze kotów zrozumiecie;)
    Wczoraj kąpałam się, a mojej kici zachciało się wejść do mnie do łazienki, miauczała, miauczała, ale nie miałam jak jej z wanny wpuścić, więc w akcie desperacji skoczyła na drzwi i zawisła na okienku. Tak się uśmiałam, wisiała tak, aż zdarzyłam zdjęcie zrobić.
    Nawet widać jej majteczki (moja kicia ma majtki, skarpety różnej długości i krawat;))

    7661b446849c9f82med.jpg

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2016, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Zapisalyscie sie do tego klubu hipp? Ja w tej chwili dostaje od nich fajne rzeczy. Paczki ze sloiczkami i lyzeczka i znizki do rossmanna na produkty hipp a jest fajnie bo te znizki kumuluja sie z karta rosnę. ;D
    Nie, bo myślałam, że jedzenie mnie jeszcze nie dotyczy. Zapiszę się w takim razie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2016, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz w ciazy dozlstawalan znizki na produkty i darmowe chusteczki fajne do torebki ;) a na maila fajne porady wysylaja odpowiednie do wieku dziecka ;D

    Haha moj robi to samo i skacze na klamke i probuje otworzyc (tylko jest xa lekki i mu się nie udaje).

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2016, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To teraz mi mówisz:). Już się zapisuję.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2016, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A te zniżki same przychodzą czy jeszcze gdzieś zgłosić? Bo już założyłam konto.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2016, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sami wysylaja poczta.

    A mowilam zaraz po porodzie ze dostalam drugi raz chusteczki i znizki ;p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2016, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i wyszło na jaw jak wybiórczo czytam;)
    Póki co dostałam od Babiprogram zamiast kocyka jakaś badziewną szmatkę i metkami. A czekałam pół ciąży na to.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2016, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to nawet nie wiem co to. Ale szmatka z metkami to bardzo fajna zabawka dla dziecka ;)moja bardzo lubi.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2016, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra teściowa jednak przywiozła malinki i czereśnie zjadłyśmy w trakcie rozmowy:)
    https://www.bebiprogram.pl/benefity

  • Eliza vel Picja Ekspertka
    Postów: 338 69

    Wysłany: 24 czerwca 2016, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri jak Ty dopajasz małą? ja 3-4 łyzeczki wody między karmieniami ale w te upały chcę wiecej...jak Ty dopajasz

    hipp jest super,ale pu
    dełka ze szpitala- porazka...ciągle telefony z reklamami i skrzynka mail zawalona

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 czerwca 2016, 14:03

    atdcj44jkiiobkzm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2016, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie patrze na to jak czesto daje jej jak widze ze chce jej sie pic. Pije z kubka (nie wiem ile) pociumcia sobie i tyle. Ale ona je czesto bo co 1,5-2 godziny a przy tych upalach to co godzine bo jak je to malo.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 czerwca 2016, 14:08

    Eliza vel Picja lubi tę wiadomość

  • Eliza vel Picja Ekspertka
    Postów: 338 69

    Wysłany: 24 czerwca 2016, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no mój co 2 godziny od 2 miesiąca zycia je...chodziło mi w mililitrach mniej wiecej ile...mój na raz dzis wychłeptał 50 i chciałam porównać, czy to normalne:)

    nie wiem co jest z forum...co dam zdjęcie to mi usuwaja:( i jestem bez avatara:/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 czerwca 2016, 14:25

    atdcj44jkiiobkzm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2016, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mniej bo jak je co godzine to wypija tak naprawde sama ta wode z cyca.

    Ale kopru potrafil obomblowac 100ml na raz i jeszcze cycem dopchac.

  • Eliza vel Picja Ekspertka
    Postów: 338 69

    Wysłany: 24 czerwca 2016, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mój z cyca 7-10 minut i koniec...więcej ani rusz

    atdcj44jkiiobkzm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2016, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem, żyje:) Ciri mialas racje, tamten lekarz to konował, w szpitalu powiedzieli ze szyjki jest ok 1cm i jak sie pogorszy to szef, ale wyslali mnie na ktg o teraz leze pod magnezem i nie wiadomo ile bede:/ ale ile to tyle ;)
    Ale dziewczyny na ktg lezy sie u nas na porodowce w tzw.boksach haha moglam orzynajmniej oblukac jak to wyglada, ale ja sobie leze w jednym a w drugim laska rodzi, rzyga i stynka ludzie :D spaczylam de psyche :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2016, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dlaczego nie chcą Ci już założyć szwu?

‹‹ 710 711 712 713 714 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ