X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.
Odpowiedz

Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.

Oceń ten wątek:
  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 24 czerwca 2016, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi nie była potrzebna. ale ja miałam 3 polozne i zawsze ktorAS podała wode

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2016, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wode to i ja mialam ;) ale i tak wygryzlam sobie usta. Ale tu pomadka by nie pomogla

    Edit: mlodrj się zrobil twardy i czetwony odczyn po szczepieniu. Zastanawiam sie czy jutro zrobic jej oklad z sody?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 czerwca 2016, 22:13

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2016, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde jutro sobota to dupa pewnie do poniedzialku bede czekac:/ eh
    No czuje sie dobrze, dostalam dwie kroplowki bol zniknal takze jednak ja potrzebuje magnezu w żyle:/

    Zas na miesiac mize mnie podrasuja (łudze sie ze za 5 dni wyjde) ;)

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 25 czerwca 2016, 00:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiunia wrote:
    Kurde jutro sobota to dupa pewnie do poniedzialku bede czekac:/ eh
    No czuje sie dobrze, dostalam dwie kroplowki bol zniknal takze jednak ja potrzebuje magnezu w żyle:/

    Zas na miesiac mize mnie podrasuja (łudze sie ze za 5 dni wyjde) ;)
    Ja bym się nastawiala, ze za miesiąc a nie tydzien

    Ciri możesz zrobić. Czasem jak sie wbije w miesien to tak sue robi. Pamięta ze Tadek po jakimś szczepieniu mial mega gule.

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • Eliza vel Picja Ekspertka
    Postów: 338 69

    Wysłany: 25 czerwca 2016, 06:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri, my tez juz nic:( ogólnie od porodu może z 5 razy i biochemiczna:(...Basiunia- trzymamy kciuki! Ech upaly mnie zabiją...

    atdcj44jkiiobkzm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2016, 06:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ile każą tyle bede:)) dla pierdziocha wszystko:))
    Tylko czy moje żyly to wytrzymaja:D

    U nas też cieplo, a jaka w nocy burza byla, jakie blyski masakra:/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2016, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Diabelnie duszno byłoby w nocy, ale nawet się wyspałam.

    Basiunia Ty tam leż jak najdłużej, bo widać Ci to służy. Po domu Cię za bardzo nosi.

    Dziewczyny-matki mam prośbo-pytanie. Czy możecie pokazać jak macie zorganizowany przewijak?. I właśnie nie mam na myśli wszystko pięknie poukładane, tylko jak to się sprawdza w praktyce. Mam te pojemniczki z ikei i taki zawieszany organizer materiałowy też z ikei i zastanawiam się jak to rozmieścić, co w ogóle się trzyma w tych pojemniczkach? Czy dobrze myślę, że powinny być po prawej stronie od przewijaka, żeby było wygodnie sięgać? Co prawda mąż jest leworęczny, ale ja będę robiła to częściej.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2016, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bylam na usg i ten juz glowka na dol, ale sie ubuszuje:D

    Pytam o te sterydy to mi powiedzial ze nie ma jeszxze takiego zagrozenie i ze podaja mi wszystko co potrzeba zebym sie nie martwila:)
    No to ok :)

  • Eliza vel Picja Ekspertka
    Postów: 338 69

    Wysłany: 25 czerwca 2016, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam pojemniczki z lewej. W tym najwiekszym (ale nie tym wiaderku)mam krem, puder. W mniejszym przynoszę wode przegotowana. W materialowych trzymam: Woreczki na pieluszki i chusteczki te na rolce bo nie używamy mokrych. Na przewijaku na wyższy piętrze mam organizer beaba...w nim pieluszki i inne rzeczy. Może i troche kosztuje ale jest wygodny. Malo przewijamy juz na przewijaku. A to bierzesz i hyc do łazienki na kąpanie albo do pokoju gdzie przewijasz. Dla mnie dobrze wydane pieniadze. Mam w nim tez waciki. Gaziki. Czapeczkę po kąpieli. Aspirator. Sudocrem na wypadek gdyby byl potrzebny. A na przewijaku z tylu ze 40 pieluch trtrowych i jednorazowe podkłady oraz mokre chusteczki. Ubranka w szafce obok. Proniwalismy różnych konfiguracji ale tak nam najwygodniej. Wiaderko natomiast używamy do...ziemniaków. Haczyki od niego wiszą na przewijaku lub lozeczku. Sa świetne na zabawki a przy przewijaku na ręczniczek na wypadek jakby maly siknął:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 czerwca 2016, 08:50

    Magdziulla lubi tę wiadomość

    atdcj44jkiiobkzm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2016, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie patrz na burdel na dole bo kot tam zawsze buszuje ;p

    d46f205692df0998med.jpg

    4a2d496ec2ee26c0med.jpg

    Magdziulla lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2016, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W lozeczku sa pieluchy. Bo mala jest jeszcze mala i nie siega da nich a nam jest najwygodniej je trzymac.

  • Eliza vel Picja Ekspertka
    Postów: 338 69

    Wysłany: 25 czerwca 2016, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja bym wyslala moj ale nie umiem jak. Ciri pomocy

    atdcj44jkiiobkzm.png
  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 25 czerwca 2016, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/be5b863043e9.jpg
    Ja mam wszystko na pufie:P waciki pieluchy leki i ciuszek na zmianę ;). Na przewijaku leżą ze 2 pieluchy chusteczki i bepanthen.

    Magdziulla lubi tę wiadomość

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 25 czerwca 2016, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eliza vel Picja wrote:
    To ja bym wyslala moj ale nie umiem jak. Ciri pomocy
    Na forum zapodaj. Taka stronka. Wrzucasz tam fotkę w zaznaczasz 500 na 500 i kopiujesz ostatni link i go wklejasz jako post. Juz nic z nim nie robisz

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2016, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Dziewczyny!!!
    Ja będę miała przewijak na komodzie, po bokach mogę ustawić te pojemniki, a tak myślę, że z boku powieszę ten organizer. Czyli tak pod ręką warto mieć maść, chusteczki mokre, waciki, pojemnik na wodę, kosz, pieluchy i pampersy, no i gaziki i octenisept do pępka na początku. Ubranka będę miała pod ręką w komodzie. Tzn. To czego nie używa się co chwilę wolę mieć w komodzie, a to co chwilę to tak obok. Jeszcze muszę na komodzie lampkę postawić.
    Oj zrobię Wam zdjęcie zaraz.
    Ciri co masz w tych pojemniczkach, bo nie poznaje to niebieskie i to w dużym to opakowania na pampersy, o to też na wierzchu.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2016, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Woreczki zapachowe (teraz kupy zaczela bardziej smietdzace robic to te kupowe wrzucam w worexzek), zwykle male worki na smieci, jalowe gaziki, dodatkowe chusteczki mokre, naCl, dalej kosz na smieci. Na przewijaku chusteczki mokre i krem. Wszystkie inne rzeczy mam w szufladach. A pod przewijakiem podklady , chusteczki i cale zapasy higieniczne a w szufladach z tylu wszystkie lekowe rzeczy i zapasy

    Magdziulla lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2016, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak wygląda komoda z przewijakiem:dcebec9e634568e7med.jpg
    a to jeszcze organizer nie wiem gdzie go przyczepić chyba z boku komody:

    557eeb5375b39bcamed.jpg

  • Eliza vel Picja Ekspertka
    Postów: 338 69

    Wysłany: 25 czerwca 2016, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/042343782ce9.jpg
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/219146bca76a.jpg
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/7eac944616e5.jpg
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/22a8c82bac60.jpg

    ok...mam..mniej więcej tak...
    te pojemniki z cyferkami to tez z ikea- z lewej sa pieluszki a z prawej pod jednorazowymi podkładami jest apteczka i krem z filtrem na słońce

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 czerwca 2016, 12:28

    Magdziulla lubi tę wiadomość

    atdcj44jkiiobkzm.png
  • Eliza vel Picja Ekspertka
    Postów: 338 69

    Wysłany: 25 czerwca 2016, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Te pojemniki z ikea mozesz przyczepic do łózeczka- nie wiem jak innych dziewczyn- ale mój mały po 2 miesiącach juz by tak machał, ze to wszystko by poodczepiał z przewijaka:)worezki na pieluchy swietna rzecz- jak jestem u rodziców to uzywam i super sie sprawdzają...na codzień mam ten kosz pochłaniajacy zapach..z tymi workami takimi na rolce. Też super sprawa...stoi obok przewijaka w naszej sypialni i choć mamy 25 stopni w pokoju- nie czuć nic!nawet po 2 dniach

    atdcj44jkiiobkzm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2016, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam szuflade w lozeczku i ona posluzy mi za szafke:D rezte prwnie wrzuce pod przewijak do lozeczka bo komode mam troche dalej:/
    Ale mysle ze jak sie urodzi to sie samo zrobi tak zeby mi bylo wygodnie;)

‹‹ 712 713 714 715 716 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ