X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.
Odpowiedz

Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2016, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo to pewnie w ten wiek juz wszedl ;D Liwia tez wlasnie w wieku 1,5miesiaca zaczela przesypiac.

    Ja ochraniacza jeszcze nie zakladam choc moda sie mota co chwile;] ale musze obnizyc lozko bo jak sie zamota nie moze sama wyjac nogi bo ma za malo miejsca miedzy materacem a ta gorna belka od lozeczka.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2016, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sluchawki wygluszajace ;D

    942ca52a5832d1b1med.jpg

    Magdziulla, littleladybird lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2016, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba ten Twój G to taki typ, nie? Może on nie umie rozmawiać? Znam facetów, którzy tak mają to się inz domu wynosi i z charakteru wynika też. A nauczyć rozmawiać jest trudno. Mój też na początku był taki nie za bardzo, jak się sprzeczliśmy, o coś był spór to milczał co mnie doprowadzało do szału. Ale nauczył się, z tym, że my się poznaliśmy w wieku 18 lat i to chyba błogosławieństwo, bo dzięki temu się do siebie dopasowaliśmy nim zdążyliśmy się spaczyć, później trudno zmienić nawyki. I wtedy miałam cierpliwość, którą nie wiem czy w tym wieku bym miała. Zresztą ja też święta nie jestem, a na pewno nie byłam.

    Mamy sporo znajomych spoko singli, po 30 albo w okolicach naprawdę fajni ludzie i czasami się zastanawiamy dlaczego nie mogą kogoś znaleźć. I myślę, że to o to chodzi, że już w tym wieku się nie chce poświęcać, iść dla kogoś na kompromis.

    Basiunia a jak się masz co Ty robisz w tym szpitalu, żeby się nie nudzić?
    Ja dziś zasnęłam przed 4. Brzuch mnie bolał jak zwykle po obiedzie u teściowej. Analizowałam już wiele razy dlaczego tak jest, chyba kwestia długiego smażenia i dużej ilości tłuszczu.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2016, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To pewnie tez i to ze byl w zwiazku gdzie zawsze to on byl ten zly..

    Noo coz mowilam ze my krotko jesteśmy razem i musimy się nauczy rozmawiac bo nie zawsze umiemy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2016, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla ja tez ograniczylam do minimum posilki u tesciowej bo wszytsko smazone na oleju z biedry xd
    No thanks:D

    Hmm zeby sie nie nudzic? Ja mam bardzo dobry kontakt z ludzmi i znowu mi sie trafila fajna ekipa to przegadamy:D reszte upisze sobie z mezem z kolezankami, uszukam ciuchow w necie :D ksiazke czasem poczytam, tu ktos w odwiedziny wpadnir i czas tu sibie udrzymam:D i czas zabity:D

    Mysle teraz czy nie podejsc do poloznej i nie zapytac czy za kasr nie bylaby przy porodzie bo chidzac na ktg tak sie napaczylam na olewanie ze jestem przerazona:/
    Siedza np w 3 i poierdziela o bigosach a laska sie meczy zamiast soedziec przy niej i mowic oddychaj idz sobir na pilke bardzo dobrze itp bo jedna taka byla to wiekszosc ma w dupie a ja bym chciala byc zaopirkowana :D kuwa za to im placa :D

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 26 czerwca 2016, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri - mąż koleżanki pytał w jakimś instytucie w warszawie jak najlepiej ochronić dziecko od hałasu - podobno najlepsze są zwykłe zatyczki.


    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 26 czerwca 2016, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jej znalazłam krakersy

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2016, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baronowa_83 wrote:
    Ciri - mąż koleżanki pytał w jakimś instytucie w warszawie jak najlepiej ochronić dziecko od hałasu - podobno najlepsze są zwykłe zatyczki.

    To mi teraz mowisz?! A ja wszedzie czytalam ze nauszniki. noo nic kupilam. Sprawxzalam na sobie to wygodne, mloda nie wyciaga.

    A byly by lepsze na te upaly...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 czerwca 2016, 12:25

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 26 czerwca 2016, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    To mi teraz mowisz?! A ja wszedzie czytalam ze nauszniki. noo nic kupilam. Sprawxzalam na sobie to wygodne, mloda nie wyciaga.

    A byly by lepsze na te upaly...
    nie pytałaś :P

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2016, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale te zatyczki juz przeczytalam ze sa od 4-14roku zycia.

    Mniejszych nie znalazlam. Wiem ze takim maluchom to do uszy nic nie powinno sie wkladac...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 czerwca 2016, 12:44

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 26 czerwca 2016, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Ale te zatyczki juz przeczytalam ze sa od 4-14roku zycia.
    z tego instytutu powiedzieli, że dla małego dziecka też. Syne koleżanki miał może ze 2 lata, albo mniej.
    Takie zwykłe gąbkowe

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2016, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo w necie nie znalazlam, moze trzeba by sie wybrac wlasnie do instytutu i u nich kupic.

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 26 czerwca 2016, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://sklep.dlamysliwego.pl/1640-thickbox_default/zatyczki-do-uszu-jednorazowe.jpg

    takie z apteki

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2016, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm i to takiemu maluchowi wlazlo?! noo nic kupilam te sluchawki to niech juz beda. Najwyzej sie pojdzie do apteki i kupi jak cos.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2016, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A po co Ci słuchawki?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2016, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na festival. 4 dni imprezy ;) a to jednak glosno jest na placu koncertowyn. Jak bylismy 2 lata temu to wszystkie dzieciki tak do 5 roku zycia miały.

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 26 czerwca 2016, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hEJ, jak szczepiliście maluchy? skojarzone czy zwykłe? na co i kiedy? w szpitalu na gruźlice i wzw b?

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2016, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W szpitalu obowiazkowe. Potem skojarzona 5w1 (mam darmowa od neurologa) pierwsza dawke dostala kolo 11tygodnia (nie pamietam kiedy dokladnie). Ide wedlug kalendarza obowiazkowymi. Przed przedszkolem będziemy szczepic na pneumokoki.

    ewi0808 lubi tę wiadomość

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 26 czerwca 2016, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tadka TYLKO 5w 1. Do przedszkola szedł jak mial 4,5 roku.

    Teraz będziemy szczepić 5w 1, pneumo i meningokoki. Nie wiem jak rota. Ospę sobie chyba darujemy.

    ewi0808 lubi tę wiadomość

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 26 czerwca 2016, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chwale sie kiecką z ciuchów ;)
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/bbc9c4de8ed3.jpg

    ewi0808, littleladybird lubią tę wiadomość

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
‹‹ 714 715 716 717 718 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ