X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.
Odpowiedz

Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.

Oceń ten wątek:
  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 29 czerwca 2016, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    wewnętrzna część uda zaraz nad kolanem - wydaje mi się, że może być to zapalenie okołomieszkowe, bo to moja zmora - co prawda nigdy nie było tak intensywne, ale ciążą to odmienny stan:) nie będę zgadywać w piątek idę do dermatologa, od razu zapytam co mi doradzi na wiecznie przesuszoną skórę głowy, przynajmniej mam 2 powody, żeby pójść:)

    a no to pewnie. zawsze warto pytać i być ostrożnym zwłaszcza w ciąży

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2016, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaguś a ja bym pewnie poszła, ale to z tego względu, że przez cały czas starań sobie wszystkiego odmawiałam, bo może się udało. I można było zwariować. A w cyklu, w którym w końcu zaszłam na nic nie uważałam i zluzowałam. Starania mogą trwać długo i teraz wiem, że nie wolno dać się zwariować. Jedyne co to na pewno nie robiłabym w połowie cyklu prześwietleń, leków nie brała itp - tu już kwestia bycia odpowiedzialnym. Ale to Twoja decyzja, jak masz się później potencjalnie stresować to przełóż na później, ja piszę z własnych doświadczeń.

  • Jaguś_7810 Autorytet
    Postów: 586 495

    Wysłany: 29 czerwca 2016, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    Jaguś a ja bym pewnie poszła, ale to z tego względu, że przez cały czas starań sobie wszystkiego odmawiałam, bo może się udało. I można było zwariować. A w cyklu, w którym w końcu zaszłam na nic nie uważałam i zluzowałam. Starania mogą trwać długo i teraz wiem, że nie wolno dać się zwariować. Jedyne co to na pewno nie robiłabym w połowie cyklu prześwietleń, leków nie brała itp - tu już kwestia bycia odpowiedzialnym. Ale to Twoja decyzja, jak masz się później potencjalnie stresować to przełóż na później, ja piszę z własnych doświadczeń.


    Dziękuje Ci :)) chyba pójde, nie dajmy się zwariować ... Nawet jeżeli jestem w ciąży to dopiero bardzoooooo ale to bardzooo wcześnie i nawet nie wiadomo czy doszło już do zagnieżdżenia .. Zgadzam się z tobą, że nie możemy się dać zwariować :) ciąża to nie choroba...

    hchyyx8d1rhjy3jw.png

    13 c.s. szczęśliwy <3 !!
    Synuś czekamy na Ciebie :)
  • Jaguś_7810 Autorytet
    Postów: 586 495

    Wysłany: 29 czerwca 2016, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewi0808 wrote:
    No ja bym nie poszła. Wolałabym nie ryzykować.
    Jakby niebyło to wprowadza się w skórę środek chemiczny.
    Ja to nawet doszłam do tego że przez całą ciąże a nawet troche przed nie farbowałam wogóle włosów, bo zawsze rozjaśniałam mój naturalny bląd a teraz to w sumie spoko wygląda jakbym miała ombre. i chyba już na razie nie będę wogóle farbować włosów :))


    Ehh tyle ile kobiet tyle opinii hehe :)) ale dziękuję Ci za swoje zdanie :*

    hchyyx8d1rhjy3jw.png

    13 c.s. szczęśliwy <3 !!
    Synuś czekamy na Ciebie :)
  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 29 czerwca 2016, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaguś_7810 wrote:
    Ehh tyle ile kobiet tyle opinii hehe :)) ale dziękuję Ci za swoje zdanie :*

    Nie ma co wzdychać.

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2016, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam sie i ja :)) w koncu spalam bez ppdbudek na mierzenie cisnienia i sluchanie tetna :D
    I Magdziulla przerazilas mnie tym rytmem dzidzisia bo moj malo co spi i obawiam sie ze mu tak zostanie:D
    Pytalam kplezanki ktora ma 8miesieczna core a jest bardzo bardzo grzeczna to mowi ze w brzuszku duzo jej spala to se mysle pies pogrzebany :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2016, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę, że coś może w tym być. Każdy ma swój rytm biologiczny. Przecież to nie jest tak, że rodzimy się bach i wszystko od nowa.

    Przyszła mi wanienka ze stelażem, uff kupiłam tanio i bałam się, że coś będzie nie tak, ale wszystko ok:)ładna i mieści się w łazience.

    A jeszcze taką głupotkę strzeliłam, na allegro była aukcja śpioszków 35 sztuk tak trochę w ciemno, bo tylko jedno zbiorcze zdjęcie, ale ustrzeliłam z przesyłką łącznie za 28zł. Kurczę nawet jakby 3 się nadały to warto:) ale zobaczę.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2016, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe dobra jestes:)
    Wlasnie chce obczaic wystawienie rzeczy na allegro, mam tyle ubrań glownie sukienek i pasowaloby zrobic z tego jaka mega pake po piniądzach:D bo musze robic miejsce w szafie dla bąbla:)

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 29 czerwca 2016, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Władek kontra karuzelka ;D
    https://www.youtube.com/watch?v=YdzW0-uoNqI

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 czerwca 2016, 17:00

    ciri22, littleladybird, ewi0808 lubią tę wiadomość

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2016, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeju Władek jest taki śliczny, słodki, no ma coś w sobie. Ja bym się na niego non stop gapiła:) Chyba ładni jesteście z mężem?:):)

    Basiunia ja też powinnam to zrobić, tylko ja głupia zamiast sprzedawać to do mamy wywożę, bo tam mój pokój pusty tyle miejsca. Pewnie i tak tego już nie założę, a dobre ciuchy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2016, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Władziu <3

    Magdziulla no ja wlasnie mam fajne ciuchy a wiem, ze ich nie ubiore bo mam mase ubran (jestem Basia i jestem zakupoholiczka):D czesc juz posprzedalam ale to trwa a pasowaloby sie pozbyc hurtem:D

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 29 czerwca 2016, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jeśli ta teoria jest prawdziwa, to moje dziecię nie będzie spać wcale... Kopie gdy idę spać, gdy rano wstaję, gdy przebudzam się w nocy, gdy siedzę, gdy stoję, gdy chodzę, gdy jestem zajęta czymkolwiek. A najmocniej kopie gdy sikam :P i są to kopniaki z radości, że będzie miała więcej miejsca, gdy opróżnię pęcherz, albo po prostu mi w tym pomaga i wyciska pęcherz do ostatniej kropli :P
    A tak na poważnie, czasem jednak nie kopie ;) kiedyś musi odpocząć i zregenerować siły. A ja wtedy zaczynam się martwić, bo nauczyła mnie, że czuć ją non stop :P

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2016, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little mam dokladnie tak samo;)))
    Nawet z siadaniem na kibel, nie wiem czy go wtedy jakos sciskam bo brzuch na udach czy co ale strasznie sie wscieka:D
    I jak sobie kimnie to tez juz ibmyslam gdzie jestes moj maly bokserze a on po 15 min znowu zaczyna :D gorzej jak sobie drzymnie na dluzej ale no tez czasem musi:D

    littleladybird lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2016, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo to Moja jest bardziej dyskretna:) przy siusianiu cisza, a co dziwne zauważyłam, że zawsze jak się kąpię to jest absolutne wyciszenie, za każdym razem. Ale Moja to wstydnisia jest, od początku była, nawet po usg i wizytach się na jakiś czas obraża, bo ktoś do jej domku zaglądał. Introwertyczka jak mama:)

    littleladybird lubi tę wiadomość

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 30 czerwca 2016, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale jestem dziś słaba, spać!

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2016, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evi to w czym problem? Ja wstalam zjesc sniadanko i z powrotem do wyra :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2016, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewi ja tez:/ mialam tak okropna noc. A jeszcze na dzis sie umowilam ze znajomymi o szczycie w centrum.miasta i musze pojechac mpk, bo maz w pracy. Oj nie wiem jak dam rade.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2016, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja sie dziw przywitam bo mi sie pozmienialy plany i jednak siedze w domu ale za to wczoraj mialam super dzien. Jak wyszlywmy z Liwia z domu o 9 tak wrocilysmy o 21 ;)

    Ale noce mqm ostatnio nie przespane. Juz od kilku dni ;/ wiec chodze jak total zombi

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 30 czerwca 2016, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja odpukać ostatnie dwie noce przespałam ładnie ;) ale też często zdarzają mi się, że np. zasypiam ok. 24, a o 3 w nocy już oczy jak pięć złotych :/ a następnej nocy śpię np. 13h i wstaję meeega głodna :P

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 30 czerwca 2016, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie dziś upał, a ja musze do skarbówki jechać :( kontrola jednej z firm którą prowadzimy :((( i to na 11 30 masakra

    atdc3e5exzk12dxf.png
‹‹ 723 724 725 726 727 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ