X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.
Odpowiedz

Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.

Oceń ten wątek:
  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 3 lipca 2016, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Dlatego szukam uzywki ;]

    Ale kurde w biedrze lozeczko 170zl plud materac skladany 100zl to juz prawie 300 a takie lozeczko ze 2 razy uzyje. W ogole w tym roku bym nie kupowala ale fajny pokoj nam sie trafil za niewielkie pieniadze. Jeden mankament ze nie ma duzego lozka tylko dwa male i moze byc srednio ze spaniem z Liwia z nami w lozku. Dlatego musze cos kupic. A takie "namiotowe" lozeczko na pewno na kazdym wyjezdzie w plener (nie tylko na noc) bedzie uzywane. Noo i miejsce nie mam gdzie trzymac duzego.

    A jak nie kupie bede kogos blagac o pozyczenie czegos.
    a w gondoli nie da rady spać?

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2016, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Możliwe, bo nic nie zmieniałam, jeżeli chodzi o jedzenie nie potrafię zaobserwować żadnej zależności. Zrobię chyba dla spokoju te testy, tylko nie jestem pewna jakie, bo chyba bilirubina nie wystarczy, oj zobaczę. Pewnie alergia. Niestety dermatolog oceniała zaa biurka, nawet nie podeszła.
    Wczoraj na weselu drapałam się po brzuchu jak opętana, myślałam, że oszalaję;/ tam nie mam wysypki, ale zzrzucam na to, że może źle wypłukałam z płynu sukienkę.

    Duża Karinka a główkę ma 26,7cm obwód. Jak to sobie przymierzyłam, ałłłł;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2016, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baronowa_83 wrote:
    a w gondoli nie da rady spać?
    Srednio. Juz mi w ogole sie denerwuje bo jak sie wyprostuje to nogami dosiega do konca gondoli (nie wiem 72cm wydawalo mi sie ok dla Mlodej jak kupowalam ale przeciez ona ma glowke troszke nizej niz przy samym czubku,a liczylam ze jej starczy do wrzesnia) noo a kolejna rzecz juz gondoli nie bierzemy na wyjazd tylko spacerowke. Mniej miejsca zajmuje.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2016, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla albo swedzi brzuch bo sie rozciaga ;p teraz bedzie szybciej rosnac.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2016, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Magdziulla albo swedzi brzuch bo sie rozciaga ;p teraz bedzie szybciej rosnac.
    nie to nie to. To było na 100% od sukienki, zaczęło się jak założyłam, skończyło jak zdjęłam. Brzuch mam w super stanie póki co, nawet lekarz pochwalił, smaruję cały czas, jak tylko poczuję przesuszenie smaruję.

    Ciri a pokażesz przykładowe to łóżeczko, bo nie wiem o jakie chodzi.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2016, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lozeczko_jotbe-200x150.jpg

    Na masze wyjazdy koczownicze w sam raz. Juz wcześniej nad tym sie zastanawialam.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2016, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla to Twoja Karinka wieksza niz moj Fifi :D
    I ponoc ma nie przekroczyc 3.5 kg takze zobaczymy;)
    Ale tak mi daje w kosc, ciagle kopie mnie w jedno miejsce ( pod prawe zebro) i juz nie wiem jak sie ulozyc :D
    W pon mam wizyte bo konczy mi sie zwopnienie ale zastanawiam sie czy isc, w sumie w szpitalu mnie pobadli a nie czuje nic niepokojacego, hmm...

    Jagus ja bym powtorzyla za kilka dni bo nasz dlugie cykle :)

    Ciri dzieki Tobie dowiaduje sie o istnieniu takich bajerow:D

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 3 lipca 2016, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla co z moja szyjka okaze sie w piatek.
    trzy tygodnie temu trzymała dalej 2,4

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2016, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basiunia nie strasz mnie, a miała być malutka po mamusi.
    Ja bym na Twoim miejscu poszła, powinnaś być pod opieką.

    Czy powinnam się martwić tym, że mi się tak skróciła szyjka? Czy to faktycznie normalne?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2016, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja tez miala byc po mnie i mojej rodzinie mala ;p a poszla w G. Gdyby nie wywolywali i urodzila by sie po terminie to jest duuuza szansa ze by miala ok 4kg.

    Ale Karinka moze zwolnic ze wzrostem tak jak Liwia.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2016, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąż też nie gigant 178cm, ale zobaczymy. Myślałam, że będzie miała ok 3kg. Mi gin nie mówiła ile może ważyć finalnie, da się to wyliczyć?.
    a kiedy Liwia zwolniła?
    a w ogóle w ostatnim trymestrze jak tyłyście? Czy to prawda, że w ostatnich tygodniach już się raczej nie tyje?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lipca 2016, 14:50

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2016, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie tylam za bardzo ale tez bylam na tej diecie bezsolnej to wtedy na miesiac mi skoczyl kilogram ale wtedy tez brzuch juz byl ciezki i mi sie obnizal to najewiecej rozstepow mi przyszlo.

    Mnie na ostatnim usg w 31tc powiedzial mniej wiecej ile bedzie wazyc. Na kazdy tydzien przypada ok 100g (ale tak jest w ostatnich 2 miesiacach). Wedlug usg niby przybierala wiecej potem znow na usg w szpitalu nie mogli jej juz zmierzyc bo miala za bardzo wcisnieta glowe. To im wyszlo 3200 cos ok po pol godzinie pomiarow a urodzila sie 3480

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2016, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czyli jednak 100g na tydzień, bo czytałam, że 200 na tydzień. Zapytam na następnym usg ile może mieć.
    Ciągle liczę, że rozstępów nie będzie, ale zobaczymy. A smarowałaś się?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2016, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ten gin u ktoregi bylam prywatnir ma taki sprzet ze robi wykresik i pisze ile bedzie wazyl jak donosze;) wiadomo ze nie ma co brac tego doslownie ale moze cos w tym bedzie :D

    Magdziulla jak sie szyjka skraca to jest normalne przy porodzie bedziesz czekac tylko na rozwarcie, byleby nie skaracala sie szybko i do konca zeby sie wlasnie za wczesnie nie otwarla;) jak Ci nie kazal lezec to chyba jest ok;)
    Kolezance zaczela sie skracac w 34 tyg to nie ma reguly:/
    Kurde no noze sie przejade, ale lekarz mowil zebym nie jezdzila nie potrzebnie a czeste grzebanie w szyjce tez nie jest niczym dobrym eh i badz madry:/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2016, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jesli chodzi o tycie to mam wrazenie ze mam tak pol kg na tydzien a potem spada alebo waga zepsuta:/
    W kazdym badz razie mnie dopiero teraz bierze :D
    Ale jem malutko wiec pewnie to woda:/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2016, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jem normalnie jak kiedyś, ostatnio mam większą ochotę na słodycze, ale wcześniej ich prawie w ogóle nie jadłam, więc to też tak na rozsądnie. Mam już 9kg +.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2016, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj na slodycze tez mam parcie ale staram sie opamietac:D jem ale chyba nie tak duzo :D
    No ja jestem juz ok 7 kg na + zobaczymy jak bedzie dalej :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2016, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    czyli jednak 100g na tydzień, bo czytałam, że 200 na tydzień. Zapytam na następnym usg ile może mieć.
    Ciągle liczę, że rozstępów nie będzie, ale zobaczymy. A smarowałaś się?
    A nie masz racje 200g na tydzien bo przecirz liwia miala 2kg w 31tc to facet powiedzial ze w terminie bedzie wazyc miedzy 3,5-4kg i w dniu porodu miala tyle.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lipca 2016, 15:49

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2016, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym chciała skończyć na 60kg, ale to nierealne, zaakceptuję 61kg. Ale może być więcej. Teraz mam 57 z hakiem.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2016, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa kochana ja juz 64 :D i oby 67 nie przekroczylo:D no ale to sie okaze :D

‹‹ 726 727 728 729 730 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ