X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.
Odpowiedz

Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2016, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja skonczylam z 86 albo wiecej wiec juz dajcie spokoj z tymi swoimi wagami.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2016, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale to ja mam chudą dupkę, którą rozerwie:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2016, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha Magdziulla to zeszyja:D

    Ciri wazne ze sie dibrze czujesz bo nie kojarze zebys narzekala ;))

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2016, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Narzekam czasem ;p powiem tak brzuch mi nie przeszkadza bo nawet duzy nie jest (choc kiedys przy nadwadze byl plaski), rostepy nie przeszkadzaja, blizna nie przeszkadza ale lapy mam jak od pluga oderwane... Masakra. To mi przeszkadza najbardziej.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2016, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Łapy? Ze co?stopy dlonie???

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2016, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie. biceps. Grube mam ramiona.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2016, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaa :/ i to Ci zostalo po ciazy?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2016, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nooo. niby schudlam do wagi z przed ciazy (pamietajmy ze mialam nadwage) ale zupelnie inaczej sie rozklada ten sam tluszcz ;/

    edit: zostalo mi 3 kg na plus

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lipca 2016, 18:59

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2016, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to poczekaj jeszcze cos spadnie, niby jak sie karmi to sie zrzuca... A sa jakoes cwiczenia zeby wyszczuplic rece bo od samego dzwigania Liwi to pewnie sie robia :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2016, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nic nie zrzucam w kilogramach a jem jak ptaszek teraz, tylko brzuch mam mniejszy ale kilogramy te same.

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 3 lipca 2016, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    waga w ciazy najmniej istotna.
    zastamawiam się nad znieczuleniami w trakcie porodu

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2016, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobaczymy jak to bedzie u mnie:) ale to Wam powiem za pol roku :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2016, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiscie chcialabym byc szczuplejsza ale nie oszukujmy sie w tej chwili nic z tym nie robie. A najwazniejsze ze jestesmy cale z Liwia. A z drugiej strony nie oplaca mi sie chudnac bo jak bedzie druga ciaza mam nadzieje niebawem to co schudne zeby znow zaraz przytyc? noo bez sensu :D

    basiunia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2016, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w mieście tylko w jednym szpitalu jest zzo, akurat tam gdzie chciałabym rodzić, ale nie mam gwarancji, że będą miejsca. Ja nie wiem czy się zdecyduje, ale będę przygotowana tzn. zrobię wcześniej badania do zzo.

    Ciri z czasem może zejdzie. Może to woda ciągle?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2016, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri racja;)) sama bym chciala drugie w nueodleglej przyszlosci ale daj Boze przetrwac ten pierwszy porod;))
    No u mnie nie ma znieczulenia wiec sie nie mam nad czym zastanawiac:D

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 3 lipca 2016, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MADZIULLA jakie badania do zzo?

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2016, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewi to chyba zależy od porodówki, nam na szkole mówili, że dobrze mieć aktualne krzepnięcia, nie wiem gdzie mam zapisaną nazwę. A chodzi o to, że jest jeden anestezjolog i jeśli kobieta ma, a nie inne nie to zrobi tej które mają. Może jedna na raz. Aktualne tzn ok5-7 dni jak dobrze pamiętam.

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 3 lipca 2016, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aha, dzieki.

    Orientuecie sie czy duzo krwi jest przy porodzie naturalnym?

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2016, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie powinni tak naprawde byc az do partych i wyjscia dziecka. Chyba ze porod jest trudny. Ale potem wraz z dzieckie Wyplywa dosc sporo krwi.

    Edit; duzo to tez pojecie wzgledne co dla kogo jest duzo. ;p ale nie jest to jakis krwotok.

    Edit 2: w drugiej fazie fizjologicznie ok 150ml w okresie lozyskowym ok 200ml. Ile naprawde wszystko zalezy od kobiety.

    U mnie bylo nie fizjologicznie bo krew sie pomazala podczas pierwszej fazie porodu i mialam szczeacie jakby dziecko zamknelo calkiem ujscie z szyjki krew by nie wyplynela i nikt by nie wiedzial o odklejanii lozyska.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lipca 2016, 22:38

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 3 lipca 2016, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pytam bo u mnie maz mdleje/ robi mu sie słabo na widok krwi

    atdc3e5exzk12dxf.png
‹‹ 727 728 729 730 731 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ