X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.
Odpowiedz

Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.

Oceń ten wątek:
  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 4 lipca 2016, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tadek i wladek sie dogadują
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/a7948098d8ba.jpg

    ewi0808, ciri22, littleladybird, Magdziulla lubią tę wiadomość

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2016, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pieknie <3

    U nas jest etap wyciagania raczek po wszystko (ostatnio lezala na brzuchu obok G ktory siedział to lapala go za gumke od majtek i strzelala z nich

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2016, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AaaaAaa nie straszcie bo od poczatku gadalam z mezem ze ma byc wtedy ze mna ale jak mu opowiedzialam o tym co zobaczylam lezac naktg widze ze to bardziej ja chce:/ nie chce go zmuszac ani wzbudzac w nim poczucia winy ale dlaczego man przechodzic przez to sama? No w pierwszej fazie mam nadzieje ze sie nie podda :D a jak nie to pogadam zmoja polozna czy pojdzie jako doulla:D sama rodzic na pewno nie bede :D

    Baronowa slodkosci te Twoje chlopaki;))

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 4 lipca 2016, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super chłopaki :)

    u mnie zegar tyka ciekawe co gin powie w piątek na wizycie.
    musze wkońću torbę do szpitala spakować

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2016, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja tez sie dzisiaj moze nawet za to zabiore bo u mnie to juz w ogole ciezki temat:/
    Tylko tak musle ze do jedej sie nie zmieszcze z tymi wszytskomi pampersami podkladami itp :D ttzrba bedzie chyba dwie :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2016, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tam w jedna się zmiescilam ;p i to mala ;)

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 4 lipca 2016, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mialam dwie:P

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2016, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sorry ja mialam jedna torbe i plecak ale w plecaku to jak teafilam do szpitala mialam rzeczy dla siebie bo nie bylo wiadomo kiedy rodze ;p

    Tz jak macie szanse ze po porodzie facet wam przywiezie to nie ma co od razu brac wszystko ze soba. Nastepnego dnia po pracy jak przyjechal G przywiozl mi czysta koszule i recznik a brudne eszystko zabral i wypral. Ciuchy na wyjecie tez mi przywiozl. Wszystko przygotowalam wczesniej na komodzie.

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 4 lipca 2016, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja tak myślę wziąść dla siebie a dla małego w niewielkiej ilości- potem mąż mi wszystko przywiezie, będzie leżało spakowane w drugiej torbie w tym ubranka dla Kubusia na wyjście. Tak chyba będzi epraktycznie. Bow szpitalu w którym planuje rodzić dają ubranka i pampersy ( swoje trzeba mieć kosmetyki dla dziecka ) i ubranka teżmożna jak ktoś chce. wiec wezne coś w razie w chociaży jakbym musiała rodzić w innym szpitalu

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2016, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wez na ubranie po porodzie i tyle.
    Co do kosmetykow bierz tylko chusteczki i wez masc do pupy. U nas sie nie kapie dzieci w szpitalu (poza obrobka po porodzie a z tego co sie orientuje, bo splam, to tylko na sucho sie wyciera), pierwsza kapiel w domu. I wez najlepiej plyn dla dziecka i uzywaj go dla siebie. Wtedy nie ma problemow ze cos dziecko moze uczulic a jest tak delikatne ze miejsc intymnych Ci nie podrazni.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lipca 2016, 10:13

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 4 lipca 2016, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kupilam sobie kolejne staniki do karmienia. Sa wygodniejsze do odciagania niz zwykle. No i musze jeszcze z miesiąc odciągać zeby sie zwrocilo :P

    ciri22, littleladybird lubią tę wiadomość

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2016, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe dobre dobre ;D kazdy pretekst dobry ;)

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 4 lipca 2016, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no gdzieś czytałam włąśnie na stronie tego szpitala- że dzieci nei kąpią. a jak sie zagłębiłąm w temat na necie piszą że dziecka sie nei kąpie do 24 h ze względu na to że ta maź po porodzie chroni dziecko w pierwszym kontakcie z otaczającymi go brudkami :P


    Mam nadzieje że u Picji wszystko będzie dobrze i że się odezwie do nas co ijak.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lipca 2016, 10:38

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2016, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokladnie ale najnowsze badania wykazuja ze najlepiej kolo 4 doby wykapac. Czyli zwykle nie kapia w ogole w szpitalu.

    ewi0808 lubi tę wiadomość

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 4 lipca 2016, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewi, nie mogę się doczekać Twojego porodu :D i kiedy zobaczymy malucha :D
    Powiem Wam, co usłyszałam od szwagra. Do mojego męża: Brat, musisz tam być. Musisz być, żeby pomóc, wspierać, masować plecy, przypominać o prawidłowych oddechu itp itd. Poród jest sam w sobie ciężki, ale to naprawdę piękne przeżycie. Żałowałbym gdyby mnie tam nie było.
    Ja osobiście bardzo chcę, by mój mąż był ze mną. Będzie nie tylko mnie wspierał, ale też czuwał nad wszystkim, co się dzieje ;) da radę, tego jestem pewna ;)

    Baronowa, chłopaki są świetni :D

    Też myślę o Elizie...

    ewi0808, basiunia lubią tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 4 lipca 2016, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znów będą masowe porody, Ja, Madziulla , Basiunia niedługo potem little. :D

    littleladybird lubi tę wiadomość

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2016, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to się chyba na dzis spakuje:( jak mnie zaczelo rypac zas podbrzusze glownie z lewj strony i w strone krocza:( zaraz dzwobie do lekarza co mysli czy jechac dzis na ta wizyte czy to normalne eh:(

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 4 lipca 2016, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basiunia jedź na wizytę

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2016, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kazal mi zadzwonic za dwie h bo na razie ma pacjetki:/ no chyba tak zrobie bo maz jedzie znowu w delegacje na 3 dni i w razie w to beda jaja jak zostanr sama :/


    Little a ten Twoj wpis zaraz wysalam do meza :-D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2016, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.
    Czekam na wyniki prób wątrobowych. Wysypka nie znika. W nocy trochę.swędziało.

    Ale Wy tu poważne tematy. Ja chcę też jedną torbę najpotrzebniejsze rzeczy resztę mąż dowiezie, ale ja msc przed będę się pakowała, tak myślę w pierwszej połowie sierpnia.
    Basiunia uważaj na.siebie.

    Propos porodu wiem, że to nie.jest.jak na filmach, kotara itp ale on wie, że ma być na.wysokości głowy i po prostu nie musi chodzić i tam zaglądać, a jak coś zobaczy to bez przesady nie umrze z tego powodu. Może inaczej patrzę, bo on chce, nie muszę go namawiać, wie mniej więcej co go czeka. On całe życie trenował karate, więc krwi się bie boi;) poza tym wszyscy faceci, których znamy mówią, że nie żałują, że byli. No chyba, że.kłamią, ale myślę, że jest to później.taka męska.chluba "o ja kozak byłem i przetrwałem" aha bohater;);)

‹‹ 729 730 731 732 733 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ