X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.
Odpowiedz

Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2016, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po wizycie, szyjka spoko a bol funduje mi bąbel:/ naciska mi na cis chyba jelito i misze to przetrwac, bo lekarz na szczescie nie widzi nic niepokojacego;)
    I za kazdym razem jak mllody sie ruszy to cgce mi brzuch rozerwac no ale chyba takie uroki ciazy :D
    No i w dalszym ciagu lezenie :(

    Jak donosze do 36 tyg to zamierzam odstawic magnez i pic te herbatki bo po takim nafaszerowaniu tym ze oiereiatskiem to bede nosic pewnie do 42 tyg xd
    Zobaczymy co czas pokaze:D

    Madziulla trzymam kciuki:*
    Z tempka nic nie doradze bo nie mierzylam duoka nie bralam, moze wytrwasz do jutra:) i generalnie bym sie nie zrazala jak cos bo najloeij robic test w dniu spodziewanej(mi tylko wtedy pokazalo 2 kreski dwa dni wczesniej nie):*

    Ciri szalencu daj odpoczac swojemu organizmowi, choc w sumie Ty w miare ok chyba ciaze przeszlas nie?:)

    Madziulla lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2016, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dobrze wiecie ze ciaza tonie takie hop siup ;p ja seksu od pol roku nie mialam ;p i okresu tez jeszcze nie mam wiec to nie tak ze juz zaraz bedzie dziecko.ale tez nie zamierzam sie zabezpieczac bo i tak majac tak rzadko seks myslec jeszcze o prezerwatywach to grzech.

    A moja ciaza tak standardowo ani zle alni idealnie ;p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2016, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co do mierzenia temperatury pod pachą to nie wychwyciłam tak jak czujne oko Baronowej, ale ma rację, to szkoda na to czasu. Mierz dowcipnie o tej samej porze, bo spod pachy to wychodzi różnie.

    Basiunia dobrze, że dobrze, a bóle to już tak chyba będzie, Dziś tak retorycznie zapytałam męża czy to kolejny zły mój dzień czy już do końca ciąży tak będzie. Fakt kozaczyłam 7 msc teraz trochę jak inwalidka jestem:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2016, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja juz mam po kozaczeniu, zaczne po 36 yyg:D
    O sexie to jiz nawet nie mowie :D ale mam mega meza i umie ladnie robic symulacje :D
    Przyszla mi dzis paka z gemini o ludzie co ja nabralam:D ale wszytsko niezbedne:D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2016, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha Ciri racja, z wasza intensywoniscia sexenia grzechem byloby sie zabezpieczac:D

    Ciekawie jak bedzie z nami??:o

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2016, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basiunia a tu nie chodzi o sam fakt wystąpienia orgazmu? a co tam nabrałaś w Gemini? Ja mam koszyk, ale zrealizuję w sierpniu raczej, co chwilę coś zmieniam, dokładam itp.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2016, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiunia wrote:
    i generalnie bym sie nie zrazala jak cos bo najloeij robic test w dniu spodziewanej(mi tylko wtedy pokazalo 2 kreski dwa dni wczesniej nie):*

    ja poprzednio poroniłam najprawdopodobniej z powodu niskiego porogesteronu a dziś wieczorem biore ostatniego dupka i choćby dlatego musze jak najwcześniej wychwycić ciaze aby kontynuować branie dupka bądź przerwac.

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 4 lipca 2016, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla zrób jutro test jak bedzie pozytywny to bierz dalej dupka i idz do gin zapytac czy masz brac dalej. mi chyba kazał brac do czy 15 tyg ciazy nie pamietam dokładnie

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2016, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj facet znow spi z Mloda <3 wczoraj tak spali przez 3 godziny

    basiunia, ewi0808 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2016, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa no chyba ze tak, ja nie ogarniam dupka wiec nie widzialam:(
    To pozostaje nam sie modlic zeby sie udalo;))

    Oj magdziulla jaki orgazm, jeszcze orzed ta cala akcja z szyjka jak udalo mi sie go miec to bol nie samowity wiec unikam jak ognia(no i tak nie wolno zeby nie wywolac skurczy) i sex jako sex tez odpada przez szyjke:/
    Ale w ciazy nauczylam sie bardziej doceniac namietne calowanie czy przytulanie i czuje sie zaspokojona:D maz tez nie narzeka :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2016, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    87ab79e18af949fdmed.jpg

    Magdziulla, basiunia, ewi0808, littleladybird lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2016, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzisz Basiunia ja zbereźna myślałam, że o taką stymulację Ci chodzi:) ciężka sprawa, oj ciężka;) ale za to jak będziecie już mogli rzucicie się na siebie jak dzika zwierzyna:)

    Madziulla ja zaciskam kciuki z całych sił!

    Ciri im bliżej i im bardziej mam skompletowaną wyprawkę tym bardziej nie mogę się doczekać takich obrazków. Dalej mam tak, że myślę, że jeszcze ten czas, który pozostał się przyda, ale jak już będę na tip top do września to będę przebierała nogami w miejscu.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2016, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez tak mialam, dopoki wszystko bylo nieprzygotowane to spoko a potem to juz chcialam JUZ TERAZ NATYCHMIAST! :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2016, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie będę kupować pampersów do samego końca to może oszukam podświadomość i będzie poród z zaskoczenia;)
    aaa swędzi cholerstwo!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2016, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wystawiam faktury, ale chujowy ten miesiac... ;/

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 4 lipca 2016, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nastepny bedzie lepszy.

    od kilku dni boli mnie pod żebrami. nie moge sie smiac a kichanie to tragedia. tez tak miałyscie?

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2016, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie bedzie :( bo to wakacje, zawsze jest badziewnie ;/

    Mnie pod koniec ciazy juz prawie wszystko bolalo :P Bylam zmeczona swoja kulkowatoscia. Jak patrze na swoje zdjecia z koncowki to nie moge uwierzyc ze jeszcze niedawno tam bylo dziecko i bylam TAAAAAAKA gruba :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2016, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewi moja zaczęła kopać pod żebrami, powiem Ci teraz, że mnie nie boli przy kichaniu to jutro zacznie. Codziennie coś nowego dochodzi, aż strach wstawać. Zaczynam się czuć jak kaleka, jak siądę tak to boli spojenie, jak inaczej kręgosłup, a jeszcze inaczej dupa, ostatnio stwierdziłam, że niedługo najlepiej będzie na głowie.
    Matko zadrapię się na śmierć;/;/ nie mogę się powstrzymać.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2016, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak bedziecie tak narzekac wrzuce wam tu zdjecie mojego brzucha z 32tc! To wam wszystko przejdzie :P

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 4 lipca 2016, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wydaje mi się ze to mięśnie sie nacągaja bo mały rośnie. brzuch mam wysoko i wypycha mi żebra topewnei przez to. jak maly kopie po żebraach to inaczej boli

    atdc3e5exzk12dxf.png
‹‹ 731 732 733 734 735 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ