X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.
Odpowiedz

Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2016, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy kupuje się śliniaki? Zupełnie ten temat pominęłam.
    Matki Polki, a ile kg Wam zeszło tak na wejście przy porodzie, dzień po?
    Ewi ja mam wysoko macicę czym zachwyca się mój gin i na razie tfu, tfu tfu przynajmniej żebra mnie nie bolą.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2016, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj moj waryjat maly to umilil sobie mije prawe zebro :D

    Macica wysoko takze chyba dobrze;)

    Sliniakow na razie nie kupuje nawet nie wiwm czy ktos jeszcze uzywa:D

    A z gemini przyszla mi dojarka maz kazal mi kupic nowa to kupilam :D podgrzewacz, pieluchy tetrowe, flanelowe, katarek, butelka heberman, masci i kremy, podklady, i z takich pierdol 430 zeta :D

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 4 lipca 2016, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    Czy kupuje się śliniaki? Zupełnie ten temat pominęłam.
    Matki Polki, a ile kg Wam zeszło tak na wejście przy porodzie, dzień po?
    Ewi ja mam wysoko macicę czym zachwyca się mój gin i na razie tfu, tfu tfu przynajmniej żebra mnie nie bolą.
    U mnie 9 kg i waga stoi:/

    Sliniaki kupuje sie jak dziecko ma ze 3 miesiące bo wtedy sie ślinianki uaktywniają i non stop może być mokre.

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2016, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pierwszy raz uzylam jak mloda miala 2,5 miesiaca. Teraz jest caly czas mokra ale jest cieplo wiec chodzi w samej pieluszce. Sliniak zakladam jak wychodzimy na dluzej z domu. No i teraz mamy ceratkowy do jedzenia.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2016, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz nie pamietam ile kg. Chyba z 7 i potem chodzilo dalej do gdzies ok 12kg. (juz się gubie):p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2016, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basiunia ja bez dojarki, podgrzewacza i pieluch i mam na ponad 300 zł. To co ja tam nawrzucałam?

    Tak mi się wydawało ze śliniakami, ale dziś spojrzałam na listę wyprawkową z belly i tam są.
    Dziś słuchałam mądrości rodziny P, o tym, że trzeba dopajać dziecko koprem, rumiankiem i dawać...miód. Nie mogłam nie skrytykować. Poza tym teściowa dalej próbuje mnie przekonać do używania pieluchy tetrowych, bo pampersy to zło. To nic, że siostrzeniec, którym tak się zajmowali ma 13 lat.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lipca 2016, 21:49

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2016, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakby mi 9 zeszło na wejście to bym była happy, 7 też może być. Nie wiem ile jeszcze przytyje, tak od 2 tyg waga rozkosznie stoi.
    Ja nawet nie chcę schudnąć do wagi sprzed ciąży, mogę mieć tak 2kg plus.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2016, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurwa tak mnie podbrzusze napieprza... Takim bolem opasajacym. Mam nadzieje ze to moze juz okres. A nie ze znow tydzien poboli i przyjdzie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2016, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri a byłaś ostatnio na jakiejś kontroli u gin? Może faktycznie okres.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2016, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kontrola miesiac temu byla pod koniec maja. Kolejna we wrzesniu.
    Edit; najgorsze ze napieprza mnie kregoslup

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lipca 2016, 22:00

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2016, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aa jesli chidzi o wage to dzis zobaczyla mnie polozna i Basia jaki sliczny brzuszek wskakuj na wage a tam zonk, 63.6 kg a 13 czerwca bylo 63.3 yakze cialo chudnie a brzusio rosnie, ale ni nie moge jesc ostatnio:/ na slodkie mnie ciagnie ale staram sie nie popasc w obzarstwo :))
    A no i zauwazyla obrzek ze niby usta mam przypuchniete i palce szok:D bo ja na ustach nie widze :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2016, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri ja mam takie bole ale jestem w ciazy :/ ciekawe od czego to..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2016, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri to u mnie tak było na @, ale nie wiem jak po porodzie.

    Ja zaczynam przez tą wysypkę mieć paranoję z jedzeniem, bo boję się, że coś zjem i będzie swędziało.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2016, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo wlasnie ja tez tak na okres mam ale kjrde juz raz mialam takiego straszaka a okres nie przyszedl.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2016, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może go głową blokujesz? Ja tak kiedyś zrobiłam.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2016, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Raczej nie ;p

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 4 lipca 2016, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale mnie to spojenie napieprza ledwo do łazienki na siku doczłapałam

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2016, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewi mam tak od msc:/

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 4 lipca 2016, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja dioero teraz;)

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2016, 05:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noe spie od 4 :/ tak mnie boli w tym boku, mlody szaleje:( wydaje mi sie ze to kwestia wyproznienia no ale tak mi cos tam blokuje ze nie moge :(
    Zgaga mnie dopadla (3 dni mialam takie dosc ze jej francy nie bylo)i popijam sobie siemie lniane i ogladam wschod slonca:D
    Dzien dobry:)

    ewi0808 lubi tę wiadomość

‹‹ 732 733 734 735 736 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ