X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.
Odpowiedz

Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.

Oceń ten wątek:
  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 5 lipca 2016, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to przed @ wiadomo że będzie bledsza. spokojnie Madziulla. czekajmy .. już niedługo.

    Madziulla lubi tę wiadomość

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2016, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaa Madziula super ;))
    To czekamy na bete:))

    Magdziulla zazdraszam, my z mezem nawet latarke przykladalismy zeby stople lub raczke zobaczyc ale jeszcze nie:D na razie to mam mega zdrfotmowany brzuch tak sie powyginal:D ale przynajmniej na razie nie boli:D obudzilam sie po raz drugi, nas pepkiem bula ppd zebrami bula a w lewym boku cisza, oby nie przed burza :D

    Madziulla, ciri22 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2016, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To tym bardziej dobrze wróży ten bladzioch:)
    Oj Madziulla a ile razy ja jeszcze dobrze seksu nie skończyłam, a już bym sikała, ale tamten cykl był odpuszczony:)

    Madziulla lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2016, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    To tym bardziej dobrze wróży ten bladzioch:)
    Oj Madziulla a ile razy ja jeszcze dobrze seksu nie skończyłam, a już bym sikała, ale tamten cykl był odpuszczony:)

    ja ten tez zluzowalam. tylko testy owulacyjne wykonywalam :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2016, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ta stópka to było cudo! A mąż spał. Chciałam potem nagrać, ale nie chciała powtórzyć.

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 5 lipca 2016, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja już nie pamiętam jak to było i nawet trochę mi smutno, ze już nigdy tego nie poczuję

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 5 lipca 2016, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj tam Baronowa, może jeszcze zdecydujecie się na kolejne dziecko. nigdy nie mów nigdy.
    Chyba więszość z nas w cyklu w którym sobei zluzowała zaszłą w ciążę. :)

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 5 lipca 2016, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewi0808 wrote:
    oj tam Baronowa, może jeszcze zdecydujecie się na kolejne dziecko. nigdy nie mów nigdy.
    Chyba więszość z nas w cyklu w którym sobei zluzowała zaszłą w ciążę. :)
    nie mamy mozliwiości - lokalowych, finansowych. a zresztą Maż mam nadzieję, zrobi w końcu zabieg

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2016, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj dzis powiedzial ze on to by chcial i 3 dziecko szczegolnie jesli bedzie druga corka ale jak bedzie syn to tez by chcial.

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 5 lipca 2016, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    my też z mężem chcemy mieć trójeczkę. Chociaż dom który kupujemy nie ejst mega duży. na dole salon z kuchnią, mała łazienka i mały pokój (który będzie naszym pokojem do pracy( plus na parterze kotłownia i garaż.
    a na piętrze trzy pokoje( jeden to nasza sypialnia) +garderoba + łązienka.
    No plany planami no ale byśmy chcieli. moze nie bede chciałą wiecej dzieci :P jak sie mały urodzi

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2016, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My w 3 mieszkalismy w niecalych 40 m w kawalerce a potem w 75 metrach 3 pokoje i bylo spox ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2016, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    my bysmy tez 3 chcieli. 2 na pewno a czy bedzie 3 to niestety od finansow zalezy

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2016, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baronowa jeśli hamują Was tylko warunki finansowe to pamiętaj, że życie bywa przewrotne i nie wiesz co przyszłość przyniesie, może będzie Was stać na 10 dzieci:)
    My chcielibyśmy teraz 2 jedno po drugim, a trzecie jak będzie Nas stać to za kilka lat.

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 5 lipca 2016, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zawsze jest 500+ ;P
    no my o kolejnym myslimy jak juz bysmy sie w domu urzadzili za dwa, trzy lata. no alesie okaze. bo zabezpieczac sie nie planujemy.
    tabletki anty odpadaja, a z prezerwatywa nie lubimy ;P

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 5 lipca 2016, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zawsze chciałam 2. Po pierwszym przez kilka lat wierdzilam ze jedno starczy :P. Dlatego chce zeby maz zrobil zabieg zeby mi na 40 nie odwalilo :P

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 5 lipca 2016, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    500+ się zaraz skończy ;)
    Wiem z doświadczenia, że na dzieci pieniądze zawsze się znajdą. Nam się nie przelewało, było ciężko, ale dzięki temu doceniamy to, co naprawdę w życiu się liczy ;)
    Ciri, na 75 metrach w 3 pokojach mieszkaliśmy w 9 ;) da się? Da się :D
    Ja chcę trójkę, mąż ostatnio stwierdził, że dwójka starczy, ale jak będzie się zobaczy ;)

    Madziulla, kciuki za betę :)

    Magdziulla, zazdroszczę stópki :D ja dzisiaj nagrywałam swój skaczący brzuch, ale na filmiku średnio widać, na żywo dużo lepiej ;)

    ciri22 lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 5 lipca 2016, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My teraz mamy 75 metrów i nie mam kawalka wolnego miejsca:/
    Za duzo mamy rzeczy

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 5 lipca 2016, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My należymy raczej do osób, którym do życia nie potrzeba wiele :) zresztą życie nas tego nauczyło ;) nie było możliwości posiadania wielu rzeczy nie tylko ze względów finansowych, ale głównie lokalowych ;) każdy miał swój kąt i swoje "minimum" :D

    ciri22 lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2016, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musze sie zastanowic co ja wyjazd musze jeszcze dokupic...i zastanawiam sie co z tym lozeczkiem..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2016, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    beta ujemna nic nie rozumiem...

‹‹ 734 735 736 737 738 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ