X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.
Odpowiedz

Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.

Oceń ten wątek:
  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 4 lipca 2016, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baronowa piłas herbatke z lisci malin? jesli tak to od kiedy?

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2016, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pilam. Od 32tc pilam. Ale jesli masz celibat to najwczesniej po 36tygodniu mozesz zaczac pic. Czasem sie zdarza ze przedwczesne skurcze wywoluje.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2016, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie dzis pol dnia nie bylo ;D bylam na spotkaniu chustowym ale bylo super! ;)

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 4 lipca 2016, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no mam niestety celibat ale jak bedzie wszystko ok to po 36 tyg zamierzam zaczac wykorzystywac meza ;P bo potem zow bedzie post.

    Dzieki Cirii za inf.

    Fajnie ze masz do kogo wyjsc i pogadac w danym temacie

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2016, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My nawet na szkole dostaliśmy herbatki, położne chwaliły metodę. Od 37 tyg mówili. Ewi jak chcesz to wklejam link z mojej szkoły tak na końcu są wymienione zalecane produkty tego typu:
    http://polozna.lublin.pl/od-czego-zalezy-latwy-porod-cz-ii-przygotowanie-tkanek-miekkich-do-porodu/

    ewi0808 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2016, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri ale to zbiorcze spotkanie? Pogaduchy ogólne czy uczyłyście się czegoś?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2016, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tam to raczej gadanie o wszystkim i niczym. ;D
    I powiem wam ze tam tez poznalam dziewxzyny ktore bardzo przezywaly to ze mialy cesarke a nie urodzily naturalnie. Ciesze sie ze nie jestem jedyna wariatka. I spotkalam dziewczyne ktora ma 11miesiaczna corke i jest w ciazy w 11tyg ;D i tez jest po cesarce. Konsultowala swoj stan z 6 lekarzami i podobno w dzisiejszych czasach i przy rozrywaniu tkanek spokojnie przed uplywem roku mozna starac sie o kolejna ciaze ;D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2016, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    Ciri ale to zbiorcze spotkanie? Pogaduchy ogólne czy uczyłyście się czegoś?
    Uczylam sie a raczej wyprobowalam lilka chust i juz swojej nie lubie ;p a tak gadanie o wszystkim i niczym ;p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2016, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A będziecie się starali? Fajnie, zawsze się inaczej rozmawia z kimś kto to samo przeżywa. Ja na weselu poznałam dziewczynę w ciąży i kupę czasu przegadałyśmy, chociaż była tam moja znajoma, ale na zupełnie i innym etapie w życiu - imprezy itp i jakoś trudniej się było dogadać, chociaż ja nie męczę "tematem" bo wiem, że mało kogo to szczerze interesuje.

    Próby wątrobowe chyba dobrze, mąż się uparł, żeby zrobić i wykluczyć to i w sumie się cieszę. Nie będę się nad tym zastanawiała, muszę rozkminić na co mam to uczulenie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2016, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo za pierwszym razem jak bylam na tym spotkaniu to tam byla dziewczyna taka wszystkowiedzaca i przez to nie dalo sie z nikim pogadac, dzis byla super grupa, takich normalnych matek i bylo super :D I tez wlasnie jedna z mam mowi ze dopiero przy drugiej cesarce sie pogodzila z tym ze nie dane jej bylo naturalnie urodzic.

    co do staran to wiesz ze u nas trudno, ale jak dostane okres nie zamierzam sie zabezpieczac a przez chwile mialam taka mysl zeby jednak uwazac lub uzywac prezerwatyw jesli by jednak kazali odczekac ten rok. Ale skoro ona byla u kilku lekarzy i kazdy zgodnie powiedzial ze mozna noo to mozna ;) tylko mialam miec na nfz kontrole blizny i ona mi powiedziala ze na nfz tp oni nic nie robia trzeba jednak pojsc prywatnie, wiec sobie wykupie usg u mojego gina u ktorego robilam usg ciazy i pojde jak wroci okres to od razu niech mi zrobi usg reszty.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2016, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka ja się dziś tak zle czuje ze szok...mdli mnie tak ze prawie nic dziś nie jadlam. łamie w kościach, na zmiane uderzenia goraca i zimna. ciagniecie w brzuchu, bole jajników, bole glowy, sennsos....wiem to wszystko może być po dupku ale nigdy nie miałam tak mocno i z takim nasileniem... zwolniłam się z pracy pojechałam po testy..jutro z rana testuje...zmierzyłam temp pod pacha 38.10....pomimo iż na wykresie mam wyższe temp jak większość dziecznyn nie pamiętam kiedy miałam taka goraczke. jak jestem zdrowa czy chora zawsze mam w okolicy 37.10

    co o tym sadzicie? czy przy ciąży może być taka temp? bo nie wiem czy brac jakies leki? :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2016, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziula a nie chcesz siuśnąć wieczorem?;> kiedy masz termin@?

    Ciri tylko dopilnuj żeby Ci od środka sprawdzili bliznę, bo podobno nie zawsze tak robią. Ale już od razu byście się starali czy doczekasz 6-9msc?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2016, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie nie chce się nakrecac. Miesiączkę ciężko powiedzieć kiedy bo dziś ostatniego dupka biore. @ powinna pojawić się od 2-7 dni po odstawieniu dupka

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2016, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A no to niestety zmienia postać rzeczy. Ja miałam i tak, że mi spadała franca dopiero w dniu @, a.jeszcze dzień wwcześniej rosła okrutna. Piszę to, bo wiem, że najgorzej nakręcić się, a potem dostać z liścia, ale mam nadzieję, że to jednak co innego. I trzymam za to mocno kciuki. Wierzę, że już niedługo do Nas dołączysz!:)
    dupka nie brałam, więc.nie wiem jak z objawami.

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 4 lipca 2016, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewi0808 wrote:
    Baronowa piłas herbatke z lisci malin? jesli tak to od kiedy?
    Skończony 35 i wiesiolka jadlam.

    ewi0808 lubi tę wiadomość

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2016, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie pomoge bo ja nie mialam objawow ciazy.

    Magdziulla jak ja bede uprawiac seks jak do tej pory to wiesz to dziecko bedzie za 10 lat :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2016, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ale skuteczność mieliście wysoką, szalenie wysoką;)

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 4 lipca 2016, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez se dziwią siknelam na test bo jednak ta azalia mnie troche przeraża ;)

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2016, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo bo glupi ma szczescie ;p

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 4 lipca 2016, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    Hejka ja się dziś tak zle czuje ze szok...mdli mnie tak ze prawie nic dziś nie jadlam. łamie w kościach, na zmiane uderzenia goraca i zimna. ciagniecie w brzuchu, bole jajników, bole glowy, sennsos....wiem to wszystko może być po dupku ale nigdy nie miałam tak mocno i z takim nasileniem... zwolniłam się z pracy pojechałam po testy..jutro z rana testuje...zmierzyłam temp pod pacha 38.10....pomimo iż na wykresie mam wyższe temp jak większość dziecznyn nie pamiętam kiedy miałam taka goraczke. jak jestem zdrowa czy chora zawsze mam w okolicy 37.10

    co o tym sadzicie? czy przy ciąży może być taka temp? bo nie wiem czy brac jakies leki? :(
    Temperatura pod pacha nijak ma sie do ciazy. Takze nie nakrecalabym się. Za to nie pilabym ze 4 h i najwyzej siknela dzisiaj, bo juz przeziębienie na początku ciazy to czesty objaw.

    Mozna apap jak jest konieczność.

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
‹‹ 730 731 732 733 734 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ