X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.
Odpowiedz

Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.

Oceń ten wątek:
  • Eliza vel Picja Ekspertka
    Postów: 338 69

    Wysłany: 6 lipca 2016, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamy cierpliwie!

    atdcj44jkiiobkzm.png
  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 6 lipca 2016, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla czekamy.

    Picja używasz pampersów czy pieluch wielokrotnego użytku z wyminnymi wkładami?

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 6 lipca 2016, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla, nie zrozum mnie zle, mocno wierze i trzymam kciuki, ze w końcu sie uda, ale wynik z krwi jest miarodajny. A niestety testy sie mylą. Twa cykle przed Władkiem tez taki mialam, juz sie cieszylam, a na drugi dzien juz kolejne byly czyste.

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • Eliza vel Picja Ekspertka
    Postów: 338 69

    Wysłany: 6 lipca 2016, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewi0808 wrote:
    Madziulla czekamy.

    Picja używasz pampersów czy pieluch wielokrotnego użytku z wyminnymi wkładami?
    Uzywalam wielokrotnych ale dobijalo mnie moczenie i zapieranie:/ wiec jestesny na jednorazowkach:-)

    atdcj44jkiiobkzm.png
  • Eliza vel Picja Ekspertka
    Postów: 338 69

    Wysłany: 6 lipca 2016, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez miałam blady pozytyw cykl przed ciaza:)

    atdcj44jkiiobkzm.png
  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 6 lipca 2016, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oki dzięki ;)

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2016, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baronowa wiem i tez tak mysle ze ten cykl nie zaknoczy się ciaza ale balam się torbieli ale gin mowi ze usg mi nie zrobi ze poczekać do miesiączki lub pewnego jej braku.

    tez czuje ze kolejny najdalej za 2 cykle się uda o dziwo jestem dobrej myśli. dzięki dziewczyny :)

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 6 lipca 2016, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cos tam widac organizm zaczyna trybic. bedzie dobrze.ja zaniedługo sie rozpakuje to wskoczysz na moje miejsce ;))

    dopadła mnie chyba jakas infekcja swedzi jak cholera. w piatek wizyta jakos do tego czasu musze przetrwac

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2016, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podoba mi się Twoje nastawienie Madziulla:*
    Pozytywne myslenie to jest to ;))

    ewi0808 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2016, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla ja też miałam fałszywe bladziochy, a chyba jakieś 2-3 cykle później prawdziwy. Mam nadzieję, że u Ciebie będzie jeszcze szybciej, ale będzie na pewno. Wiem, że to takie gadanie, ale sprobuj też psychicznie wyluzować.

    Ciri z Liwką to znak, że dobrze działasz z karmieniem.

    Ja miałam dziś ciężki dzień od rana do.wieczora, jeżdżenie, goście, gotowanie, spakowaliśmy męża, bo wyjeżdża do niedzieli do Twojego miasta Ciri, te szychy zabezpieczać.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2016, 23:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muszę Wam się pochwalić, bo zrobiłam interes życia!:) ni
    e wiem czy Wam pisałam, że wylicytowałam w ciemno ubranka na allegro. Dziś przyszły. Koszt 20 zł + 8,50 zl przesyłka.
    Jestem mega zadowolona, fakt niektóre są zmechacone, ale praktycznie wszystkie beda się nadawały. Za 28 zł taka paka!;D:D
    Efekt:

    [URL=http://www.fotosik.pl/zdjecie/ecbc4304351c8842ecbc4304351c8842med.jpg[/URL]e9c28f6bdf0da803med.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lipca 2016, 23:34

    ciri22, ewi0808, basiunia lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2016, 04:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla super ciuszki! Za ta cene to zazdroszcze. Samej by mi się paczka przydała za grosze bo nie mam body zadnego z dl rekawem na 68 (mam ze dwa) a na wykazd by się przydało jeśli będzie zimno.

    I takie info bo Ciebie stresuje karmienie piersią w necie jest dostepny za darmo kwartalnik laktacyjny. Mozesz sobie dużo poczytac www.kwartalnik-laktacyjny.pl

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2016, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kwartalnik już wrzuciłam w zakładki,czytałaś? Mądrze piszą?
    ubranka są w większości takie po domu raczej, ale takie się najbardziej przydadzą, wyjściowe mam już. A myślę, że potrzebne sa takie, które uleje się,.wybrudzi i nie szkoda na szybką wymianę. Chociaż jest też kilka ładnych i nie zniszczonych. Myślę, że sprzedawca.sam się zdziwił, że.tak tanio poszły.

    Ciri licytuj 68.

  • Eliza vel Picja Ekspertka
    Postów: 338 69

    Wysłany: 7 lipca 2016, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przeleć je bablarka do ubrań:)) i beda jak nowe. Ja mam tez okuleczkowane i nie ważne czy to smyk czy original marines czy mayoral:/ wszystkie peelingują. A golarka do ubrań załatwia sprawę w sekundę:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lipca 2016, 08:07

    atdcj44jkiiobkzm.png
  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 7 lipca 2016, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Magdziulla super ciuszki! Za ta cene to zazdroszcze. Samej by mi się paczka przydała za grosze bo nie mam body zadnego z dl rekawem na 68 (mam ze dwa) a na wykazd by się przydało jeśli będzie zimno.

    I takie info bo Ciebie stresuje karmienie piersią w necie jest dostepny za darmo kwartalnik laktacyjny. Mozesz sobie dużo poczytac www.kwartalnik-laktacyjny.pl
    W Tesco zerknij. Sporo dziewczęcych z długim bylo w promocji. Takie paczki po 3 albo 5.

    ciri22 lubi tę wiadomość

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2016, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    Kwartalnik już wrzuciłam w zakładki,czytałaś? Mądrze piszą?
    ubranka są w większości takie po domu raczej, ale takie się najbardziej przydadzą, wyjściowe mam już. A myślę, że potrzebne sa takie, które uleje się,.wybrudzi i nie szkoda na szybką wymianę. Chociaż jest też kilka ładnych i nie zniszczonych. Myślę, że sprzedawca.sam się zdziwił, że.tak tanio poszły.

    Ciri licytuj 68.
    Magdziulla a co to sa rzeczy po domu dla dziecka? ;p ja nie rozrozniam po domu na wyjscie (chyba ze chce wystroic mala w sukienke) u mnie wszystkie ciuchy sa na wyjscie a jak zaczniesz karmic to zobaczysz ze ciuchy bedziesz zalewac mlekiem (jak dziscko zaczyna ciagnac otwiera kranik i jak wypadnie z buzi tobie moze mleko leciec jak z weza ;p)

    A co do kwartalnika to spoko. Pisany przez dobrych doradcow laktacyjnych. Nie czytalam od deski do deski bo mi to nie potrzebne ale tak przejrzalam i spoko.


    Baronowa dzieki ;) do Tesco nie chodze ale moze w weekend G wyciagne ;)

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 7 lipca 2016, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jej chyba chodziło, ze takie trochę podniszczone i dlatego po domu

    A po ciuszki warto do tesco zaglądać. Zwłaszcza jak musisz kupić poakiet, bo jak robią wyprzedaże to fajne ceny wychodzą. A są spoko jakości i ceny też fajne

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 7 lipca 2016, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    muszę starszego spakować na wyjazd, a tak mi się nie chce

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2016, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo ja czasem bylam w Lidlu po ciuszki ale one mi jakos nie podchadza. W tesco jeszcze nie kupowalam.

    A tam ja mam zmechacone niektore bo to jednak po dwojce dzieci i tez tam traktuje jako wyjsciowe. Szczegolnie te dla takiego calkiem malucha. Choc teraz jestem na etapie ze nie dosc ze sie slini to jeszcze to wprowadzanie pokarmow

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 7 lipca 2016, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Noo ja czasem bylam w Lidlu po ciuszki ale one mi jakos nie podchadza. W tesco jeszcze nie kupowalam.

    A tam ja mam zmechacone niektore bo to jednak po dwojce dzieci i tez tam traktuje jako wyjsciowe. Szczegolnie te dla takiego calkiem malucha. Choc teraz jestem na etapie ze nie dosc ze sie slini to jeszcze to wprowadzanie pokarmow
    ja tylko w tesco kupuję ;). I czasem w carefurze Tex - też się zdarza fajna bawełna

    ciri22 lubi tę wiadomość

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
‹‹ 737 738 739 740 741 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ