X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.
Odpowiedz

Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2016, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To w weekend wyciagne G ;) musze cos miec bo nie wiadomo jaka pogoda bedzie. Jeszcze nad morzem to spoko w krotkim i bluza czy cos ale juz pod namiotem moze byc ciezko jak noce zimne beda.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2016, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie są zniszczone, niektóre bardziej, w gości czy do lekarza bym Małej nie założyła, ale po domu jak nikogo byśmy się nie spodziewały to ok.
    Ja zawsze na prezent w tesco kupowałam i teraz Malej kilka też. Są takie 3 paki z dobrej bawełny.

    Baronowa mój wczoraj miał pakowanie, a dziś pojechał, do niedzieli na ten szczyt cholerny:/
    A na Dni Młodzieży ok 10 dni go nie będzie - do mamy się wybiorę chyba wtedy.
    A Twój gdzie?
    A wiecie co Moj bezczelny powiedział? Pytam tkliwie czy będzie tęsknił i w myślach tylko, żeby powiedział, że nie będzie miał czasu tęsknić. I zgadnijcie co odpowiedział dziad.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2016, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla szacun:)) fajna paczka;))
    Mam dola od wczoraj ciagle placze:D musze sie w koncu ogarnac, tak bym wyszla do ludzi eh:(

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 7 lipca 2016, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    No właśnie są zniszczone, niektóre bardziej, w gości czy do lekarza bym Małej nie założyła, ale po domu jak nikogo byśmy się nie spodziewały to ok.
    Ja zawsze na prezent w tesco kupowałam i teraz Malej kilka też. Są takie 3 paki z dobrej bawełny.

    Baronowa mój wczoraj miał pakowanie, a dziś pojechał, do niedzieli na ten szczyt cholerny:/
    A na Dni Młodzieży ok 10 dni go nie będzie - do mamy się wybiorę chyba wtedy.
    A Twój gdzie?
    A wiecie co Moj bezczelny powiedział? Pytam tkliwie czy będzie tęsknił i w myślach tylko, żeby powiedział, że nie będzie miał czasu tęsknić. I zgadnijcie co odpowiedział dziad.
    że sobie odpocznie ;)

    Mój jedzie z teściami na 10 dni.

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 7 lipca 2016, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiunia wrote:
    Magdziulla szacun:)) fajna paczka;))
    Mam dola od wczoraj ciagle placze:D musze sie w koncu ogarnac, tak bym wyszla do ludzi eh:(
    jeszcze się na chodzisz. Leż i nie wariuj

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2016, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    E tam to nie od lezenia to hormony ;p

    Ja tam do lekarza ubieram w co badz bo nawet lekarz nie widzi tych ciuchow ;p wchodzisz na wazenie i po minucie dziecko ciuchow nie ma. Potem w samej pieluszce do lekarza i potem fopiero ubietanie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2016, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baronowa taką ma wycieczkę? A Ty z chłopakami zostajesz? Co Ci za to obiecał?;)

    Ciri gdzie mam ją stroić jak nie na.wyjścia?:) ja się tego doczekać nie mogę!:) nieważne, że nikt nie zauważy jak cudnie wygląda w tym wdzianku, będę się afiszować jak paw!:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2016, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baronowa no leże leże :D ale tak chcialam ponarzekac bo przed domownikami musze udawac jak jest super :D

    Magdziulla co Ci powiedzial??:D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2016, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    "nie będę miał czasu tęsknić";) przyszłam klapsnęłan go w ttyłek i obraziłam się na jakieś 10 minut:)

    Ty Lemur leż jak trzeba leżeć!:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2016, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    Baronowa taką ma wycieczkę? A Ty z chłopakami zostajesz? Co Ci za to obiecał?;)

    Ciri gdzie mam ją stroić jak nie na.wyjścia?:) ja się tego doczekać nie mogę!:) nieważne, że nikt nie zauważy jak cudnie wygląda w tym wdzianku, będę się afiszować jak paw!:)
    Heheh to co innego ;P ja teraz cierpie bo nie pogoda paskudna to mi znow z sukienek wyrosnie i kiedy je zalozy? ;p wez w domu jak tak goraco nosi tylko pieluszke wiec zaklada sukienke na 2 godziny spaceru i to wszystko ;)

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 7 lipca 2016, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    Baronowa taką ma wycieczkę? A Ty z chłopakami zostajesz? Co Ci za to obiecał?;)

    Ciri gdzie mam ją stroić jak nie na.wyjścia?:) ja się tego doczekać nie mogę!:) nieważne, że nikt nie zauważy jak cudnie wygląda w tym wdzianku, będę się afiszować jak paw!:)
    Moj syn jedzie nie maz :D

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2016, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha ja tez zrozumialam ze maz bo zamiast starszego przeczytalam STAREGO ;P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2016, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baronowa_83 wrote:
    Moj syn jedzie nie maz :D
    Haha "starszego" a nie "starego" oj niewyraźnie piszesz;);):P

  • Eliza vel Picja Ekspertka
    Postów: 338 69

    Wysłany: 7 lipca 2016, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej ja tez mam pdzial na domowe i na dwór!

    atdcj44jkiiobkzm.png
  • Eliza vel Picja Ekspertka
    Postów: 338 69

    Wysłany: 7 lipca 2016, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri. A jak ubierzesz rajstopki plus sweterek? Albo kurteczke?

    atdcj44jkiiobkzm.png
  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 7 lipca 2016, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze by brakowało żebym męża pakowala :D

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2016, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baronowa_83 wrote:
    Jeszcze by brakowało żebym męża pakowala :D
    właśnie zaburzyłaś mi tu obraz swojej osoby, ale już wrócił do poprawnej formy;);)

    ile kupić skarpetek i jaki rozmiar?
    Czy Wasze dzieci mają kolki i jak temu zaradzić, bo sąsiadka ostatnio mówiła, że jej Mała ciągle ma kolki i płacze.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2016, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kolki trzeba przeczekac. Mozna masowac brzuszek,dawac koper, lub espumisan. Nosic duzo i niestety czekac az przejdzir. To nie do konca rozwiniety uklad pokarmowy i nerwowy na to nie ma dobrej metody. Mnie zostamo oszczedzone.

    Skarpetek mam 14 par 15/17 i 18/20 to mama mi kupila przed porodem i jeszcze nawrt polowy z nich nie uzyla a z 15/17 juz wyrodla.

    Ps. Pierwsza stycznosc z jablkiem bezcenna :D mrozyla oczka i wykrecala buzie ale dalej otwierala do jedzenia :D bylo przesmiesznie ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lipca 2016, 11:47

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2016, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam podział ubrań;D dwie kupki :D
    Swoje tak posegregowane mam i dla Filipka:D

    Ciri to bedziesz reszte odchodzic od cyca czy tak bedziesz dokarmiac?;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2016, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To najmniejsze to są 15/17? i 7 par wystarczy?

‹‹ 738 739 740 741 742 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ