X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.
Odpowiedz

Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2016, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri fajne te nowe smaczki i obserwowanie jak dziecko reaguje. To ma za sobą już marchewkę i jabłuszko?

  • Eliza vel Picja Ekspertka
    Postów: 338 69

    Wysłany: 7 lipca 2016, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najmniejsze to wcale nie kupowaliśmy. Jedna pare jako niedrapki bo maly byl w pajacu i do pajaca nie nosilismy skarpet. Teraz nosimy rozmiar na roczek.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lipca 2016, 11:59

    atdcj44jkiiobkzm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2016, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja zastepuje jeden posilek. Do skonczenia pol roku cyc caly dzien plus jeden posilek "dorosly". Moze rano bedzie kleik lub kaszka ale to sie jeszcze zobaczy. Wiecie przy ostatnich 15 karmieniach dziennie to jeden normalny posilek to naprawde dla mnie odciazenie.

    A mloda juz sie przestawila na ten jeden posilek "ludzki" (mimo ze do tej pory zawsze po tym posilku bylo dopychanie cyckiem) i jak ostatnio nie dostala warzywka to od razu dostala sraczki...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2016, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a jak robisz to po prostu blendujesz, gotujesz ?

  • Eliza vel Picja Ekspertka
    Postów: 338 69

    Wysłany: 7 lipca 2016, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyobraź sobie ze nasz miał sraczke 3 tygodnie:/

    atdcj44jkiiobkzm.png
  • Eliza vel Picja Ekspertka
    Postów: 338 69

    Wysłany: 7 lipca 2016, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    P.s. Moj mąż ma obronę pracy doktorskiej. Trzymajcie kciuki!!!

    ewi0808 lubi tę wiadomość

    atdcj44jkiiobkzm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2016, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    a jak robisz to po prostu blendujesz, gotujesz ?
    Na razie dostaje sloiki (jeszcze przez tydzien bo jak mowilam G tak zdecydowal ze skoro zdecydowalismy tak wczesnie rozszerzac diete to przynajmniej wiemy ze to nie bylo pryskane i sloik bezpieczniejszy)

    Jadla juz marchewke,dynie, kalafior, pasternak, brokul i dzis jablko. A i chrupki kukurydziane.(marchewke dostala raz z zupy mocno podziabana i jeszcze sama e buzi pomielilam ale i tak bylo za malo gladkie tak krecila buzia az w koncu mi sie zaksztusila,wiec nastepnym razem, w weekend,bedzie blender)
    Fajnie bo juz sie tak nie brudzi przy jedzeniu. Na "am" otwiera buzie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2016, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiunia wrote:
    Ja też mam podział ubrań;D dwie kupki :D
    Swoje tak posegregowane mam i dla Filipka:D

    Ciri to bedziesz reszte odchodzic od cyca czy tak bedziesz dokarmiac?;)
    Basiunia a prałaś już? ja chyba się za to wezmę w końcu. Tylko co potem będę robić:)

  • Eliza vel Picja Ekspertka
    Postów: 338 69

    Wysłany: 7 lipca 2016, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juz nie mogę się doczekać rozszerzania diety:)! Maly brudasek będzie:)

    atdcj44jkiiobkzm.png
  • Eliza vel Picja Ekspertka
    Postów: 338 69

    Wysłany: 7 lipca 2016, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po Magdziula jak tak nas czytam to Ci powiem ze chyba lepiej nas nie pytaj ja widzę jak kazda mama robi inaczej a i tak najlepiej będziesz robic Ty...dzirci i mamy i potrzeby są przeróżne. Moj np. na ubranko tak żeby sie pobrudzić ulał może ze 3 razy a miesiac ulewal okropnie. I np. Mlekiem po wyjściu piersi nigdy nie zdarzyło mi sie go opryskac czy cos. Ba. Wkladek laktacyjnych uzywalam może z miesiac i nigdy nie pobrudzilam piżamy ani nic. Nie spalam tez w staniku. Najlepiej chyba poczekać i dokupić. Ja tak nie robiłam i teraz jestem zawalona gratami. A na strych wynioslam dzis 6-tą duza torbe Ikea pełną ciuchów:/


    Edit: Ciri wPepco ciuszki w promocji

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lipca 2016, 12:20

    atdcj44jkiiobkzm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2016, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Picja trzymam kciuki:))

    Magdziullano ja juz popralam, z mezem poprasowalismy, zostaly tylko pieluchy i kocyki i to co na biezaco sie dokupuje:D

    No ja jako ze zagrozona teoretycznie przedwczesnym porodem musialam sie ogarnac;) poza tym im wczesniej to chyba lzej nie? Potem rob jak bedziesz taka opuchnieta pyzia:D
    A apropo no na dloniach i twarzy zaczyna pojawiac sie obrzek oby mi tylko moje kochane nozki oszczedzilo:D

  • Eliza vel Picja Ekspertka
    Postów: 338 69

    Wysłany: 7 lipca 2016, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jakos tak tydzien po popraniu i prasowaniu spojrzałam na ta szafkę i dziekiwalam Bogu ze juz to mam.niby tydzien a juz nie dałabym rady:-)!

    atdcj44jkiiobkzm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2016, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na ja tak samo;)) jeszvze teraz tym bardziej ;(
    Kochane mije czy uzywalyscie/uzywacie tych poduszek longer dla ciezarnych?
    Bo ja juz nie wiem jak soac, podkladam jaski pod brzuch pod uda tak wszytsko boli i zastanawiam sie wlasnie na kupnem:D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2016, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam poduche do karmienia i ona super sie sprawdzila miedzu nogi i pod kolana i na wiele innych sposob a teraz ja sobie wkladam pod lopatki jak karmie a w nocy to ten rogal mam pod szyja jak spie na boku.

  • Eliza vel Picja Ekspertka
    Postów: 338 69

    Wysłany: 7 lipca 2016, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kupiłam kojec motherhood ten litera c i mąż ma do oglądania tv:P a karmilam na zwyklej fasolce. W ciąży uzywalam tego z motherhood i byl super. Po porodzie karmilam wyłącznie na leżąco od 2 miesiaca

    atdcj44jkiiobkzm.png
  • Eliza vel Picja Ekspertka
    Postów: 338 69

    Wysłany: 7 lipca 2016, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    P.s. Jesli będziecie gdzies widziały pieluchomajtki pampers rozmiar 4 w promocji dajcie znac;) te zlote-nie zielone

    atdcj44jkiiobkzm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2016, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To brac tą C ?? Bo widze ze to poorostu dlugi longer ale ma sznureczki do zawiazania i robi sie C :D
    No jakos musze sobie ulzyc:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2016, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basiunia ja mam długą poofi https://poofi.pl/sklep/poduszka-ci%C4%85%C5%BCowa/ i nie wyobrażam sobie życia bez niej!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2016, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masz ta za 229 zeta???:D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2016, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dostałam ją w prezencie:) ale zapomnieli wyjąć rachunku i było na nim 150zł ale to ta sama

‹‹ 739 740 741 742 743 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ