X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.
Odpowiedz

Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2016, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde kurde a ja chcialam na allegro taka za 50 zamowic:D to moze poszukam lepszej...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2016, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://poscieldladzieci.pl/mamo-tato-poduszka-do-karmienia-rogal-krateczka-ecru.html

    Ja mam taki i tez w ciazy mnie ratowal

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2016, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie Ciri to Twoja mala kosztuje prawie 50 bo ma jakoes fajne wypelnienie to bede szukac z lepszym, moze wyhacze gdzies taka jak magdziullla 150 moze bym nawet dala :D
    Bo ta mala jak uzywalas?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2016, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wkladalam jeden koniec miedzy nogi rogal byl pod brzuchem i drugi koniec wchodzil w glebienie w biodrze. Mnie fajnie odciazalo. I kladlam sobie 0od kolana. Jest juz po dwoch praniach w pralce i mimo ze na metce bylo ze nie wolno prac to nic sie z poduszka nie stalo a nawet ja wirowalam.

  • Eliza vel Picja Ekspertka
    Postów: 338 69

    Wysłany: 7 lipca 2016, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://motherhood.pl/sklep/kojec-premium-47/

    Ja mam tą. Lubilam ją bo na dosc twardde wypełnienie. Mąż do karmienia mi przyniósł do szpitala taka z allegro i zanim wyszliśmy juz byl flak i musiałam sie do małego...wręcz schylać przy karmieniu.

    atdcj44jkiiobkzm.png
  • Eliza vel Picja Ekspertka
    Postów: 338 69

    Wysłany: 7 lipca 2016, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale na czas ciąży to nie szukalabym nie wiadomo czego:) po co przeplacac:)

    atdcj44jkiiobkzm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2016, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jaki przedzial cenowy ustalic?:D

  • Eliza vel Picja Ekspertka
    Postów: 338 69

    Wysłany: 7 lipca 2016, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysle ze zloty srodek- kolo 70 zl na ciążową będzie ok. Chyba ze tez do karmienia potem. To ja juz bym więcej dala

    atdcj44jkiiobkzm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2016, 00:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ile dalas za ten kojec z motherhood? Bo widze ze rozbieznosc cenowa w sklepach duza:) a wpadla mi w oko;) cis jak ma magdziulla:)

  • Eliza vel Picja Ekspertka
    Postów: 338 69

    Wysłany: 8 lipca 2016, 06:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kupowałam w empiku. Nie pamiętam za ile:/

    atdcj44jkiiobkzm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2016, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aa wlasnie w empiku najtaniej chybba wychodzilo cos 90 :))
    Dzieki za pomoc dziewczyny:*
    Musze dzis cos zamowic bo moje nogi umieraja na spaniu:/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2016, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam sie w ten piekny dzien ;D nawet w miare wyspana ;)

  • Eliza vel Picja Ekspertka
    Postów: 338 69

    Wysłany: 8 lipca 2016, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam ta premium- one są w aksamicie i maja sztywne wypełnienie. Poluj na ta Premium:)

    atdcj44jkiiobkzm.png
  • Eliza vel Picja Ekspertka
    Postów: 338 69

    Wysłany: 8 lipca 2016, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basiunia. A taka? http://jasieczkowo.com/pl/p/-ROGAL-poduszka-do-karmienia-EWA-KLUCZE-ZWIERZAKI/6327

    Z tego co czytam ma wypełnienie z kulek. A co do motherhood. Na ciążę miałam jeszcze taką literę j. W kropki fioletowo żółte nie wien czy jeszcze są ale ona byla z wersji standard i byla do niczego...po miesiącu byla splaskaczonym naleśnikiem i nie dotrwala do porodu a co dopiero karmienia. Ta z wersji Premium to czolg.. Pol roku nie zmienia ksztaltu...i czesc "pod dzidziusia" jest sztywna i ma takie zgięcie jakby ze łatwo to zgiąć a resztę dać za plecy

    Edit: Jesli poofi robi te do karmienia takie jak pieluszki bambusowe podusie i kocyki to warto sie zastanowić nad poofi...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lipca 2016, 09:58

    atdcj44jkiiobkzm.png
  • Eliza vel Picja Ekspertka
    Postów: 338 69

    Wysłany: 8 lipca 2016, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri, mala dala promocję na dłuższy sen:)?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lipca 2016, 09:58

    atdcj44jkiiobkzm.png
  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 8 lipca 2016, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry. Ja dopiero sie budzę ;)

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • Eliza vel Picja Ekspertka
    Postów: 338 69

    Wysłany: 8 lipca 2016, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczesciara

    atdcj44jkiiobkzm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2016, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pobudke mialam co 2 godziny od 1 w nocy ale dzis spalam po karmieniu pierwszy raz od tygodnia.

    My juz po porannym jabluszku a ja mimo ze miesiac do wyjazdu mam juz robie liste zeby zakupow nie robic Na ostatnia chwile.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2016, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobra organizacja to podstawa! Ja się nawet wyspałam, całe łóżko dla mnie:)
    Czyszczę pralkę i będę coś prać, chyba Minky najpierw. Co prawda taryfę mam 13-15 i weekend, ale w weekend teściowa ze szwagierką mnie zgarniają.

    Wczoraj na szkole dziewczyny mnie przestraszyły, że już mają torby spakowane, a ja aptekę mam zamiar zamawiać w sierpniu dopiero. No ale kurczę jak będę miała miesiąc przed terminem torbę to chyba wystarczy.

    Basiunia ja jestem z poduchy zadowolona, ale porównania nie mam. Ja ją mam prawie od początku ciąży, na urodziny dostałam luty/marzec, więc już trochę i nie oszczędzam jej. przy głowie trochę się udeptała, ale jest zameczek z dostępem do wypełnienia i trochę ją podniosłam. Wierzchnia warstwa się zdejmuje, wiele razy prana, troszkę się zmechaciła, ale nieodczuwalnie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2016, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wystarczy jak bedziezz miala miesiac wczesniej. Przeciez jak cos nie daj boze sie wydarzy szpital poratuje a tez wszystko nie bedzie Ci otrzebne bo jak juz cos to ze szpitala szybko nie wyjdziecie. Ale oczywisxie wszystko bedzie ok i nic sie nie wydarzy.


    Ja mam akcje laktacja znow bo musze odciagnac mleka na niedziele bo ide do teatru boo i jak zwykle problem bo moja unormowana laktacja nie daje mi szans na sciagniecie na raz wiecej niz 30ml i to godzine po karmieniu.

‹‹ 740 741 742 743 744 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ