X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.
Odpowiedz

Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 7 lipca 2016, 15:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde kurde a ja chcialam na allegro taka za 50 zamowic:D to moze poszukam lepszej...

• nick nieaktualny

Wysłany: 7 lipca 2016, 16:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://poscieldladzieci.pl/mamo-tato-poduszka-do-karmienia-rogal-krateczka-ecru.html

Ja mam taki i tez w ciazy mnie ratowal

• nick nieaktualny

Wysłany: 7 lipca 2016, 18:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie Ciri to Twoja mala kosztuje prawie 50 bo ma jakoes fajne wypelnienie to bede szukac z lepszym, moze wyhacze gdzies taka jak magdziullla 150 moze bym nawet dala :D
    Bo ta mala jak uzywalas?

• nick nieaktualny

Wysłany: 7 lipca 2016, 18:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wkladalam jeden koniec miedzy nogi rogal byl pod brzuchem i drugi koniec wchodzil w glebienie w biodrze. Mnie fajnie odciazalo. I kladlam sobie 0od kolana. Jest juz po dwoch praniach w pralce i mimo ze na metce bylo ze nie wolno prac to nic sie z poduszka nie stalo a nawet ja wirowalam.

• Eliza vel Picja Ekspertka

Wysłany: 7 lipca 2016, 18:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://motherhood.pl/sklep/kojec-premium-47/

Ja mam tą. Lubilam ją bo na dosc twardde wypełnienie. Mąż do karmienia mi przyniósł do szpitala taka z allegro i zanim wyszliśmy juz byl flak i musiałam sie do małego...wręcz schylać przy karmieniu.

atdcj44jkiiobkzm.png

Wysłany: 7 lipca 2016, 18:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale na czas ciąży to nie szukalabym nie wiadomo czego:) po co przeplacac:)

atdcj44jkiiobkzm.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 7 lipca 2016, 19:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jaki przedzial cenowy ustalic?:D

Wysłany: 7 lipca 2016, 21:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysle ze zloty srodek- kolo 70 zl na ciążową będzie ok. Chyba ze tez do karmienia potem. To ja juz bym więcej dala

atdcj44jkiiobkzm.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 8 lipca 2016, 00:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ile dalas za ten kojec z motherhood? Bo widze ze rozbieznosc cenowa w sklepach duza:) a wpadla mi w oko;) cis jak ma magdziulla:)

Wysłany: 8 lipca 2016, 06:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kupowałam w empiku. Nie pamiętam za ile:/

atdcj44jkiiobkzm.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 8 lipca 2016, 09:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aa wlasnie w empiku najtaniej chybba wychodzilo cos 90 :))
    Dzieki za pomoc dziewczyny:*
    Musze dzis cos zamowic bo moje nogi umieraja na spaniu:/

• nick nieaktualny

Wysłany: 8 lipca 2016, 09:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam sie w ten piekny dzien ;D nawet w miare wyspana ;)

Wysłany: 8 lipca 2016, 09:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam ta premium- one są w aksamicie i maja sztywne wypełnienie. Poluj na ta Premium:)

atdcj44jkiiobkzm.png

Wysłany: 8 lipca 2016, 09:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basiunia. A taka? http://jasieczkowo.com/pl/p/-ROGAL-poduszka-do-karmienia-EWA-KLUCZE-ZWIERZAKI/6327

Z tego co czytam ma wypełnienie z kulek. A co do motherhood. Na ciążę miałam jeszcze taką literę j. W kropki fioletowo żółte nie wien czy jeszcze są ale ona byla z wersji standard i byla do niczego...po miesiącu byla splaskaczonym naleśnikiem i nie dotrwala do porodu a co dopiero karmienia. Ta z wersji Premium to czolg.. Pol roku nie zmienia ksztaltu...i czesc "pod dzidziusia" jest sztywna i ma takie zgięcie jakby ze łatwo to zgiąć a resztę dać za plecy

Edit: Jesli poofi robi te do karmienia takie jak pieluszki bambusowe podusie i kocyki to warto sie zastanowić nad poofi...

Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lipca 2016, 09:58

atdcj44jkiiobkzm.png

Wysłany: 8 lipca 2016, 09:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri, mala dala promocję na dłuższy sen:)?

Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lipca 2016, 09:58

atdcj44jkiiobkzm.png
  • Baronowa_83 Autorytet

Wysłany: 8 lipca 2016, 10:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry. Ja dopiero sie budzę ;)

Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.

Wysłany: 8 lipca 2016, 10:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczesciara

atdcj44jkiiobkzm.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 8 lipca 2016, 10:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pobudke mialam co 2 godziny od 1 w nocy ale dzis spalam po karmieniu pierwszy raz od tygodnia.

My juz po porannym jabluszku a ja mimo ze miesiac do wyjazdu mam juz robie liste zeby zakupow nie robic Na ostatnia chwile.

• nick nieaktualny

Wysłany: 8 lipca 2016, 11:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobra organizacja to podstawa! Ja się nawet wyspałam, całe łóżko dla mnie:)
    Czyszczę pralkę i będę coś prać, chyba Minky najpierw. Co prawda taryfę mam 13-15 i weekend, ale w weekend teściowa ze szwagierką mnie zgarniają.

Wczoraj na szkole dziewczyny mnie przestraszyły, że już mają torby spakowane, a ja aptekę mam zamiar zamawiać w sierpniu dopiero. No ale kurczę jak będę miała miesiąc przed terminem torbę to chyba wystarczy.

Basiunia ja jestem z poduchy zadowolona, ale porównania nie mam. Ja ją mam prawie od początku ciąży, na urodziny dostałam luty/marzec, więc już trochę i nie oszczędzam jej. przy głowie trochę się udeptała, ale jest zameczek z dostępem do wypełnienia i trochę ją podniosłam. Wierzchnia warstwa się zdejmuje, wiele razy prana, troszkę się zmechaciła, ale nieodczuwalnie.

• nick nieaktualny

Wysłany: 8 lipca 2016, 11:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wystarczy jak bedziezz miala miesiac wczesniej. Przeciez jak cos nie daj boze sie wydarzy szpital poratuje a tez wszystko nie bedzie Ci otrzebne bo jak juz cos to ze szpitala szybko nie wyjdziecie. Ale oczywisxie wszystko bedzie ok i nic sie nie wydarzy.

Ja mam akcje laktacja znow bo musze odciagnac mleka na niedziele bo ide do teatru boo i jak zwykle problem bo moja unormowana laktacja nie daje mi szans na sciagniecie na raz wiecej niz 30ml i to godzine po karmieniu.

‹‹ 740 741 742 743 744 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ