X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.
Odpowiedz

Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2016, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri a co z tym mlekiem robisz jak ściągniesz, mrozisz? W lodówce trzymasz?
    Też myślę, że msc wystarczy, tak się nastawię na wcześniejszy poród, a potem będę siedziała jak na jajku do tego 40tyg albo dalej. A akurat wg moich obliczeń z później owulacji wychodzi mi 5 dni później niż z usg.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2016, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niby do 3 dni mozna trzymac w lodowce ale ja przez cala dobr zbieram porcje i potem mroze. Ale ja nie sciagam na zapas tylko jak wiem ze gdzies wyjde. Niby po pierwszym miesiacu zycia mleko takir moze i pol roku stac w zamrazalniku ale moim zdaniem mleko zmienia sklad codziennie i sie dostosowuje do wieku dziecka wiec 6 miesiecy to dlugo.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2016, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak mleko się dostosowuje do potrzeb i ciągle zmienia skład. A w czym mroziłaś, bo słyszałam, że są jakieś specjalne worki.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2016, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie w takich woreczkach ;) kupilam sobie jedno opakowanie i zuzylam dopiero chyba 5 woreczkow ;D
    Wydawalo mi sie nie wygodne do rozmrazania i przelewania ale G mowi ze nic mu sie nie wylalo podczas przekewania i ze sa spoko

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2016, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elizka ta tez jest spoko;)) chyba ja wezme;) ta premium prawie 200, sprawdze ta za 79 :) albo poczekam bo maz ma dzis wyplate i wtedy zobacze na ile moge sobie pozwolic:D

    Magdziulla no stress, jak nie masz zadnych problemow to torba sie jeszcze spakuje:) moja prawie gotowa ale ja man inna syt:/

  • Eliza vel Picja Ekspertka
    Postów: 338 69

    Wysłany: 8 lipca 2016, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My na pierwszy wyjazd spakowaliśmy sie z multum rzeczy jadac tylko 100 km... W sierpniu jedziemy nad morze...z Wrocławia...pociagiem i bierzemy wózek i torbe małego i nasze plecaki:)! Teraz minimalizm:)

    atdcj44jkiiobkzm.png
  • Eliza vel Picja Ekspertka
    Postów: 338 69

    Wysłany: 8 lipca 2016, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dodam tylko ze male plecaki. Normalne. Nie jakies turystyczne

    atdcj44jkiiobkzm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2016, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no i @ nadchodzi bo sie plamienie zaczyna. czyli potwierdziło sie..wadliwy test...noz kuzwa...niech tylko szybko idzie bo chce nowy cykl

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2016, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziula chciałabym Cię pocieszyć, ale wiem, że się nie da. Dalej trzymam za Ciebie kciuki. A jaki masz dalszy plan tzn. do października starania czy coś jeszcze po drodze?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2016, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie calkiem na luzie. tempki bede miezyc tylko pod koniec cyklu po odstawieniu dupka czyli od 26 dc edynie testy owulacyjne no i plan taki: zadnych sikancow. najwczesniej 30 dc beta.

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 8 lipca 2016, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    no i @ nadchodzi bo sie plamienie zaczyna. czyli potwierdziło sie..wadliwy test...noz kuzwa...niech tylko szybko idzie bo chce nowy cykl
    Głupia @:/

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2016, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobre założenie, jeszcze jakbyś dała radę dołożyć do tego jakimś cudem luz psychiczny to sukces murowany:)

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 8 lipca 2016, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    Ciri a co z tym mlekiem robisz jak ściągniesz, mrozisz? W lodówce trzymasz?
    Też myślę, że msc wystarczy, tak się nastawię na wcześniejszy poród, a potem będę siedziała jak na jajku do tego 40tyg albo dalej. A akurat wg moich obliczeń z później owulacji wychodzi mi 5 dni później niż z usg.
    Ja mam pojemniki z baby ono. Calkiem fajne i nie maja żadnych zakamarków. Do lodówki sa super. A do zamrażarki woreczki lepsze bo łatwiej upchać w szufladzie ;)

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2016, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla sciskam:(

    Jej ale spanie mnie dopadlo... Masakra.

    Baronowa to Wladziu zaraz 2 miechy skonczy! Jej ale to leci :)
    Ja się rozgladam za restauracjami bo chce wiedziec co jest i za ile (latwiej mi się kase odklada jak wiem ile potrzebuje i na co) na 1 urodziny mlodej. Pierwsze dziecko w rodzinie wiec chcemy zrobic ale powiedzialam ze robie w restauracji z placem zabaw dla dzieci i fajna jest u mnie w wawawie niedaleko mnie. Bede musiala ja wcześniej oblukac ;p

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 8 lipca 2016, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weź mi nawet nie mów. 2 miesiące jak jeden dzien.
    A wy będziecie chrzcić, bo jakos nie pamięta czy o tym rozmawiałyśmy

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2016, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najpierw mielismy bo rodzina a teraz chyba jednak nie. Ja nie jestem zbyt wierzaca (wiadomo swieta sie robi ale to bardziej tradycja a nie religia) G to ma stosunek ambiwalentny do tego. Dziadkowie wiadomo by chcieli ale czy jest sens robić to na sile. Nawet jak będzie slub to bedzie cywilny ja nawet bierzmowania nie mam w mojej rodzinie rodzenstwo tez nie ma.
    Wiec ostatecznie nie... Bez sensu cos robic bo wszyscy.

    Za to coraz czesviej sie wraca do postrzyzyn i to bardziej do mnie przemawia ;)

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 8 lipca 2016, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To tak jak u nas. Tesciowa i babcia by chciały, ale my nie. Moja mama by chciała bo co ludzie powiedzą.

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2016, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie jeszcze argument :"nie robcie tego dziecku bo wszystkie beda isc do komuni a ona co?"

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 8 lipca 2016, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    A u mnie jeszcze argument :"nie robcie tego dziecku bo wszystkie beda isc do komuni a ona co?"
    To tez;).
    Albo : A co jak będzie chcial kiedys sie ochrzcić.

    A najlepsze: Nawet komuniści chrzcili :)

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2016, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja będę chrzcić na pewno. Nawet już się wstępnie rozglądałam, bo wolałabym w lokalu, ale wydatek będzie spory. Mimo, że najbliższa rodzina tj. rodzice, rodzeństwo, dziadkowie to wychodzi 18 osób. Zwykle chcą ok 100zł od osoby, no i już ładnie;/

‹‹ 741 742 743 744 745 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ