X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.
Odpowiedz

Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2016, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No Basiunia u Ciebie to faktycznie ciężka sprawa z tą zakopianką, mi też się wydawało, że ona zawsze zakorkowana.

    Mam dziwny ból. Tak jak na początku bolały mnie jajniki tylko trochę wyżej i tylko z lewej strony. Regularnie co chwilę taki ból.
    To nie Mała na pewno, bo inaczej to czuję.

    Kurczę dziwne, ostatnio coś się zaczyna dziać, wczoraj mnie ciągnęło trochę, chwilami zgięta chodziłam, później te chyba skurcze, a dziś to. Olałam to, ale teraz zaczynam się zastanowiać czy to na pewno przypadek.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2016, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz to co chwile cos innego bedzie Cie bolalo albo cos bedzie sie dzialo. Koncowka ciazy. Brzuch i organy wewnetrzne przygotowuje sie na nagly skok wagi a potem na porod.towszystko to duzy wysilek dla organizmu. A nie oszukujmy sie Twoje rozmyslanie o roznych problemach i strach przed pewnymi sprawami wplywa na Twoja psychike i te bole moga byc na tle psychicznym. Zreszta wczuwasz sie w sytuacje kolezanek to tez dodawkowo zmienia postac rzeczy. Mozna to zaobserwowac w grupach na fioletowej. Jedna ma termin na poczatek marca druga na koniec. Jedna cos boli ta ta druga zaraz tez cos boli. Tak dziala psychika jak to ze kobiety ktore ze soba wspolnie spedzaja czas potrafia miec zawsze razem okres ;p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2016, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na psychikę nie stawiam, bo myślałam, że skurcze będę miała przed samym porodem i tyle. Zresztą to ledwo czuć, ale dziwna dla mnie sytuacja, bo do tej pory poza spojeniem zero dolegliwości.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2016, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest 14.37 a my tylko po sniadaniu i teraz sie obudzilismy:D ide wlasowac krolika do piekarnika bo to 2h pieczenia a cos by sie zjadlo:D

    Magdziulla Twoje objawy wygladaja mi znajomo, to sa skurcze takie jak mialam ja i z tymjezdzilam na .agnez ;)
    Ty nie bierzesz magnezu?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2016, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basiunia ja prawie nic nie biorę. Biorę Kwas, brałam wit d, ale już nie biorę, no i biorę witaminy prenatalne te z dha, ale tu muszę się przyznać, że są dni kiedy nie daję rady przełknąć i koniec. Taki dziwoląg ze mnie.

    Ciągle mnie ćmi w jednym miejscu po lewej, ale ti może być niestrawność.

    Zrobiłaś królika?! Nigdy nie robiłam królika! Skąd go masz?:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2016, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No u mnie wlasnie z lewej strony najbardziej bolalo:/
    Ale jak do wytrzymamania i nie czujesz twardnienia brzucha to chyba bez obaw;))

    A kroliczka mam z dołu :D tesciowie hoduja to mam zdrowe swiezusienkie miesko;))

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 17 lipca 2016, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Picja dzielny chłopczyk.
    Ciri tez lubie kleik z jabłuszkiem ale do tego jeszcze cynamon ;)
    Madziula wez prysznic albo kapiel tylko nie za goraca i sie połóż

    P.S. Na sierpniówkach już pare dziewczyn urodziło

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lipca 2016, 18:14

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 17 lipca 2016, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jakbyście jeszcze ciuszki potrzebowaly to polecam obejrzeć carrefura i rzeczy z firmy tex. Fajna bawełna super ceny

    ciri22, basiunia, littleladybird, ewi0808 lubią tę wiadomość

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 17 lipca 2016, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie daję rady z Waszym tempem pisania :P
    Z tego co zapamiętałam:
    Eliza, dużo zdrowia i bardzo się ciesze, że to jednak nie SM.
    Magdziulla, ja też noszę rozmiar 35, jest ciężko kupić wygodne i za jednym razem ładne buty. Na wesele spokojnie wybrałabym się w sandałach.
    Baronowa, ja oczywiście przytulam :)
    Ewi, niech się chłop stara. Zawalił sprawę, to teraz musi przecierpieć. A twoje podejście jest jak najbardziej normalne. Dziecko jest najważniejsze.
    Basiunia, bardzo dobry pomysł z tą zakopianką ;)

    No i to by było na tyle :P

    edit: przegapiłam studniówkę :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lipca 2016, 19:20

    basiunia lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2016, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja? P nas zapomnialas ;p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2016, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little za malo sie udzielasz:D
    Wpadaj częściej :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2016, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie wróciłam z grilla od znajomych, takie to pory na balowanie.

    Ewi dobrze, że w tym tygodniu mam wizytę u gin i co miesięczne badania, bo zapiekło mnie z tej samej strony przy siusianiu tak od góry do dołu, więc chyba coś jednak jest na rzeczy, może pęcherz. Chociaż tamten ból wyżej. No ale lada dzień robię mocz, zobaczymy.

    Little studniówkę możesz sobie w okalających dniach też poświętować, w końcu nie wiesz kiedy bobo wyjdzie:):)

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 17 lipca 2016, 23:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bry

    Jestem w mamy 3 dzien. O jakies 2,5 za dlugo :P

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2016, 23:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pod koniec lipca wybieram się na tydzień do mamy. Wróci mnie trochę więcej:) jak będzie sama mama przeżyję, gdyby był tata to 30 minut d9 godziny i eksploduję:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2016, 23:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha ja tez sie wybieram do mamy na dluzej:D
    Baronowa a na ile zostajesz?:D

    Magdziulla to pewnie pecherz, zrob se mocz jak najszybciej;)) bo to nie zarty:/
    Tez musze zrobic jakoes kontrolne badania...co polecacie w moim stadium ciazy?:D
    Powtarzac toksoplazmoze bo na poczatku wyszla ujemnie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2016, 00:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A lekarz nie zleca Ci badań? Ja powtarzałam toxo pomimo, że mam przeciwciała, więc Ty tym bardziej.
    Mocz i tak mam na ten tydzień zlecony, ale zrobię we wtorek, bo jutro nie wstanę, żeby świeży zawieść.

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 18 lipca 2016, 04:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri, nie zapomnialam, nie wiedzialam co napisac :P
    ja ostatnio tez powtarzalam tokso. Standardowo robie mocz, morfologie, cukier i badam tarczyce ;) dodatkowe jakies to jak lekarz zleci.
    Basiunia, nie dam rady czesciej :P z drugiej strony nie chce tez siedziec przy kompie za dlugo :P a z neta w telefonie korzystam rzadko (np. jak nie moge w nocy spac). Przebudzilam sie na siku i bylam tak glodna ze juz nici ze spania. Wlasnie zaliczam pierwsze sniadanie :D
    Mala szaleje, wiec kto wie, czy tez nie jest wspolwinna mojej pobudki :P

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 18 lipca 2016, 06:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiunia wrote:
    Hahaha ja tez sie wybieram do mamy na dluzej:D
    Baronowa a na ile zostajesz?:D

    Magdziulla to pewnie pecherz, zrob se mocz jak najszybciej;)) bo to nie zarty:/
    Tez musze zrobic jakoes kontrolne badania...co polecacie w moim stadium ciazy?:D
    Powtarzac toksoplazmoze bo na poczatku wyszla ujemnie?
    Na czas remontu. Takze nie mam pojecia ile

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2016, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry ;D wstaje robic kleik....nie chce mi sie... Zaraz trzeba chlopa szykowac do pracy, kotu dac jesc, jeszcze sama zjesc i zmykam na spotkanie chustowe...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2016, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little dobra jestes;)
    Ja jestem mega uzalezniona od neta :D

    Magdziull moj lekarz uwaza ze wtsrarcza mi badania ze szpitala:D do prywatnych juz nie chodze bo nie widze sensu po tylu usg:)wiec sama mysle jakie badania zrobic:)
    Morgo mocz na pewno, to jeszcze toxo zrobie, za tydzien wizyta to musze w tym tyg ;)

    Baronowa jakos przecierpisz:D

‹‹ 763 764 765 766 767 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ