X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.
Odpowiedz

Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2016, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry Ciri :D a to chlop nie moze Ci sniadanka zrobic?
    Moj wlasnie wstal do pracy i czekam ba jakie co nie co bo w brzuchu burczy ;D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2016, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdzie tam. On wstaje idzie sie myc i w poplochu biega ze juz musi zmykac do pracy. Jak mu sniadania nie zrobie to bedzie caly dzien glodny chodzil. Karmie go i robie kanapki do pracy a on taki wysuszony a potem tesciowa potrafi powiedziec ze marnieje jej syn... Wrrrr

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2016, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahahaha chyba ze tak :D
    No cis zrobic jak taka przemiana materii :D

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 18 lipca 2016, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    takie mrowienie/wibracje w podbrzuszu a nawet nizej tak w pachwinach, miałyscie tak?

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2016, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mialam. Ucisk na naczynia krwionosne. Dziecko jest nisko... U mnie sie zaczelo po 36tc.

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 18 lipca 2016, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Cirii. ;)
    Mam fatalny poranek. Nie dosc ze pół nocy nie spałam bo krzyz tak boli. to na dzien dobry obudziły mnie krzyki z dołu... masakra

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • Eliza vel Picja Ekspertka
    Postów: 338 69

    Wysłany: 18 lipca 2016, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co za krzyki...sasiedzi?

    atdcj44jkiiobkzm.png
  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 18 lipca 2016, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rodzice...

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2016, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra moje dziecko juz wybralo. Od karmienia jest mama. 3 dni pod rzad prob nakarmienia dziecka przez G skonczyli sie na tym ze dziecko zrobilo dziubek i odwracalo glowe w bok. Tylko ja przyszlam i nagle otwieranie buzi po lyzeczke.

    A to mala zolza.

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 18 lipca 2016, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poprostu mama robi to lepiej :)

    Ma charakterek :D

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2016, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evi czyzby to juz pomalu sie sie rozkrecalo???:o

    Ciri od zawsze sie mowi ze nie ma jak u mamy takze nie ma sie co dziwić :D

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 18 lipca 2016, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam pojęcia ale dziwnie sie czuje, nawet moja mam powiedizała ze gorzej wyglądam w sensie taka wymęczona na twarzy.

    Jescze tydzień dobrze byłoby przetrwać w dwupaku, a potem jak by sie coś zaczeło to i tak powinno być ok, bo mały jest duży a zresztą to byłby 36-37 tydzień.

    A Wy jak się macie?? Wyspane?

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2016, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewi myślę, że Twoja sytuacja i stres nie pozostaje obojętne dla organizmu niestety. Czasami tak mam, że wydaje mi się, że z jakimś problemem psychicznie radzę sobie ok, a później się okazuje, że organizm odchorowuje.

    Ja dziś jakaś rozbita jestem totalnie. Nic mi się nie chce, a powinnam się ruszyć, bo mam parę spraw. I jakiś dół mnie łapie. Chyba trochę z braku aktywności zawodowej albo nie wiem, ale czuję się jakaś taka beznadziejna.

    Ciri może G ją tak wyszkolił?;);)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2016, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeju czy to słynne hormony. Jestem tak rozbita i płakać mi się chce. A generalnie powodu nie ma.

    Nie wiem co zrobić na obiad, a powinnam listę na cały tydzień zrobić, na nic nie mam weny:/

    A Wy co robicie, może się zainspiruje.

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 18 lipca 2016, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja dziś bede jeść na obiad ziemniaczki z mizerią jajkiem sadzonym i fasolką szparagową :D

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 18 lipca 2016, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szpinak

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2016, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewi mój ostatnio bardzo lubiany zestaw, ale za daleko mam na targ.
    Baranowa sam szpinak?

    Chyba zrobię szybkie pulpety bez smażenia. Dobra muszę powstać i ruszyć zad.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2016, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mahdziulla to hormony ;D
    Ja chce zrobic spagethi ale patrze ze sosu noe mam wiec poerwszy raz od jakichs dwoch moesiecy wsiade w auto i pojade pol km do sklepu :D bo na nic innego ochoty noe mam:/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2016, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak ekstremalnie mi się nic nie chce, że wyjęłam filet z.kurczaka i zrobię jakiś prosty sos z makaronem, pewnie serowy.

    Jak ja siebie teraz nie lubię, dobra głowa umyta idę.się ogarniać, bo sr dzisiaj i inne sprawy.w.mieście.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2016, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A widzisz moja jeszxze tlusta ale tez zaraz sie biore do zycia:D

‹‹ 764 765 766 767 768 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ