X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.
Odpowiedz

Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.

Oceń ten wątek:
  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 18 lipca 2016, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dopadła mnie biegunka :/

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2016, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewi nie fajnie. Ja pod koniec co chwile mialam jakies przeczyszczenia...

    Liwia chyba zadowolona. Pol drogi ogladala swiat i gadala drugir pol przespala. Podoba jej sie ze wiecej widac ;D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lipca 2016, 20:40

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 18 lipca 2016, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przezyje, musze tylo dużo pić.

    DZiewczyny na sierpniówkach jarają cię bo pełnia nadchodzi :P


    No to Liwi całkiem spodoba się swiat jak zacznie chodzić :))

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2016, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mas na marcowkach pelnia w lutym tak sie jaraly ;)

    A wiecie co ja dzis widzialam? Noo na wlasne oczy z metryczka w lapie babka przyszla. 6.5 miesieczne dziecko chodzace samo! Wybryk natury ;l

    ewi0808 lubi tę wiadomość

  • Eliza vel Picja Ekspertka
    Postów: 338 69

    Wysłany: 18 lipca 2016, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewi- ja Ci daje góra 2 tygodnie...od poczatku masz wszystko tak jak ja! Ciri- moj tez jeździ z nogami na górze hahaha ale ja nie mam serca o domu go przypinać a kojca sie nie dorobilam jeszcze.
    Baronowa- ja się boję remontu. Wystraszylas mnie. W końcu kupiliśmy duże mieszkanie ze sprzedaży domu. Czeka nas remont za 2-3 miesiące:/
    Basiunia- ja cos widzę ze ten Twój mąż to calkiem jak moj:)

    atdcj44jkiiobkzm.png
  • Eliza vel Picja Ekspertka
    Postów: 338 69

    Wysłany: 18 lipca 2016, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehehe daj spokój nie wiem czy to dobrze czy zle....ja się martwię ze mój maly siedzi a Ty o chodzeniu piszesz

    atdcj44jkiiobkzm.png
  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 18 lipca 2016, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obyś miała rację :)) bo już się doczekać nie mogę :D że będzie chłopczyk też mi przepowiedziałaś wróżko :D

    Czyli sprzedaliście ten dom pod miastem. Mieszkanie też fajna sprawa :)) jeszcze jak duże to ekstra.


    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2016, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj Ewi, Ewi szybko wyskakujesz...no chyba, że może jednak bigos jadłaś?;)

    Baronowa remont w dupkę, to na mega demolkę wygląda. Mój chyba też łazienki by się nie podjął, chociaż generalnie wszystko w domu robi. Także jak wyjdzie to doceń;) a jak nie to...hmm oj wyjdzie;)

    Ciri mi się ta Twoja Liwia duża wydaje, nie wyobrażam sobie, że Moja Mała w tym wieku taka będzie.

    W końcu nie gotowałam obiadu, pojechaliśmy z mężem na rybkę:)

    ewi0808 lubi tę wiadomość

  • Eliza vel Picja Ekspertka
    Postów: 338 69

    Wysłany: 18 lipca 2016, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak:) mówię Ci...dwa tygodnie:-)! A jak nie to wiszę Ci śpiochy! Ewi...chyba nie byloby nas tak naprawde stać na ten dom:/ nie mówiąc o urządzeniu...kupiec sie znalazł od razu to wielki fuks ze tak szybko. Przenosimy sie na kujawy...w rodzinne strony. Któraś z okolic Torunia:)?

    atdcj44jkiiobkzm.png
  • Eliza vel Picja Ekspertka
    Postów: 338 69

    Wysłany: 18 lipca 2016, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jezu....dopiero widziałam dwie kreski a tu juz niedługo maluszek będzie miał pól roku. Dopiero rodzilam...a on juz siedzi...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lipca 2016, 22:01

    atdcj44jkiiobkzm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2016, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla na priv cos Ci zaraz pokaze. Odbierz ;D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2016, 00:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane pozdrawiam po raz 4 czwarty ze szpitala :/
    Leze sobie w domku u rodzicow i tara z siostra mi miwia ze mam spuchniete lewe oko i policzek zmierzylam cisnienie 151 na 101 a wczensiej zaczelo bolec podbrzusze i krzyze, pojechalam, ktg ok, cisnienie 137 na 70 ale i tak mnie zostawili noe dajac mi nic;/ a na te bole musza mi dac magnez bo to to samo co zawsze :/ jutro na wizycie im powiem ...eh

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 19 lipca 2016, 00:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basiunia zdrówka czekamy na dalsze inf. Trzymaj sie kochana.

    Picja no dom to mega wydatek fakt wykonczenie kosztuje wiecej noz mieszkania chociazby same media okna tynki itp,
    Fajnie ze kupiec sie znalazł i wszystko poszło gładko ;)
    a jak sie rozpakuje do dwóch tyg to ja Ci wysyłam śpiochy

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2016, 00:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No zobaczymy co jutro powiedza...dzieki:*

    Picja no remonty sa straszne ale efekt konncowy cieszy :D

    My chcemy ta budowe zaczac ale to syf na razie bedzie na dzialce to na razie no stress :)

    A i moj pierdzioch ma 1800 g :D i to pod zebrami co mi wypina myslalam ze to noga okazalo sie ze to dupsko:D

    ewi0808 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2016, 06:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry. Ale sie nie wyspalam. Mloda dzie nie miala ani jednej nocnej dlugiej przerwy i sie budzila co dwie godziny cala noc i wyjatkowo od 6 juz mnie budzi lapiac papkami za now bo chce sie bawic

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 19 lipca 2016, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CZeść, Co Liwia dziś na sniadanko bedzie jadła?

    A mnie z rana odwiedził hrabia!
    Z bukietem kwiatków i zrobił śniadanko całkiem miło!

    basiunia lubi tę wiadomość

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2016, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uuu dobrze dobrze niech sie stara. Ale czy przynajmniej rozumie o co sie rozchodzi czy robi to tylko by wrocic a dalej nie wie w czym rzecz?

    A dzis byl cycek na sniadanie;p bo nie chcialo mi sie wstawac ;D za to obiad jakis porzadny bedzie.

    Wczorjak jak bylam na tym spotkanii chustowym tam byla dziewczyna z bardzo malutka coreczka ktora ma juz 14miesiecy. I opowiada ze jak mala miala 5 miesiecy z powodu baaardzo malego przyrostu wagi i ogolnie tego ze byla taka mala kazali zaczac rozwzerzac u dziecka diete. Pierwszy 0produkt wprowadzili gdy mala miala 5,5 miesiaca. Dziedko okazalo sie nie gotowe na wprowadzanie nowosci. Mialo biegunke, goraczke i wymiotowalo po wszystkim co jej podali. Ostatecznie odeszli od pomyslu rozszerzania diety i porobili dziecku mega duzo badan pod wzgledem genetyki i roznych chorob. Dziecko zdrowe. Kazali co 2 tygodnie probowac podac jakis kleik albo cos zeby sprawdzic reakcje dziecka (doslownie 1 lyzeczke) dziecko stalo sie gotowe na nowe pokarmy w wieku 8 miesiecy. Zatem rozszerzajac diete kierujcie sie intuicja. Bo kazde dziecko jest inne.

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 19 lipca 2016, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie wiem, nie gadałam z nim na te tematy jechał do pracy wpadł na chwilke.
    przyjedzie po pracy.


    Kazde dziecko jest inne ma swoje tepo rozwoju i nic na to nie poradzimy

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2016, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To trzymam kciuki za popoludniowa wizyte.

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 19 lipca 2016, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zastanawiam się czy dojdzie do tego spotkania, jakoś nie mam do tego sił i ochoty

    atdc3e5exzk12dxf.png
‹‹ 766 767 768 769 770 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ