X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.
Odpowiedz

Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2016, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo to jak nie to nie. Nic na sile. Choc moze z drugiej strony warto mu dac szanse? Musisz przemyslec sprawe...wiem ze to trudna decyzja szczegolnie ze na tym etapie nie wiadomo jak to wszystko sie potoczy...

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 19 lipca 2016, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pomyśli się nad tym wszystkim .. mam czas do 16 :D

    ciri22 lubi tę wiadomość

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • Eliza vel Picja Ekspertka
    Postów: 338 69

    Wysłany: 19 lipca 2016, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewi trzymam kciuki! Zeby bylo jak dawniej. Basiunia- za dużo szarżowałaś znowu? Ciri- my tez juz rozszerzamy jednak. A maly to żarłok. Pol sloika a przedtem jeszcze cyc normalnie. Aha. Polecam niekapek MAM. Idealnie prosty do utrzymania w czystości i naprawde sie trzeba namęczy by leciało. Maly sam juz z niego pije bez mojej pomocy.

    atdcj44jkiiobkzm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2016, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po wizycie:) jednak dali mi w zyle bo sie podniesc nie moge tak w krzyzu rypie:/
    Hmm czy szarzowalam? Przejechalam w samochodzie 40 km bo mnie maz wiozl do rodzicow tyle...
    I mam miec konsultacje internistyczna bo kaszle boli mnie gardlo i kicham:/

    Evi trzymam kciuki, moze sobie pogadacie w koncu jak nalezy;)

  • Eliza vel Picja Ekspertka
    Postów: 338 69

    Wysłany: 19 lipca 2016, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ostatnie tygodnie to wcale nie mogłam jeździć:( dzis przechodziliśmy w tuli 3 godziny z przerwą na przewijanie w urzędzie miasta;)maly zachwycony a ja obśliniona. Mąż pojechał na uczelnie a ja siedzę i zachodzę w głowę czy studenta nie podrywa:P

    atdcj44jkiiobkzm.png
  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 19 lipca 2016, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :))
    brak mi sił... ide spać pogoda mnie wykańcza

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • Eliza vel Picja Ekspertka
    Postów: 338 69

    Wysłany: 19 lipca 2016, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewi. Leń się póki możesz:)! Ja teraz zaluje ze gotowalam i prowadziłam bogate życie towarzyskie przed porodem:) zamiast leżeć i czytać! Maly jest aniołem i nikt mi nie wierzy ale i tak zaluje ze nie odpoczywalam. I ze nie wyslugiwalam sie innymi po porodzie tylko 4 dni po wyjściu ze szpitala juz byly przyjęcia:P

    atdcj44jkiiobkzm.png
  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 19 lipca 2016, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w człowieku odzywa sie chec wysprztania ugotowania przygotowania wszystkiego na tip top.
    A po porodzie pewnei chce sie robic wszystko samemu bo przeciez trzreba pokazac jaka jest sie silna kobieta.


    Hrabia wyszedł wcześniej z pracy i mnie nawiedził. ide sie ogarnąć bo zaprasza na miasto na obiad!

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2016, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na chwilę, bo jadę na cały.dzień do.teściów. Basiunia trzymaj się tam!
    Ewi no no może się wykaże, dobrze, że.się szybko.ogarnął.

    Zrobiłam.dziś badania ciekawa jestem czy coś w moczu wyjdzie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2016, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evi czekamy na relacje :D

    Ja po jednej kroplowce i bole minely...I LOVE MAGNES :D

    Internistka byla, plucka czyste a kaszle bo kaszle sucho, refluks i musze sie przemeczyc:/

    Magdziulla tez mialam dzis badania ale wyniki za 3 tyg jak mi zrobia wypis haha :D

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 19 lipca 2016, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basiunia, lubisz podgrzewać atmosferę, prawda? :D poczekaj aż Ewi urodzi, a potem będzie twoja kolej :P
    Ewi, przyjemności na obiedzie.
    Magdziulla, kciuki za wyniki ;)
    Ciri, bo dziecko wie najlepiej, kiedy czas na rozszerzanie diety :D to są wbrew pozorom bardzo mądre istotki, mądrzejsze od nas :P
    Eliza, człowiek mądry po fakcie, ale pewnie wtedy bardziej myślałaś: muszę ze wszystkim zdążyć przed porodem, później nie będzie na to czasu :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lipca 2016, 15:30

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2016, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little podgrzana to ja bylam wczoraj jak mi wywalilo to cisnienie :/
    Zas mi dali teraz magnez jestem w szoku, bo to by wychodzilo ze az 3 na dobe a dwa spokojnie by wystarczyly:/

    Ale oni wiedza lepiej :/

    Se mysle ze jak mnie tak namagnezuja to urodze wtedy co Ty :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2016, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny białko w moczu panikować jest 6mg/dl? No i glukoza w moczu 100mg/dl? Oczywiście erytrocyty i hemoglobina, hematokryt leży, ale to już poczeka na lekarza.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2016, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O jej, Magdziulla nie mam pojecia co wtedy:/
    Nigdy nie mialam...
    Kiedy wizyta?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2016, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W piątek. Nie wiem co o tym myśleć:/ do tego chyba mam skurcze dalej, myślałam, że to niestrawność, ale to już prawie 3 dzień trwa:/
    nie wiem czy ta ilość białka powinna mnie martwić

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2016, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm no do piatkku jest troche czasu:/
    Ja panikara pewnie bym poszla od razu ale niech sie wypowie ktos bardziej doswiadczony:)

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 19 lipca 2016, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dobrze pobierasz mocz? Podmyta i środkowy mocz?. Jesli nie tak to możesz mieć infekcje dowcipna i zle pobralas mocz. Jutro bym powtorzyla wynik.

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2016, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak Baronowa, podmyłam się i środkowy mocz, pilnuję tego. Zastanawiam się czy jutro zawracać tyłek ginowi i dzwonić do niego czy poczekać do pt. Planuję w czwartek powtórzyć.

    Ale wiecie czy przy tej ilości to nic istotnego jakieś zapalenie czy martwić się gestozą?

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 20 lipca 2016, 07:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla, a możesz do swojego lekarza napisać/zadzwonić?
    Cukier w moczu u ciężarnej to nic nadzwyczajnego (chociaż nie orientuję się do jakiej wartości jest norma). Białka raczej nie powinno być, ale to pewnie też jest dyskusyjne.

    edit: Dzień dobry :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lipca 2016, 06:59

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2016, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry:D
    Musze Wam opowiedziec o dziewczynie z sali, przyjechalysmy tu w pon o tej samej porze obie z cisnieniem tylko ona 37 tydz.mi spadlo a jej dawali ten doperzyt po kilka tabletek ale nic nie spadalo, wczoraj dostala sterydy i powiedzieli jej ze dzis cesarka a tą o 3 zebieralo skurczy dostala o 5 juz urodzila i to naturalnie :D ale fajnie :)

‹‹ 767 768 769 770 771 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ