X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.
Odpowiedz

Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.

Oceń ten wątek:
  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 16 lipca 2016, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    szczerych przeprosin i zrozumienia w 100% swoich błędów brak.
    Widze ze go to zaczyna męczyć ze on tam ja tu. i jednak teściowa chyba nie mówi mu co u mnie.
    pogadaliśmy chwile i powiedziałam ze jestem zmęczona, bo jestem ostnio masakrycznei śpiąca i coraz bardziej obolała. I sobie poszedł hehe jak pies z podkulonym ogonem :/

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2016, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysle ze dobrze zrobilas. Ale wydaje mi sie ze jeszcze jest szansa na zrozumienie tylko potrzeba czasu. Moze lepiej tak jak przemysli to wszysktko,zareskni,zrozumie i podejmie sam ta decyzje ktora powinien wczesniej podjac. Trzymam kciuki ;*

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 16 lipca 2016, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mój mózg działa teraz inaczej.
    Zabrzmi to dziwnie ale do tej pory to mąż był dla mnie najważnziejszy a teraz dziecko i ajkoś na tej końcówce ciąży myśle tylko o małym

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2016, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To dobrze. Bo dziecko jest wazniejsze od jakiegos tam faceta. I wcale to nie brzmi dziwnie tylko normalnie ;)

    Ale tez oznacza ze jestes silna i wiesz ze facet nie jest Ci potrzebny zebys sobie z tym wszystkim poradzila.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2016, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze to tylko kwestia czasu i zrozumie:)
    Evi podziwiam i tez trzymam kciuki zeby sie wszystko poukladalo:):*

    No i dzidzius przede wszystkim:))

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 16 lipca 2016, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mały sie przeciaga w kazda strone az fale na brzuchu powstaja ;)

    basiunia, ciri22, littleladybird lubią tę wiadomość

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2016, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez tak mam :D i uwielbiam go, mimo ze czasem az zaboli :D

    littleladybird lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2016, 23:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewi mam nadzieję, że uda mu się zrehabilitować i to wszystko naprawić.

    Chyba mam skurcze, pierwszy raz, albo mi coś zaszkodziło, nie potrafię rozpoznać, ale rano czułam to samo i teraz jak na okres.

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 17 lipca 2016, 00:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witamy w 35 tyg z OM, a w 36 z USG ;)

    ciri22, littleladybird lubią tę wiadomość

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2016, 02:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sie witam w 34 :D
    Jeszcze 3 i moge rodzic :D
    Chociaz nie zyczylabym sobie wcwakacje jechac zakopianka chamsko zakorkowana wiec mize synek bedzie wyrozumialy i poczeka do tego wrzesnia :D

    ciri22 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2016, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry ;D

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 17 lipca 2016, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basiunia zakopianka to chyba ciagle zakorkowana.

    Dzien dobry. Od kilku ku dni słabo fizycznie sie czuje taka zmęczona jestem, ciągle bym spała ciężko mi sie ruszyć z wyrka .

    Wyspane?

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2016, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj Ewi dobrze to pamietam. Stan prawir jak na poczatku ciazy.

    Ja w miare wyspana choc wczoraj mloda bardzo w nocy plakala ja po piwku nadszarpnelam pozostalosc mleka po wyjsciu do teatru... Ale po 3 nocnych karmieniach obudzila sie w koncu z dobrym humorem.

    Kleik zjedzony ten z jabluszkiem. Dzis smakowalo ;)

    ewi0808 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2016, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przespałam całą noc!:D pierwszy raz od dawna. No oczywiście poza wizytami w toalecie. Ale cudownie:)

    Dziewczyny Wy jeszcze nie zbierajcie się do rodzenia, poczekajcie na mnie troszkę, bo za duża różnica będzie.

    Ciri byłaś w teatrze? Jak było?

    A w wczoraj to chyba jednak nie skurcze.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lipca 2016, 09:23

  • Eliza vel Picja Ekspertka
    Postów: 338 69

    Wysłany: 17 lipca 2016, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sie balam jak małemu podać antybiotyk zeby nie czul. Bi to ten okropny. Biala zawiesina. Bleeee czuc na kilometr. A on lyknal i zadowolony

    atdcj44jkiiobkzm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2016, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bylam. Fajnie bylo. Super spektakl. Jak wrocilam mloda spala ale przez tyle godzin nic nie chciala jesc. Zjadla tylko 40ml. Wiec slabizna.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2016, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evi w sumie ciagle ale poza sezonem tylko w jednym miejscu a tak musze stac w korku prawie cala droge:/

    Ja tez wyspana ale dzis nie wstaje z lozka;) goscie poszli o 2 w nocy musze odlezec:D

    Picja Twoj synek jest taki jak ja, jakie by bylo nie dobre ale jesli jest lekiem to zjem :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2016, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basiunia to ja w takim wypadku jakby juz sie zaczelo wezwalabym karetke. A jakby cos krecilo nosem ze musisz czekac powiedz ze maja z zakopianli Cie zgarnac. Przyjada szybko ;p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2016, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I tak zrobie ale musze dosc kawalek przejechac zeby mnie zgarneli do zakopca, bo tak to mnie wezma do nowego targu a tego bym nie chciala :D dlatego tak w sierpniu przesniose sie do rodzicow zeby bylo blizej jak co :D
    Obmyslam rozne scenariusze a tu i tak zycie pokaze swoj ale i tak nie mam co robic to chocisz mysle :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2016, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A noo i dobrze ze masz taki scenariusz ;D w takich wypadkach jak zakorkowana droga jednak karetka jest lepszym wyjsciem :)

    Jej dopiero bylam sie umyc a moje leniuchy spia! Mloda jak o 8:30 zjadla kleik tak do tej pory cyca nie chce. Chyba sie wreszcie najadla ;) potem dostanie cycka ze 2 razy pozniej "obiadek" ze 3 razy cyc i spanie ;)

‹‹ 762 763 764 765 766 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ