X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.
Odpowiedz

Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2016, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O to ja takiej nie uraczę, za późno się zreflektowałam. Pozostaje mi apteczna.

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 15 lipca 2016, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    napisz adres na priv to podesle Ci jedno opakowanie

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2016, 23:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleee czytania:))

    Śliczne brzuszki dziewczyny;)) ja sie jutro swoim pochwale:))

    Magdziulla o jakim Ty grzeszeniu mowisz ja tak jem na codzien, bulka zapiekana z seren i szynka:D

    Zgrszeszylam to ja idac na spacer a potem do sasiadow na posiady, ale dobrze sie czulam i czuje takze musialam w koncu wyjsv:)

    Jak mowicie ze ta pokrzywa taka super to jutro wysylam meza do apteki, bo po swoich stopach widze ze zostaja mi do chodzenia sandalki i trampki :D dobrze ze mi nie wolno chodzic bo zas bym wydala majatek na nowe buty :D

    Magdziula u nas sie chodzi na wesela w sandalach:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lipca 2016, 23:36

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 16 lipca 2016, 04:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basiunia, przeciez o pokrzywie to ci pisałam kilka miesięcy temu. Jak pierwszy raz wyladowas z bakteriami w moczu. Zeby pic szklankę dziennie.

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2016, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry ;D ale jestem spiaca. Jeszcze bym polezala w lozku ale dzis pierwszy kleik wprowadzamy a musi byc na pierwszy posilek poranny. Chcac nie chcac musialam wstac...

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 16 lipca 2016, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc, a mnie wciul plecy bola, leze na wyrku i nie zamierzam wstawac.

    Wieczorem hrabia dzwonił alle nie odebrałam. u mnie deszczowo

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2016, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I dobrze ;D tez pewnie bym nie odebrala. Niech sie postara ;p

    A to plecy teraz co jakie czas moga bolec.

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 16 lipca 2016, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to tak ikrzyz mnie boli jak na okres

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2016, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesli dziecko jest juz nisko to niestety tak bedzie bolec.

    ewi0808 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2016, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny nie wiem w którym temacie zapytać postanowiłam tu:Czy miałaby któraś z Was Duphaston na sprzedaż? Potrzebuję zaledwie 6 tabletek

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2016, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri daj znać jak kleik się przyjął.

    Ewi ciekawe co by Ci powiedział po tylu dniach, może "hej, co tam u Ciebie":/.

    A jak myślicie jak bym piła.dwa kubki pokrzywy rano i wieczorem to za dużo? Z myślą o żelazie, chociaż pewnie za wiele go tam nie ma.

    Ja znowu, już rytualnie w nocy nie spałam tym razem krócej, bo 1,5h ale masakra, męczy.mnie to.

  • Eliza vel Picja Ekspertka
    Postów: 338 69

    Wysłany: 16 lipca 2016, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri Wy juz kleik a my jeszcze cyc:)! Twoja mala będzie juz jadla kebaby a nasz dopiero marchew:)

    basiunia lubi tę wiadomość

    atdcj44jkiiobkzm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2016, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla ja pilam 3 razy dziennie! I roznicy nie widzialam poki nie odstawilam. Wtedy mega spuchlam.

    Kleik bleee (choc ja probowalam to byl troszke slodki wcale nie byl niedobry) jutro sprobuje z jablkiem dac.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2016, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baronowa to przegapilam, pamietalam o zakwaszaniu tam wit.C zurawina itp i kazalas ograniczyc cukier ktorego teraz juz nie moge bo mam delikatne ciagutki:))

    Czyli szklanka dziennie na opichlizne by starczyla? Bo mocz chyba sie uregulowal, na razie zadnuch odpukac objawow;)

    Haha Picja dobre podsumowanie :D Liwia to w ogole bedzie na tym forum prekursorowym dzieckiem :D

    Evi dobrze zrobilas, niech wroci na kolanach z kwiatami w zebach a nie tam telefon jeszcze po tylu dniach, szacun kobietoo!;)

    ewi0808 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2016, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I aaaaa dziewczyny jaki dzis poekny dzien, wygralam poerwszy raz w zyciu cos:D na instagtamie w konkursie otulacz dla Filipka firmy Monbebe:D ale sie jaram:D bo nie wierzylam w te konkursy nigdy a tu pacz :D

    Taki http://ilovemonbebe.com/pl/szukaj?tag=otulacz

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lipca 2016, 10:34

    ciri22, ewi0808 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2016, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow Basiunia super! jak żeś tego dokonała? Narysowałaś autoportret?, napisałaś wiersz?, opowieść erotyczną?;)

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 16 lipca 2016, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liwia to szybka dziewczynka :D ani sie obejrzysz a na randki będzie chodzić.
    Pora wstać coś zjeść .

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2016, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na to tak nie patrze ze cos szybko robi. Bo jedna rzecz juz robi innej nie ktora robia inne dzieci w jej wieku. A jedzenie? Sama podjelam taka decyzje wiec musze sie teraz tego trzymac. Ciesze sie ze rozszerzany diete bo nie ma nic fajniejszego jak dziecko wyciagajace raczke do tego co mama je i mozliwosc dania dziecku tego ale nie ukrywam ze jak trzeba usiasc i nakarmic to wcale nie jest to takie latwe i przyjemne. Czesto mnie kurwica bierze bo jeszcze sama nie umiem wyczuc kiedy jest odpowiedni moment na podanie obiadu, do tego powinna niebawem zjadac caly posilek a jeszcze sie nawet nie zblizamy do tej ilosci bo dziecko nie ma takiej ochoty. Wiec to wcale nie jest takie super cycek jednak wygodniejszy ;d ale przy tylu karmieniach ile mam to mowie jeszcze duuuzo przed nami tych karmien.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2016, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri otworzysz nam potem poradnie jak my bedziemy rozszerzac diete:D jak to srobic kiedy itp:D
    Magdziulla nic noe zrobilam, na insta udostepnia sie tylko zdjecie konkursowe zaprasza soe 3 osoby i czekasz na losowanie :D jestem od rana taka podekscytowana :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2016, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i mam zdechliznę w domu. Miałam pochodzić po sklepach, na spacer, po owocki na targ. A mam zdechłą, skacowaną kulkę, która mnie co chwila przeprasza. Imprezy "firmowe":)

‹‹ 760 761 762 763 764 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ