X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.
Odpowiedz

Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.

Oceń ten wątek:
  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 25 lipca 2016, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basiunia u Cb tez juz coraz blizej..
    Czekamy na inf po badaniach. bedzie dobrze ;*

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • Eliza vel Picja Ekspertka
    Postów: 338 69

    Wysłany: 25 lipca 2016, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla- moj z pleców na brzuch od maja....ale z brzucha na plecy może ze dwa razy- a malutka Ciri juz dawno w te stronę:)

    My jutro mamy USG
    brzuszka. W piatek kolejne badanie moczu i wczasy ! A Wy jakie plany na wakacje?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lipca 2016, 09:20

    atdcj44jkiiobkzm.png
  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 25 lipca 2016, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Urodzić dziecko i dojść do siebie :D

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • Eliza vel Picja Ekspertka
    Postów: 338 69

    Wysłany: 25 lipca 2016, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha zabrzmiało jak postanowienie noworoczne:D

    ewi0808 lubi tę wiadomość

    atdcj44jkiiobkzm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2016, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obie jedynki prawie na wierzchu...

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 25 lipca 2016, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Obie jedynki prawie na wierzchu...
    gratulacje

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2016, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje? Zacznie sie czas gruzienia po sutach ;p a G obiecal jej kielbaske jak jej zabek wyrosnie ;p dobrze ze mloda nie umie mowic ;D
    Na skonczone 5 miesiecy dwa zeby....

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 25 lipca 2016, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to na pewno z gryzieniem. Mój miał na 10 miesiąc pierwszego zęba ;)

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • Eliza vel Picja Ekspertka
    Postów: 338 69

    Wysłany: 25 lipca 2016, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri- jak juz bedziesz miała sposób na gryzienie to sprzedaj go tutaj:) przyda się nam:) a tak w sprawie diety- dawałaś juz malutkiej mięsko albo jajko?

    p.s. Ewi- wiesz, ze przy wielorazówkach nie uzywa się kremów do pupy:)?

    atdcj44jkiiobkzm.png
  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 25 lipca 2016, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    p.s. Ewi- wiesz, ze przy wielorazówkach nie uzywa się kremów do pupy:)?[/QUOTE]


    O tym nie wiedziałam jeszcze nie doczytałam. Bo tak w sumie nie moge sie zdcydować, kieszonkowe, otulacze hm...

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2016, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri Liwia daje czadu:D wszytsko szybko:D

    Evi no w sumie mi tez duzo nie zostalo:D
    A powiedz mi bralas luteine dopochwow przy tej skracajacej szyjce, bo mi teraz odstawili...
    Bylam na badaniu i czekamy na wynik moczu i konsultacje kardiologiczna i dzis albo jutro do domku jak bedzie ok;)

    Ale ze na porodowce maja mlyn to moge siebdzis nie dowiedziec albo bardzo pozno...leze i czekam:D

    Edit.a na usg wyszedl mi zastoj w prawej nerce i niby to moze byc powodem bialka w moczu :o

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lipca 2016, 11:30

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2016, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już zęby?, jeju ja to nie mam pojęcia co kiedy dziecku rośnie, co kiedy robi. Jak ja sobie poradzę?
    A propos kiełbasy to ponoć jest taki "nurt" rozszerzania diety, żeby dawać to co dorosłym od razu.

    Basiunia dawaj znać jak będziesz wiedziała co i jak.

    Ewi myślisz nad wielorazówkami?

  • Eliza vel Picja Ekspertka
    Postów: 338 69

    Wysłany: 25 lipca 2016, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewi- ja mam w sumie najwięcej kieszonek...Wygodne są też AIO (całe zintegrowane) i SIO (z wypinanym wkładem) ale te pierwsze długo schną a do tych drugich trzeba miec konkretne wkłady...Do otulacza mozesz dac wkłady oryginały,z allegro albo nawet zwykła frotę, flanele czy mały ręczniczek z ikea. Zdecydowalismy sie na najwięcej kieszonek bo i tak piorę codziennie :-).

    A co do wkładów to masz kilka..
    bambus- najwiecej chłonie ale też długo schnie i dziecko czuje mokro (dlatego trzeba cos na to dać,inny wkład...np z mikropolaru lub wkładke "sucha pupka" chyba za 5 zł kupowałam

    zresztą ja zawsze dawałam 2 wkładki...

    na stronie mommy mouse znajdziesz dokładne info o kazdym rodzaju piluchy a tutaj rozpiske i odpowiedzi na pytania jak dbac, jak odtłuszczac jak nakremujesz itp...
    http://dudusie.com/dla-dociekliwych/

    Najlepiej kupowac jednak Polskie pieluchy szyte w Polsce....Chinki nie spawdzaja sie u nas nic a nic...


    edit...jak mały utwali siadanie my zaczynamy nocnik...w formie zabawy, po kazdej pobudce :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lipca 2016, 11:46

    ewi0808 lubi tę wiadomość

    atdcj44jkiiobkzm.png
  • Eliza vel Picja Ekspertka
    Postów: 338 69

    Wysłany: 25 lipca 2016, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    Już zęby?, jeju ja to nie mam pojęcia co kiedy dziecku rośnie, co kiedy robi. Jak ja sobie poradzę?
    A propos kiełbasy to ponoć jest taki "nurt" rozszerzania diety, żeby dawać to co dorosłym od razu.

    Basiunia dawaj znać jak będziesz wiedziała co i jak.

    Ewi myślisz nad wielorazówkami?


    Magdziulla...Jedynymdzieckiem jakie ja miałam na rekach do mojego porodu był mój...dzis 25 letni brat:P i totalnie ni wiedziałam nic, wychoząc ze szpitala ryczałam...hormony i pzerażenie....ze zagłodzę dzieckoalbo bdzie zanidbane i brudne:P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lipca 2016, 11:45

    atdcj44jkiiobkzm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2016, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też się boje, bo nie ogarniam tematu dzieci ale od wiekow kobiety sobie radzily to czemu my mamy sobie nie poradzic?:-D

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 25 lipca 2016, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Picja dziękuje ogarne to napewno, bo pampery w upalne dni raczej sie nie sprawdza u niemowlaka za bardzo. Picja jak zawsze wyczerpująco mi wyjaśniasz Dziękuje kochana.

    Madziulla myślę o wielorazowych bo jest to ekologiczne ekonomiczn ei zdrowsze dla pupy dziecka w ciepłe dni a sierpień wrzesien to pewnie beda upały jeszcze, i nie bede musiała myśleć ze pampersów mi brakuje. wiadomo ze bez jednorazówek sie nei obejdzie ale chce miec dwie alternatywy troche tak troche tak.

    Basiunia nie brała luteiny jak sie okazało ze szyjka mi sie skraca. Na takim etapie ciązy to chyba już nie potrzeba tego rodzaju hormonów bo już łożysko przejeło funkcie podtrzymywania ciąży a nie jak na pocztku progesteron, no ale ja sie nei znam. Brałam tylko magnez (ale to bardziej na skurcze w łydkach), witaminy.

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2016, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dziewczyny póki co nie wierzę, że pójdę w wielorazówki. Tzn. wiem, że trochę kosztują to coś w co się wkłada, pewnie gdybym miała kasę bez oporu to bym kupiła i spróbowała, ale nie mam i nie wykluczam, że jak dobrze sobie poradzę to może dokupię. Ale na początek nie będę sobie roboty utrudniać i tak jestem ciemna masa;)

    Pieniądz przyszedł czas zamówić aptekę i śpiworek +/ rożek no i zbaraniałam. Jak zwykle chodzi się po sklepach bez kasy to wszystko się podoba, a jak trzeba już kupić to nie wiadomo co.
    Pochwalcie się co i gdzie Wy kupowałyście na początek do spania.
    Myślę żeby kupić rożek + śpiworek. Bo chcę żeby dziecko nie mogło się przykryć, ale też żeby miało trochę miejsca w nóżkach, to ponoć ważne dla bioder. Jakoś nie przekonują mnie z tych względów ścisłe otulacze.

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 25 lipca 2016, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja kupiłam rozek w lokalnym sklepie a spiworek dostałam, takze nie pomoge za bardzo.

    Magdziulla lubi tę wiadomość

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2016, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No mi teraz odstawili luteine, zeby mi sie mogla resztr dalej skarac bo nie urodze :D

    A o tych wielorazowych to ja tez cirmna masa, po kilka razy czytam wpis Picji ale ni huhu nie dociera, takze u mnie beda pampersiska:D

    Wyobrazcie sobie ze nie moge isc do domu bo maja mlyn i prosili czy moge zostac do jutra haha to sa jaja :D

    No to zostaje:D

    No i kardiolog zostawil mi te dwa leki do konca ciazy niestety oby sie potem wszytsko unormowalo, ekg mi zrobili ale tez ok, w moczu bialka mniej takze super;)

    Moze juz nasteonym razem przyjade do porodu ;)

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 25 lipca 2016, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oby Basiunia ;))

    atdc3e5exzk12dxf.png
‹‹ 774 775 776 777 778 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ