X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.
Odpowiedz

Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.

Oceń ten wątek:
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 26 lipca 2016, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basiunia, mam nadzieję, że jak Cię wypiszą to faktycznie wrócisz do szpitala tylko po to by urodzic. Chociaż z drugiej strony dobrze, ze mają Cię na oku ;)

    Ja od kilku dni mam wrażenie, że skóra na brzuchu przestała się rozciągać, a dziecko rośnie i cały czas czuję jakbym za dużo zjadła. Ciągnie mnie brzuch niemiłosiernie :P a do tego od czasu do czasu spina mi się macica :/

    Ja w kwestii wielorazówek też jestem ciemna masa :P

    I znalazłam darmową SR, tylko jest mało chętnych (co mnie zastanawia, czy z tą położną jest wszystko ok, skoro kobiety nie chcą do niej chodzić) i nie wiadomo kiedy otworzą nową grupę :/ no i myk jest taki, że w ramach darmowych zajęć muszę podpisać deklarację dla tej położnej.

    Ciri, już zęby są :) to może faktycznie boleć :/
    edit: wyciągnęłaś kleszcze?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lipca 2016, 11:33

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • Eliza vel Picja Ekspertka
    Postów: 338 69

    Wysłany: 26 lipca 2016, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zeby sprawdzić czy schodzi. Głupek.

    atdcj44jkiiobkzm.png
  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 26 lipca 2016, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehehe co za lekarze......

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2016, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przed wyjsciem zrobili mi doplera, i nie najlpesze wyszly przeplywy:( i jal tylko poczuje sie gorzej, skoczy mi cisnienie albo slabiej poczuje ruchy to mam wracac:(
    I co tydzien na kontrole na ktg i usg:/
    Jestem przerazona:(
    A cisnienie mam juz ksiazkowe:(

  • Eliza vel Picja Ekspertka
    Postów: 338 69

    Wysłany: 26 lipca 2016, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze troszkę wytrzymaj!

    atdcj44jkiiobkzm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2016, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wytrzymam tylko zeby wiesz na bablu sie to nie odbilo:/
    Eh coraz bardziej smierdzi mi to cesarka:/

  • Eliza vel Picja Ekspertka
    Postów: 338 69

    Wysłany: 26 lipca 2016, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cesarka nie jest zla. Nie daj sobie nigdy tego wmówić. To tez poród:)

    atdcj44jkiiobkzm.png
  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 26 lipca 2016, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy to wazne jaka droga, wazne zeby było zdrowe i bezpieczne

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2016, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sensie ze wczesniejsza ;/
    Ja nie mam problemu do cesarki;)
    Cisnienie ponad 140, kaplam sie ze rano mi nie dali jednego leku, bo mam depegyt 3x1 i rano ten na a, i tego mi nie dali, zazylam teraz i czekam:/
    Jest mi tak goraco, jestem o krok od wrocenia tam:(

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 26 lipca 2016, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    35 tydzien to nie jest zle. Ciaza prawie donoszona. tym sie nie martw. jak nie spadnie to jedz - szkoda ryzykowac

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2016, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    135/83 ruchy czuje, o 11 mam kolejny lek, bede kontrolowac, jak cos to pojade ale oby sie ustabilizowalo:(
    W zyciu bym nie pomyslala o takich problemach w cuazy, oby Filipek to wszystko przetrzymal...

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 26 lipca 2016, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coś Cirii i Barobowej nie ma

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 26 lipca 2016, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baronowa troche odcina sie od netu.
    Basiunia, nie wiem ci to za szpital ale po takich akcjach balabym sie tam rodzić. U mnie przepływ byly ok, ale mlodemy za bardzo tętno skakalo- nadal bylo w normie bo Maks 180, ale lekarzowi to podpadalo i mialam 2 albo 3 dziennie godzinne ktg. Do tego usg jak im sie cos nie podobało.
    Nie wyszlabym ze szpitala ze zlymi przeplywami. Nie pisze tego zeby cie straszyć. Bo z całego serca ci życzę zeby bylo wszystko super. Ale zeby na końcu nie bylo tragedii. Jak przestaniesz ruchy czuć to może byc za późno, a ordynator tylko rozlozy rece:/

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2016, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie Baronowa a ja nawet ktg mialam raz dziennie, w niedziele jak sie upomnialam o dopplera to powoedzieli ze nie ma takiej potrzeby:/
    To co robic, siedziec i czekac w domu az cos i zobaczyc na tej kontroli za tydzien czy pakowac manatki i zostac do konca ?

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 26 lipca 2016, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie masz jakiegoś innego szpitala blisko?.
    U nas jest ten luksus ze w obrębie 30 kilometrów mam z 8 szpitali.

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2016, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tylko dodam... Ja mialam mniejdzy problem nix ty bo brak bialka w moczu, i nie puchlqm tak, tetno ustabilizowane pk lekach... 3 razy dzidnnir ktg i tez tak jak Baronowa czasem skaczace tetno... I co? Odklejajace lozysko. Gdyby nie czujnosc lekazy....Mialam szczescie ze zyjemy. Zmien szpital bo mnie to wszystko sie nie podoba. W domu nawet mozesz nie zahwazyc ze cow jest nie tak. Moze sie omazac ze ten szpital ktorego nie chcesz jest lepszy niz ten w ktorym bylas... Czasem tak. Jest..


    Ja tez odcinam sie od neta na jakis czas. Przynajmniej ograniczam.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2016, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No mam jeszcze jeden do wyboru:/
    W czwartek pojde na prtwatna wizyte i zobacze co powie, jesli przeplywy zle wyjda to od razu szpital moze faktycznie ten drugi...a tabletka zadzialala, 120/86
    Ale stopy masakra:/
    A i bialka mam 165 :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2016, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiunia wrote:
    ...a tabletka zadzialala, 120/86
    Ale stopy masakra:/
    A i bialka mam 165 :/

    Kurna Basiunia mi to ciągle tym zatruciem śmierdzi. No, ale lekarzem nie jestem, ani nie przeszłam, żeby się wymądrzać, dlatego nie chcę Ci nic radzić. Uczulali Nas na szkole i dużo na ten temat sama czytałam.

    Może faktycznie warto by było dla porównania sprawdzić co zrobią w innym szpitalu.
    Ale to jest niedorzeczne, żeby kobieta sama musiała do takich rzeczy dochodzić, po to kierujesz się do jednostki wyspecjalizowanej, żeby im się powierzyć, a nie samemu sprawdzać:/
    A nie pamiętam czy Ty ze swoim gin rozmawiałaś na ten temat?

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 26 lipca 2016, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basiunia, zrób jak radzą dziewczyny. Jedź do innego szpitala. Martwi mnie to wszystko :(

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2016, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znaczy to na pewno jest zatrucie tylko oni to inaczej nazywaja chyba...
    A co wam o tym mowili? Co powinnam zrobic?
    Tez czytalam o tym to najwazniejsze utrzymac niskie cisnienie chyba...no ciezko sie cos dowiedziec od lekarzy a id mijego to juz w igole, kawal chama i tyle:/

‹‹ 776 777 778 779 780 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ