X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.
Odpowiedz

Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2016, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    Już zęby?, jeju ja to nie mam pojęcia co kiedy dziecku rośnie, co kiedy robi. Jak ja sobie poradzę?
    A propos kiełbasy to ponoć jest taki "nurt" rozszerzania diety, żeby dawać to co dorosłym od razu.

    Basiunia dawaj znać jak będziesz wiedziała co i jak.

    Ewi myślisz nad wielorazówkami?
    Tak ten nurt jest fajny ale dosc stresujacy jak dla mnie. Po pierwsze mozesz rozszerzac diete jak dziecko juz samodzielnie siedzi (u jednych to 6 miesiecy u drugich 10 lub 11),po drugie dajesz wszystko w reke. Zasada jest taka ze dziecko moze zjesc wszystko to co jest samo w stanie zjesc czyli zupy i inne dania plynne wchodza w gre dopiero jak dziecko ogarnie lyzeczke. Po trzecie male dziecko ktore samo zaczyna jesc do reki cos w kawalkach zawsze na poczatku ma odruch wymiotny/dlawiacy sie za nim nauczy sie... I to jest naturalne... Dla mnie by to bylo za bardzo stresujace... Bo nie mozna za kazdym razem dziecku pomagac. Musi sobie samo poradzic.


    Co do zebow to wczesnie... Wcale sie z tego nie ciesze bo u mnie rodzinnie mamy bardzo slabe zdjecie i u G tez sa slabe... Zeby to tez bardzo indywidualba sprawa. Jedno dziekdo ma piersze w wieku 4 miesiecy a drugie 10 miesiecy...

  • Eliza vel Picja Ekspertka
    Postów: 338 69

    Wysłany: 25 lipca 2016, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri co z tym mięsem i jajkiem

    atdcj44jkiiobkzm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2016, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym tak nie potrafiła, wolę bezpieczną drogę. Musiałabym się znać, żeby eksperymentować z dzieckiem, a nie znam się.

  • Eliza vel Picja Ekspertka
    Postów: 338 69

    Wysłany: 25 lipca 2016, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak będzie Ciri to zapytajcie ją czy daje juz malej mięsko albo jajka. Bo zlewa moje pytania juz jakiś kwartał:P

    atdcj44jkiiobkzm.png
  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 25 lipca 2016, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ok zapytamy moze nie zauwazyła Twojego pytania

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2016, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    4346779dcbd9737bmed.jpg

    To stalo sie mi dzis :o
    I pomyslec ze ja bylam kiedys modelka :D
    Od wczoraj pije pokrzywe, ile tego moge wypic??

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2016, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basiunia czy oni na pewno wykluczyli zatrucie? Puchnięcie to kolejny objaw.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2016, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ordynator twierdzi ze puchniecie juz nie jest tego oznaka...ze w ogole nie ma juz czegos takiego jak zatrucie tylko ten bialkomocz:o
    Ale jak rano takie beda to im pokaze na obchodzie zobacze co powoedza..

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 25 lipca 2016, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zrobiło sie mega ciepło, moze od tego.

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2016, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to lekarz w końcu. Ja wiem tyle co Nas położne uczyły, że objawy zarucia to wysokie ciśnienie, białko w moczu i puchnięcie właśnie. No, ale jesteś w szpitalu wiedzą co robią. Może są jakieś nowe zalecenia do tego. Biedna Ty trzymaj się tam, już niedługo!
    No i proszę Cię bardzo rozwiń tę myśl o tym, że byłaś modelką:) Barbara Palvin?:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2016, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na cieplo raczej nie reagowalam ale kto wie:/ i buzie mam taka nabrzmiala, dokladnie jestem w szpitalu mam nadzieje ze wiedza co robia...

    A co do modelingu hehe bralam udzial e takich rejonowych wyborach miss :D
    Ale to bylo jakors 15kg temu :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2016, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo no proszę. Wygrałaś?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2016, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bez przesady :D ale w finalowej 14 bylam :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2016, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O nie lubię Cię;):P. To chyba w takim razie długie dziecko urodzisz:)
    Ciekawe czy gdzieś robią Miss Ciężarówek, kwalifikacja od 8 msc w górę:) kategoria bikini-pingwiny, sexi dres, zmysłowa piżama, zanim uczestniczki wtoczyłyby się na scenę wszyscy by zasnęli;)

    ewi0808, littleladybird lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2016, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha i kataegoria na obwod kostek :D
    Maskara :D

    Oby to minelo po porodzie, mam bzika na ounkcie swoich nog :D

  • Eliza vel Picja Ekspertka
    Postów: 338 69

    Wysłany: 25 lipca 2016, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahahaha!!!!! A gdzie miss poporodowego fartucha-oponki:)? Musi byc kategoria dla mnie!

    atdcj44jkiiobkzm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2016, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla każdego coś się znajdzie:) ja miałabym szanse w kategorii wykrzywiony kręgosłup, ale próbowałabym też w pulchna twarz;)
    basiunia wrote:

    Oby to minelo po porodzie, mam bzika na ounkcie swoich nog :D
    No jak każda rasowa modelka:P

  • K22 Autorytet
    Postów: 1165 130

    Wysłany: 26 lipca 2016, 00:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do zębów to ja wam powiem, że to naprawdę indywidualna sprawa. Moja pociecha urodziła się z zębem :) Jedyneczka na dole :) Miał ją 3 tygodnie bo pielęgniarka myślała, że to płodowy. Podobno tak się zdarza. Miał nie mieć korzenia i takie się popycha palcem i wypadają. Robi się to, żeby dziecko nie udusiło się nim w razie gdyby sam wypadł. Pielęgniarka postanowiła to zrobić bez pytania nas o zdanie i... okazało się, że złamała mleczaka a korzeń został. Młody ma 6 lat i jest bez zęba :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lipca 2016, 00:00

    zem3j44jc7tr2m3s.png
  • Eliza vel Picja Ekspertka
    Postów: 338 69

    Wysłany: 26 lipca 2016, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O matko! Slyszalam o takich ząbkach. Ale z tą samowolką przesadzają. Ostatnio lekarz chcial małemu na chama ściągnąć napletek. Bez pytania nas

    atdcj44jkiiobkzm.png
  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 26 lipca 2016, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Picja a czemu chciał to zrobić?

    atdc3e5exzk12dxf.png
‹‹ 775 776 777 778 779 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ