X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.
Odpowiedz

Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2016, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    littleladybird wrote:
    Basiunia, zrób jak radzą dziewczyny. Jedź do innego szpitala. Martwi mnie to wszystko :(
    No tak zrobie, pojade na prywatna wizyte do lekarza z tego drygiego szpitala i zobacze jakie bedzie pidejscie:/
    Masakra :((

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2016, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Współczuję Ci strasznie całej tej sytuacji. Najlepsza opcja byłaby taka żebyśmy się myliły i żeby faktycznie wszytko było unormowane już u Ciebie. Nie chcę Cię straszyć tym co nam mówili na szkole o zatruciu, no ale że jest to jedna z najniebezpieczniejszych chorób w ciąży, no i powinnaś być pod stałą obserwacją.
    Ale nie ma sensu Cię tu straszyć, może u Ciebie jest łagodna wersja i nie ma co panikować, oby. Ja pewnie zbaraniałabym na Twoim miejscu, no bo tam masz lekarza, a tu radzi Ci "internet". No, ale wiedząc co wiem szukałabym pomocy gdzie indziej pewnie. Lekarze też się mylą niestety.

  • Eliza vel Picja Ekspertka
    Postów: 338 69

    Wysłany: 26 lipca 2016, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zawsze warto skonsultować z kimś jeszcze. Na pewno to nie zaszkodzi. A może pomóc. Dmuchalabym na zimne.

    atdcj44jkiiobkzm.png
  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 27 lipca 2016, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basiunia ja bym nie czekala tylko jechała dzis albo do drugiego szpitala albo do innego gin.

    oni to nazywaja Gestoza- zatrucie ciazowe

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 27 lipca 2016, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam taka rozkmine- w nocy odszedł mi bardzo mały kawałek czopa- takie cos bardzo galaretkowego o zabarwieniu różowawym.
    Od 4 rano czuje pod lewym zebrem (w górnej czesci brzucha) takie bóle co jakis czas.
    W dodatku założyłam majtki ale nie użtyłam wkładki i na bieliznie zauwazyłam mała plamke białego śluzu a ale majtki były poprostu mokre- i nie wiem czy moze wody sie sacza, czy na koncu ciazy jest jakis inny wodny śluz?

    Sorki za dosłownosc ale nie umiem ocenic sytuacji

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2016, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pod koniec ciazy mialam dosc mokro. Po kilka razy dziennie wkladki zmienialam.
    To co napisalam na 100% jest czopem i on moze teraz Ci odchodzic czesciami. Nawet przez dwa tygodnie. Moze tez odejsc w calosci nawet na tydzien przed porodem (a slyszalam nawet o dluzszym okresie)

    Mozna kupic w aptece test na to czy to sa wody plodowe. Jak nie xhcesz isc do lekarz po prostu go kup.

    Skurcze jak sie nasila lub zaczna byc lekko wuczuwalne ale regularne od razu do szpitala.

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 27 lipca 2016, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oo nie słyszałam o takim tescie. Kupie dla swojego spokoju.

    Dzieki za rady ;)

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2016, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Papierki lakmusowe badają poziom ph ponoć grosze. I coś można też w rossmannie kupić, ale ja dopiero się za to zabieram. Kurczę Ewi czyżby już?

    Basiunia jak sytuacja, szczerze się o Ciebie martwię.

    Ciri jak tam u Ciebie sytuacja nocna? Lepiej?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2016, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie mialam Ewi tez o papietku napidac bo te testy sa drogie. Tylko test lepszy pod tym wzgleden ze jest wkladka.

    Dzis bylo lepiej w nocy tylko 3 pobudki ale mloda wymeczylam u znajomych wczoraj.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2016, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale to na karmienie pobudki czy po prostu budziła się i płakała?
    A ponoć wymęczone dziecko gorzej śpi.

    Tylko te papierki ponoć nie wszędzie są, ale ja jeszcze nie kupowałam.
    Mi się wydaje, że mam czas, postanowiłam urodzić po terminie tak ok 17-19;)

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 27 lipca 2016, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnei na razie to takie straszaki.
    ale wolę się upewnić, kupie ten test albo papierki. Tylko co mi powie ph moczu o tym czy to wody płodowe czy nie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lipca 2016, 09:53

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2016, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To nie ph moczu a tego co sie z ciebie wydobywa ;p Jesli chodzi o test to normalnie zakladasz "wkladke" ktora reaguje w zetknieciu z plynem tym co na majtki wyplywa, i zmienia kolor. wiec nie chodzi o mocz tylko o plyny z pochwy :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2016, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewi jeżeli papierkiem - wody są zasadowe, więc powinny zabarwić papierek na odcienie niebieskiego.

  • Eliza vel Picja Ekspertka
    Postów: 338 69

    Wysłany: 27 lipca 2016, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewi. Mi wody odeszly i nie miałam ani jednego skurczu. Sączyły sie. Nie chlusnęły. Pojechalam do szpitala dla spokoju męża bo bylam pewna ze to wydzielina. I...o 9 mialam juz synka vo prawie nie miał wód i byloby zle:). Nie masz jak iść skonsultować? Mówią ze kobieta wie ze to juz...ja siedząc na izbie przyjęć pojecia nie miałam ze to juz. Wody odeszly w nocy a ja pierwsze skurcze dostałam właściwie na stole di cesarki:p

    atdcj44jkiiobkzm.png
  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 27 lipca 2016, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tych papierków w żadnej aptece w mojej mieścinie nie ma.
    To pojade najwyżej z mężem jak wróci z pracy na IP ale to musze 40 km jechać do konkretnego szpitala w którym chce rodzić.
    Albo zadzwonie do gin i spróbuje go gdzieś złapać może ma dyżur w szpitalu a jak nie to najwyżej pójde do innego lekarza- przecież mnie nie wyrzuci ..

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2016, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewi a Rossmanna masz gdzieś obok? Tam też są ponoć, ale testy nie papierki. Ale najlepiej, żebyś jednak do lekarza poszła.

    Basiunia echo echo, jak będziesz to skrobnij co u Ciebie.

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 27 lipca 2016, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basiunia, trzymam za Was kciuki.

    Ewi, ja sobie papierki lakmusowe kupiłam na allegro, bo w stacjonarnych aptekach tego nie mają, a żadnego sklepu chemicznego u mnie w mieście nie ma. Kosztują grosze, więcej zapłaciłam za przesyłkę :P

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 27 lipca 2016, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam rossmana ale nie było żadnych testów ph ani tych papierków

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2016, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewi o taki z Rossmanna mi chodzi:
    https://www.domowelaboratorium.pl/ph-test.html

    Może nie w każdym jest. To co jedziesz do lekarza?

    ewi0808 lubi tę wiadomość

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 27 lipca 2016, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chyba tak, tylko nikt nie odbiera tel.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lipca 2016, 16:20

    atdc3e5exzk12dxf.png
‹‹ 777 778 779 780 781 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ