X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.
Odpowiedz

Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.

Oceń ten wątek:
  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 27 lipca 2016, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kupiłam gineintima. wyszedł test żółty.

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2016, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli dobrze, bo kwasowe, nie zasadowe. Czyli nie wody?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2016, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko nie wiem czy ten test odpowiedni.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2016, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej;)
    Jutro mam wizyte u innego lekarza wiec zobaczyny co powie;...
    Dzis cisnienie ok, tylko ta opuchlizna mnie meczy, juz cale nogi i powieki:/
    W nocy bylam w szpitalu bo mialam takie kolatanie i dreszcze ale ktg i przeplywy idealne, sama juz nie wiem co myslec:/

    Byle do jutrzejszej wizyty mize mi cos konkretnego powiedza...

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 27 lipca 2016, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czytałam na necie i na fiolecie dziewczyną gin polec ten test własnie żeby sprawdzały czy im się wody nie sączą.

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2016, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evi kurcze czujesz stresa???
    Ja do tej pory porodem sie w ogole nie stresowalam a teraz jak nie wiemktory szpital lepszy to az cisnienie mi skaccze:/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2016, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ogole sorki ze tak dlugo nie pisalam ale strasznie sie stresowalam tym co mowicie a tym jaka mam opieke...reszte pozostaje mi oddac w rece Boga ...

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 27 lipca 2016, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będzie dobrze, nie stresuj się. Lekarze z reguły wiedzą co robią, ale warto im patrzeć na ręce. Trzymaj się :*

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 27 lipca 2016, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiunia wrote:
    Evi kurcze czujesz stresa???
    Ja do tej pory porodem sie w ogole nie stresowalam a teraz jak nie wiemktory szpital lepszy to az cisnienie mi skaccze:/

    Stresuje sie cos moge przegapic.
    Poród no coz dopoki nie przezyje to sie nie dowiem czy taki zły czy nie heh

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 28 lipca 2016, 04:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzis najgorsza noc w ciaagu całej ciazy

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • Eliza vel Picja Ekspertka
    Postów: 338 69

    Wysłany: 28 lipca 2016, 06:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja ostatnia i przedostatnia byly najgorsze. Ewi co sie stalo. Czy mam szykowc śpiochy? U mnie najgorsza noc od porodu. W zasadzie pierwsza taka. Chyba idą zeby. Jedna wielka ślina. Cala piesc w buzi i budzenie co 50 minut na jeeeeeść....pierwszy raz mlautki ma takie coś...

    atdcj44jkiiobkzm.png
  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 28 lipca 2016, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strasznie gorąco, do tego ciężko mi w każdej pozycji leżeć. Plecy bolą pod żebrami ciągnie- wrr.
    Spiochy chyba jeszcze nie potrzebne, a czykolwiek chciałabym już żeby był z nami.

    No to też nie ciekawe noce Was czekają.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lipca 2016, 07:22

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2016, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewi może to wszystko fałszywe alarmy u Ciebie?
    Żeby Cię nie nękały do końca ciazy.

    Zrób jak ja;) - ja postanowiłam, że urodzę zgodnie z terminem z owulacji tzn. Biorąc pod uwagę długie cykle. Więc będzie po terminie ok 18.09-19.09 mąż wróci już z wyjazdu. Wcześniej nie będzie objawów dopiero w dniu porodu(żebym się nie stresowała, że to już). Chciałam zaplanować rozpoczęcie akcji na rano, ale tutaj mogą być komplikacje, trudno to akurat przeżyję;);)

    Basiunia o której lekarz, jak ciśnienie?

    littleladybird lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2016, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juz po, lekarz suoer, wytlumaczyl, uspokoil, mam zaawansowana gestoze, wiec kontroluje cisnienie, ruchy i wyniki bo moczbika we wkrwi mam w gornej granicy a tamci nic mi nie kazali, za tydzien kontrola, a jakby mi skoczylo mocno cisnienie czy slabiej te ruchy czula to jechac i cesarka:/ mowi zeby Bozia dala jeszcze dwa tyg przetrztmac no to juz by bylo...a i skurcze mam porodowe ale nie bolesne no to nadal magnez zazywac..a no i na ktg i przeplywy kontrolnie to pojde w pon jak wszysko bedzie ok do tego czasu...pytalam czy mam jakoes szanse na SN no to zalezy od cisnienia a ono bedzie niby co raz wieksze takze nie nastawiam sie nawet....ale przynajmnirj czuje sie spokojna, badania kontrolne zrobie cisnienie bede sprawdzac i jak cos to do tego drugiego szpitala pojade, mialyscie racje;) zupelnie inne podejscie, a nie mowilam jak moj lekarz kazal mi isc do psychologa ze wymyslam i nic mi nie jest?
    Takze stracil pacjetke debil...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2016, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basiunia cieszę się, że w końcu dobrze trafiłaś. To co on mówi zgadza mi się z tym co Nas uczyli. Myślę, że faktycznie możesz w miarę szybko się rozpakować, ale oby jak najdłużej. Kontroluj się i bądź wyczulona, bo to już nie żarty, gestoza to poważna choroba. Ale moja znajoma też po tym jak się dowiedziała jakiś czas jeszcze przetrzymała z cesarką. Też miała problemy ze szpitalem, leżała, bo wyniki były złe, przyszedł nowy lekarz na zmianę powiedział jej, że to nie hotel i pognał, następnego dnia wyniki poleciały i już miała cesarkę.
    A nie robił Ci dziś przepływów?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2016, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie nie bo nie maja tam dopplera:/
    W poniedzialek sie wybieram, chybs ze zauwaze ze cos nie tak to od razu pojade...
    Jest to stres bo musisz w pore zaobserwowac ze cos sie dzieje ale mam nadzieje ze eszytsko sie dobrze skonczy...a najl4psze jest to ze ja o tej gestozie uslyszalm jakis miesiac temu i czytasz o tym po czym zamykasz strone bo Ciebie to nie dotyczy ani nir bedzie a tu takie rozczarowanie...a i waga mi skoczyla drastycznie 4 kg wciagu miesiaca mam juz 11 na plus ale smieje sie ze same nogi waza z 5 :D

  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 28 lipca 2016, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,które spodziewają się córeczek,mam dużo ubranek po córce,kurteczki,spodnie,sukienki,bluzeczki,w bardzo dobrym stanie,markowe,niezniszczone,chętnie zamienię na ubranka chłopięce. Chętnych zapraszam na priv :-) bądź [email protected]

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2016, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie to woda, nerki nie pracują jak należy. Przy gestozie tak jest. Jakbyś miała zawroty głowy, mroczki itp to też od razu się pakuj i jedź. Lepiej żebyś za szybko była w szpitalu niż za późno.
    Dasz radę, trzymam za Was kciuki Modelko!:)

    Nas na szkole uczulali na skracanie szyjki, cholestazę, a przede wszystkim właśnie gestozę. Stąd moje akurat nieuzasadnione obawy wobec siebie.

  • Eliza vel Picja Ekspertka
    Postów: 338 69

    Wysłany: 28 lipca 2016, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basiunia dobrze, ze juz wiadomo! Najważniejsze ze wiesz co robic. Dla zainteresowanych: Biedronka wprowadzila nowe ulepszone pieluszki. Od dzis dostępne:)

    ewi0808 lubi tę wiadomość

    atdcj44jkiiobkzm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2016, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No mam nadzieje ze nic sie nie wydarzy alr jrstem czujnaa;)
    Dzieki za wsparcie dziewczyny;):*

    A ja sobie zdalam speawe ze musze dokupic mniejszych ubranek bo przy gestozie babelki sa mniejsze i jeszcze jakby wczesniej sie okazalo to juz w ogole;)

    Picja dzieki za info, moze e koncu pasowaloby kupic jakies pieluszki;)

‹‹ 778 779 780 781 782 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ