X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.
Odpowiedz

Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.

Oceń ten wątek:
  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 29 lipca 2016, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tadek jest niewyżyty. Chciałabym pól jego energii. Władek odkrył, ze leżenie jest bee. Za to na brzuchu jest fajnie. A mój maz nadal walczy z lazienka konca nie widac ;)

    ewi0808 lubi tę wiadomość

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • Eliza vel Picja Ekspertka
    Postów: 338 69

    Wysłany: 29 lipca 2016, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj musi sie kąpać spać leżeć jeść na brzuchu...karmie go na boku to on się kula na mnie...i musze karmić leżąc na plecach...

    Dzis robimy watrobke z dzika:)

    ewi0808 lubi tę wiadomość

    atdcj44jkiiobkzm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2016, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juz po, w szpitalu nie chcieli mnir zbadac vez zostania na oddziale ale skierowali mnie na samo ktg, wszytsko spoko, cisnienie niziutkie takze moze dotrwamy do poniedzialku na przeplywy;)
    Zapisal sie mi nawet skurcz porodowy ale nie bolesny takze spoko;)
    W sumie moze moglam zostac na tym oddziale ale zawsze mozna wrocic...czasem mam wrazenie ze gluoieje:o

  • Eliza vel Picja Ekspertka
    Postów: 338 69

    Wysłany: 29 lipca 2016, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basiunia Ty i tak na oddział juz jak do siebie wchodzisz;) czesc czesc...co tam:)? Kto ma dzis zmianę;)?

    atdcj44jkiiobkzm.png
  • Eliza vel Picja Ekspertka
    Postów: 338 69

    Wysłany: 29 lipca 2016, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My jedziemy jutro do teściów. Troche sie boje:/

    atdcj44jkiiobkzm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2016, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basiunia nie zrozumiałam - nie chcieli Cię zostawić w szpitalu? Mogliby, miałabyś stałą obserwację.

    Ja mam często takie chyba coś jak skurcze na miesiączkę, delikatne, ćmienie.

    Ja ostani dzień u mamy. Noc paskudna, burza i kot mnie obudzili i kilof w głowie dziś.

    Ewi jak u Ciebie? A z mężem do przodu?

    Ja mojego za 5 dni zobaczę, bo mu przedłużyli. Ale jak wróci idziemy na usg jestem mega ciekawa ile Mała waży i ile mogę wróżyć na poród.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2016, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baronowa a jakiekokwiek postępy są? Ostatnio gołe ściany miałaś, chyba gorzej nie ma.
    A Tadek może Ci z Władkiem pomagać z nadmiaru energii;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2016, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Picja ale pojechalam do tegi drugiegi szpitala:D jakby to bylo w tamtym to kurdr, jak w domu :D

    Magdziulla od razu na sorze pytanie czy sie godze na przyjecie albo zebym poszla na gore do poradni co stwierdzi pani dr, no to poszlam a ona ze bez przyjecia mi badan nke zrobia ale moge podejsc do skzoly rodzrnia na ktg, no to poszlam i ktg wyszlo super to se myslr moze jeszcze nie ma co panikowac i isc na oddzial, bo to nowy szpital czuje stresaaaa jednak tam to zupelnie inna atmosfera ale zobaczymy jak w pon podrjda do tego zatrucia...

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 29 lipca 2016, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    Baronowa a jakiekokwiek postępy są? Ostatnio gołe ściany miałaś, chyba gorzej nie ma.
    A Tadek może Ci z Władkiem pomagać z nadmiaru energii;)
    Zrobione rury i pierwsza część wylewki. Czyli w sumie dalej w dupie jestesmy

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 29 lipca 2016, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z mężem to ciężki temat...

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • Eliza vel Picja Ekspertka
    Postów: 338 69

    Wysłany: 29 lipca 2016, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale nic nie ruszylo:(?

    atdcj44jkiiobkzm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2016, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basiunia no to dobrze, w pon zrobisz na spokojnie te przepływy. Als gorszy ten szpital?

    Baronowa rury to gorsza robota, z tym trochę schodzi. A tak miałaś w domu sexi hydraulika i nie doceniasz;) trzeba było wykorzystać momenty.

    Ewi wcale się nie dziwię, że ciężki. Jak odbudować zaufanie po czyms takim.

    Wykorzystałam ostatni dzień na wczasach u mamy, pojechłyśmy na zakupy i jestem mega zadowolona! W końcu kupiłam(a konkretnie mama uparła się na fundowanie) szlafrok i piżamkę do szpitala, i to w dobrej bardzo cenie! A to wcale nie było łatwe znaleźć. Nie chciałam płacić 100zł za szlafrok na 3 dni. A poza tym mama kupiła wnusi ubranka śliczny pajacyk i komplecik.

  • Eliza vel Picja Ekspertka
    Postów: 338 69

    Wysłany: 29 lipca 2016, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pokazuj!

    atdcj44jkiiobkzm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2016, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wieczorem wrócę to wstawię;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2016, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ten moj wydaje mi sie lepszy pod wzgledem opieki poloznych, przed i po porodzie, no cuda o tym drugim slyszalam ale zas sprzet i odzzial neonatologiczny niby lepszy...
    Wolalabym zostac gdzie bylam ale boje sie trafic na mojego kekarza ktoty kaze mi jechac do psychiatryka jak sie cos bedzie dzial bo przecuez nic mi nie jest;(

    Zobacze jak w czwartek pojde do tego innefo lekarza z drugiego szoitala co wcziraj bylam jaki ma pomysl na mnie a w pon zapytam w "moim"szpitalu iporownam...mi sie wydaje ze najlepsze w nojej syt to bedzie cesarka za ok.2 tyg zeby nie narazac mnie a przede wszystkim babla...

    Ewi a wprowadzil sie z powrotem??

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 29 lipca 2016, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chwile był potem sie znowu zbył heh.... niby sie mna dzieckiem interesuje dzwoni przynajmniej ale ja tam nie mam przekonania do tego wszystkiegoi.
    Musze cos wybrac bo mały zaniedługo sie urodzi ;)

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • Eliza vel Picja Ekspertka
    Postów: 338 69

    Wysłany: 29 lipca 2016, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja totalnie nie rozumiem czemu sie wyprowadził:-(. Wiesz Ewi w naszym małżeństwie tez byl kryzys. Po porodzie. A ter a z juz jest dobrze. Na terapie poszliśmy. Rach ciach i po krzyku...

    atdcj44jkiiobkzm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2016, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dziwne to:(
    Ale podziwiam Twoje spokojne nastawienie;))

    Picja chce znajomych wyslac na terapie, mowisz ze warto??;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2016, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heeej.
    Wróciłam do domu! Ale pustego niestety, bo męża dalej nie ma. Jaką mają masakrę tam:/ ech najgorsze niewidoczne:/ martwię się o niego.

    Basiunia to masz dylemat z tym szpitalem. Sama nie wiem, który bym wybrała.

    Ewi, ale do stu gromów nie wyprowadził się znowu sam chyba?! Bym go rozniosła:/

    Wstawiam obiecane foto, to szlafroczek za całe 45zł (ważne, że cienki):

    c02a920aa26ac902med.jpg


    A to prezenty dla Małej od mamy i bratowej. Ta poducha świeci na różne kolory:

    bd4d5a516d914c70med.jpg


    ewi0808, basiunia, Baronowa_83 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2016, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaa magdziulla super prezenty :)))
    Szlafroczek tez elegancki;)

    A czemu maja tam młyn? Co sie tam dzieje??

‹‹ 780 781 782 783 784 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ