X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.
Odpowiedz

Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie sie odpalilo.

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musisz chyba nie caly link kopiowac

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja skopiowalam caly i poszlo ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też czytałam to Baronowa i pewnie z braku opcji bym tak próbowała. Ale, ze są tam komentarze, że niby te ss w jakiś sposób skuteczniejsze to będę sprowadzała.
    Jeju zgaga znowu:/

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    Też czytałam to Baronowa i pewnie z braku opcji bym tak próbowała. Ale, ze są tam komentarze, że niby te ss w jakiś sposób skuteczniejsze to będę sprowadzała.
    Jeju zgaga znowu:/
    Ale są tez komentarze ze nie ms żadnej różnicy;).

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem, ale dla mnie nie problem kupić, bo meza siostra tam mieszka. Chociaż na razie o tym nie rozmyślam, bo moje dziecko nie ma jeszcze kolek;)

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 23:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    Wiem, ale dla mnie nie problem kupić, bo meza siostra tam mieszka. Chociaż na razie o tym nie rozmyślam, bo moje dziecko nie ma jeszcze kolek;)
    i oby nie miało :)

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 00:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baronowa jestes wielka :D sprobuje z espumisanem, bede dawkowac jak ss :))
    Dzieki :*

    Baronowa_83 lubi tę wiadomość

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 00:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiunia wrote:
    Baronowa jestes wielka :D sprobuje z espumisanem, bede dawkowac jak ss :))
    Dzieki :*
    no jestem wielka, ale za 3 miesiące biorę się za siebie :P

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahah czyli chcesz karmic do 6 miesiaca??:))

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za 3 miesiące odstawiam hormony to powinno być latwiej

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja sie chyba poddam z tym karmieniem :/
    Byla polozna i tak sie cieszylam ze Fifi ma wzmozony aperyt to duzo przybierze a tu kiszka 20g od srody :(
    Kupke zobaczyla sama mowi ze zbyt wodnista i kazala dwa razy dziennie,dac mm :/
    A to wszystko sie zaczelo od kad jest na miim mleku, a gdzie z takiego orgazizmu jak mij wartosciowe mleko, dzis,juz tylkomm dostanie i zobacze jak sie bedzie czul i jakie beda kuoy:/ jutro wizyta u pediatry to moze cos doradzi:((az sieporyczalam :(

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    od dwóch dni udało mi sie wkoncu karmić piersią a nie odciągając.
    Jednak czy to z butelki czy z cycka ciągle chce jeść więcej. naje sie zwróci i chce jeśc dalej. o ile tego problemu nie ma p;rzez cały dzień to przychodzi wieczór i Kubus chce jeść w nieskończoność i do tego cały czs krzyczy.

    Pomocy!!!

    Kupki robi żółtawe.
    Dostawął 50-60 ml mojego + 30-40ml mm. i dalej głodny i krzyczy
    Wczoraj i dziś cyc ( to nie wiem ile zjadł ale długo z nim siedziałam) + 30ml mm na wieczór.
    Co robić?
    Kiedy powinna przyjść do nas położna?

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiunia wrote:
    A ja sie chyba poddam z tym karmieniem :/
    Byla polozna i tak sie cieszylam ze Fifi ma wzmozony aperyt to duzo przybierze a tu kiszka 20g od srody :(
    Kupke zobaczyla sama mowi ze zbyt wodnista i kazala dwa razy dziennie,dac mm :/
    A to wszystko sie zaczelo od kad jest na miim mleku, a gdzie z takiego orgazizmu jak mij wartosciowe mleko, dzis,juz tylkomm dostanie i zobacze jak sie bedzie czul i jakie beda kuoy:/ jutro wizyta u pediatry to moze cos doradzi:((az sieporyczalam :(
    czy położna ważyła na tej samej wadze?
    bo jeśli nie to może przybrał dobrze, ale rózne wagi róznie pokazały.
    skoro masz dużo mleka nie daj sobie wcisnąć od razu mm. Zamów doradce laktatycjnego, sprawdzi czy dobrze je. co do kup też doradzi. Wskazaniem do mm jest silna alergia. A może będziesz skazana na odciąganie jeśli żle łapie



    Ewi jesteś pewna, ze glodny? może brzuszek go boli. Dobrze ssie? Może macie już kolki. Krzyczy bo boli, a cyckiem próbuje się uspokoić?
    Zgłaszałaś w przychodni, ze urodziłaś. Mój szpital nie informował o porodzie, to ja musiałam sobie to ogarnąć.

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, na tej samej wadze :(
    No ja mu sciagalam wiec widzialam ile zjadal,ma cycu byl z 5 karmien:/
    Dostalam diete z krakowa, zyje e sumie na chlebie i miesie z piekarnika, noe jem nic co migloby zaszkodzic tak mi sie wydaje, eh :/
    No zobacze dzis, o 23 zawsze jest kryzys to dodtanie mm i jaka bedzie reakcja:/
    A ta polozna namawia normalnie zebym karmila i sie nie stresowala ale ze dwa karmienia dac mu mm, to zle ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basiunia. Nie dawaj sobie wcisnac mm. Moja mamla za duzo spadala na wadze w szpitalu i nikt mi nie sugerowal mm. Potem w ogole przez 3 tygodnie nic nievprxytyla a potem znow wyszlo ze tylko 20g przytyla przez 3 tygodnie. Jesli kupa Aires przydka po mm to raczej wina tego ze mu ono nie pasuje. Ja bym też dotadce zamowila i tyle.

    Ewi sprobuj smoka na wieczór. Moja córka robiła to samo. Cycka brala ssala przekazała się wymiotowawala a potem znow chciala jesc. Okazalo się ze to ten oddruch ssania ma taki silny.


    Moj szpital też nic nie informowal. W niedzielę wyszlam ze szpitala w pon G zapisal Liwie w przychodni w pon zadzwonila polozna i przyszła we czwartek.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm to co zrobic przeczekac i jeszcze probowac na moim?
    A jesli chodzi o doradcr to watpie zeby na moim terenie jakis byl ale zaraz poszperam ...dzieki dziewczyny :)

    Evi no moj szpital tez nie informowal ale ja z moja polozna bylam w ciaglym kontakcie i ona powinna przyjsc po poereszej dobie w domku :) u nas byla w srode a Fifiego przywiezlismy we wtorek i dzis znowu :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym probowala z Twoim i skoro jutro masz wizyte u pediatry. Zapytaj ja i powiedz ze nie chcesz dawac mm poki nie trzeba.

    Doradca na pewno jest. Ja siedze w tym to w calej polsce jest na pewno duzo. Poszukaj na fb. Sa takie grupy ktore maja cale listy doradcow.

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    daliśmy mu smoczka possał chwile uspokoił sie ale zaraz wypluł i nie chce wiecej i znów krzyk

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze inny ksztalt smoczka. Znajomi mieli pofobny problem to 15 smoczek byl dobry.

    Ale skoro possal i sie uspokoil to albo go cos boli albo zeczywiscie ssanie. Jakby byl glodny by. W ogole sie nim nie zainteresowal nawet na chwile.

‹‹ 801 802 803 804 805 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ