X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.
Odpowiedz

Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2016, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A my dalej chorujemy:( Filipka od wczoraj tak kaszle ze w nocy to sie mi prawie udusil:/ maskara:(( jedziemybdzis do lekarza, oby zapalenia nie bylo:(((

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 października 2016, 08:28

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2016, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evi kurcze to nie poszalals z macierzynskim, nie szkoda Ci? Czy raczej nje masz wyjscia?:(
    Jak Kubus po szczepionce?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2016, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little już tuż tuż. Niecierpliwisz się już?

    Ewi plan brzmi sensownie i realnie, fajnie, że masz takie możliwości.
    My też raz pogrzeszyliśmy, ale ja dopiero w pon dostałam zielone światło, no i miałam ten niewiadomo czy okres czy nie lekarz mówi, że to bardzo rzadko się zdarza. Mam obserwować czy wróci.

    Wczoraj mąż się zalecał, ale ja miałam fatalny dzień i go odrzuciłam brutalnie.

    W ogóle czuję się złą matką ostatnio Niunia płacze nie wiem dlaczego, buzke ma straszną, smaruję ją, ale nie wiem kiedy to wyleczymy.

    Zamiast leżeć powinnam wstać i skorzystać, że śpi, a przykleiłam się do łóżka.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2016, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basiunia ogromnie współczuję przeżyć z chorobą. Ja mam nadzieję, że póki co Nas ominie, bo nie czuję się na siłach na takie przeżycia.
    A wiesz jak Mały to złapał?
    Dobrze, że jedziecie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2016, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nawet mnie oddzialem straszyla lekarka, dzwonila teraz do mnie :( ale wazne zeby mu pomogli:(

    Magdziulla nie czuj sie zla matka pod zadnym pozorem, zla matka to np alkoholiczka albo zostawiajaca swoje dziecko a nie kochajaca :))
    No dzieci placza, jesli ma wyspyke to ma powod, pamietasz jakie zdjecie Fifcia wysylalam miesiac temu? Jaka mial twarz? Smarowalam cetaphilem nawilzylam i sie zagoilo, zostala tylko sucha skora i teraz z tym walczymy takze i Twojej malej przejdzie :))

    I nie przejmuj sie domem, masz okazje to spij, tez tak robie, maz wraca z pracy to ogarnia :)

    Little trzymamy kciuki:))

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 19 października 2016, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam bałagan i mam to w dupie... w sobote posprzatam jak mały pojedzie do drugich dziadków.
    mały póki co dobrze po szczepionce zadnej reakcji no ale moga wystapic do 48 h takze poczekajmy jeszcze z chwaleniem . widac ze go troche osłabiła ta szczepionka bo je i spi ;)) chociaz taki z tego pozytek.

    wracam bo musze, sa sprawy których zaden pracownik nie zrobi. ale damy rade, szkoda mi i dlatego nie wracam na 8 (czytaj 12 h) do biura. tylko troche w biurze troche w domu bede pracowac.

    mam nadzieje ze pomimo wszystkiego tata malego bedzie mi pomagał w opiece.

    Basiunia dawaj znac co lekarz zalecił i powiedział.

    Kubus wazy 5900g i ma 65 cm długosci nie wiem czy wczoraj to pisałam.

    Picja dziekuje( nie ma pospiechu) a jak tam u CB?

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • Eliza vel Picja Ekspertka
    Postów: 338 69

    Wysłany: 19 października 2016, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maly ma alergie na zoltko. Wymiotujacy 7godzin maluszek- kiepski widok. Nieprzespana noc. Dóbranoc

    atdcj44jkiiobkzm.png
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 19 października 2016, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewi, cieszą mnie Twoje plany (te o domu i o tym, że dasz sobie radę ;) ) szkoda tylko, że musisz wracać tak szybko do pracy.

    Oj, dziewczyny współczuję chorujących maluszków :(

    Magdziulla, Ty nie miej wyrzutów sumienia tylko jak Karinka śpi, a Ty jesteś zmęczona to śpij razem z nią. Reszta może poczekać ;)

    Teraz to już przestałam się niecierpliwić i nastawiam się na wywoływanie. Już miesiąc chodzę z rozwarciem i nic się nie dzieje. Jedynie stresuję się, gdy mała zbyt długo się nie rusza :/ na szczęście jeszcze ani razu nie przekroczyła wspomnianych przez lekarza 4 godzin braku aktywności.

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • Eliza vel Picja Ekspertka
    Postów: 338 69

    Wysłany: 19 października 2016, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Och chciałabym to znowu poxzuc

    atdcj44jkiiobkzm.png
  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 19 października 2016, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny gratulacje dla nowych mam.dawno do was nie zagladałam a wy już po porodach.życze zdrówka dla was i dzieciaczków

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 19 października 2016, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Picja też bym jeszcze raz chciała to poczuc :)) Little ciesz sie chwilą i wiem że byś już chciała Bąbla mieć przy sobie ale zatesknisz za tym uczuciem..

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2016, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My w szpitalu...moja lekarka slyszala swisty gwizdy w pluckach i kaszlalo go strasznoe, przekroxzylam prog szpitala to do zakaszal dwa razy i to nie przy lekarzu, oni tu zapalenia noe widza nanszcescie, mlody umsiechniety, jak ho badali to siebtak dosmiali z niego :o i juz czulam soe jak idiotka ze zdrowe dziecko przywiozlam xd ale jak przeczytali nasze historie z kart szpitalnych to stwierdzili ze dobrze ze jestesmy, poobserwuja go antybiotyk zostawili i zobaczymy...ale jakim cudem ten kaszel minal? Na wieczor teraz sie doplakal zjadl uwaga 240ml mojego mleka w ciagu godziny i odlecial, spi jak zabity, zobaczymy jak dlugo i co to z tego wyjdzie...

    Evi tez jestem pelna podziwu i tzrymam kciuki za realizacje Twoich planow :))
    Pija wspolczuje, biedactwo pewnie teraz domeczone...a Ty znim odpoczywajcie:*

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 20 października 2016, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basiunia trzymajcie się i dużo zdrówka dla Was.
    Masz w domu jakieś zwierzęta? nawilżasz powietrze? może to jakaś alergia? na pyłki śierści kurz itp?

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2016, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki:*
    Zwierzat zadnych, ale sucho to bylo bo nie wzielam do rodzicow nawilzacza:/
    A w sumie od kad jestesmy tu to nie kaszleee nno cuekawe co wyjdzie z badan ...

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 20 października 2016, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basiunia Ty karmisz odciagnietym pokarmem dopajasz dziecko woda?
    masz wystarczajaco mleka? bo mi znajoma powiedziała ze jak bede odciagac to mi mleko bedzie zanikac.
    nawilzasz czyms brodawki?
    jakiego laktatora uzywacie? mój sie cos psuje

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 października 2016, 18:20

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2016, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, caly czas odciagam ok.1l dobowo ale sa dni kiedy Fifciu potrzebuje wiecej i dodtaje raz bebiko :)
    Wode mu daje po inhalacjach albo jak go chce przetrzymac, rzadko bo rzadko ale czasem daje :)
    Tez mi wszyscy mowia ze laktacji nie utrzymam laktatorem a karmie jiz tak 2,5 miesiaca i mysle ze moze do pol roku damyvrade:) kolezanka do 8miesiaca wysciagala dla bliznakow to i moze mi sie uda :D
    A laktator mam ten z canpola elektryczmy:)

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 21 października 2016, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też miałam z canpola elektryczny ale już nie ssie za mocno.
    Dobrze wiedzieć z tym karmieniem. Jak mały sie dzisiaj ma?
    No ja nie daje żadnego mm. no zobaczymy jak sie sytuacja bedzie miała.

    Zaczyna mis ie chyba okres.

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • Eliza vel Picja Ekspertka
    Postów: 338 69

    Wysłany: 21 października 2016, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj w klubie;)

    atdcj44jkiiobkzm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2016, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basiunia jak się macie w tym szpitalu? Kiedy Was wypiszą? Ty to już naprawdę jesteś stały bywalec.

    Też mam easy start Canpol, dużo nie odciągam, tylko jak mąż karmi z butelki, ale sprawdza się.

    Ewi ja chyba miałam okres w 5 tyg,chociaż mój gin bardzo się zdziwił, ponoć przy kp to rzadko tak szybko się zdarza. No ale mnie lubią rzadkie przypadki.

    Też trochę bym wolała karmić butelką, bo z piersią to często walki i zmagania. I nigdy nie wiem czy płacze,bo sięnie najadła. No ale chyba bym miała wyrzuty sumienia,,że jej zabieram bliskość. Takie moje fanaberie.

    Ja od kilku dni też daję wodę. Pediatra nam poleciła.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2016, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyniki Fifcia wporzo:) ma przyspieszony oddech i przez to nas potrzymaja jeszcze...bardzo pomoglo to oklepywanie bo wypluwa mase smarow i noskiem wychodzi:) takze niedlugo do domciu:)
    Evi brodawki smaruje masca z lanolina z ziaji ale to rzadko jak sobie przypomne, raczej smaruje swoim mlekiem:))

    Kurcze ciekawr czemu Ci mniej ciagnie ten laktator, ja go uzywam od pierwszego dnia po kilka razy dziennie i mie odczuwam na razie zeby sie pogorszyl...


‹‹ 830 831 832 833 834 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ