X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.
Odpowiedz

Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.

Oceń ten wątek:
  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 19 grudnia 2016, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mój robi raz dziennie albo co dwa dni. a lekarz mówił ze moze nawet 3-4 dni nie robic i zeby sie nie martwic jesli dziecko nie wykazuje oznak ze brzuszek boli.
    Dajesz swojej rumianek?

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2016, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, rumianku nie. Daję teraz w wodzie Debridat. Pediatra zleciła, tym bardziej, że ona za nic nie chce tej wody pić, a jak pije to kupa szła ładnie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2016, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas kupa raz dziennie, czasem sie zdarzy dzeien bez ale rzadko : D najpiwr podawalam warzywka, kaszka poszla na razie raz, dzis wrocilam do warzywek bo uczulenie zeszlo i zobacze co bedzie...od poniedzialku mysle ruszyc z owockami :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2016, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A i ja czasem dam rumianek czasem koperek jak jest glodny to i wode pije :D ale ja uzywam zwyklej kranowej, czasem zywiec zdroj gotowalam ale zainwestowalismy w filtry do wody wiec stwierdzilam ze powinna byc ok

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 20 grudnia 2016, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mój jak godny to wciagnie wszystko. :))
    taka gotową kaszke??
    też dawałam mojemu debridat na wzdecia.
    czemu nie dajesz rumianku. moj wypija rumianek 2-3 h później mega kupsko :P

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 21 grudnia 2016, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziś dałammałemu łyżeczką uskrobanego na paćkę jabłka, skubany zjadł jak dorosly i chciał wiecej. ale nie dalam

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2016, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O widzisz Evi, dziecko trzeba obserwowac, jak jadl tzn ze najwyzszy czas rozszerzac dietke jakby pluł to lepiej jeszcze odczekac :)
    My zas mamy sraczke po pneumokokach, lekarka juz ostatnio sie ze mna sprzecxala ze to niemozliwe, a do wczoraj robil kupki co drugi dzien, zaszczepilam go o 11 to juz 3 raxy byla wida w pampersie :/

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 22 grudnia 2016, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jak ma biegunkę to musisz podawac płyny zeby sie neiodwodnił.

    A marchewke w jakiej postaci podawałas, surowa, ugotowana, czy najpierw sok?
    Podajesz jakies kaszki, klieiki ryżowe?

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2016, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana on sie przy takiej ilosci mleka jaka spozywa nie odwodni:D

    Na poczatek przez ten pierwszy miesiac daje mu gerberki, bo jednak teraz ciezko o zdrowe warzywka a te skoro sa dla dzieci ludze soe ze beda zdrowsze :)

    Docelowo chce dawac w poludnie warzywko albo owocka i na noc kaszke, na razoe dziele bo mi go zas obrzucilo krostkami i musze sprawdzic czy to nie po jedzeniu:(
    A podawalam juz kelik, dzis wieczorem kasza :)

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 22 grudnia 2016, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kleik robisz sama czy kupujesz gotowy?

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2016, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na razie jestem przerazona tym calym rozszerzaniem to ratuje sie gotowcami ale do jego pol roku bedzie jadl co ja:D tak mi sie marzy :D

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 22 grudnia 2016, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja myślę sama robić no zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2016, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie też to całe rozszerzanie przeraża. Dużo niuansów. Im więcej czytam tym mniej wiem. Mam kilka informatorów i każdy co innego radzi. Bitwę na opcje 4 czy 6 msc stoczyłam ze skutkiem - 4 msc. Może z marginesem 2 tygodnie ze względu na wcześniejszy poród - zobaczę czy będziemy gotowe. Wiem też, że chcę zacząć od warzyw, czytałam, że są trudniejsze do zaakceptowania i lepiej od nich zacząć. Jeśli zacznę od owoców dziecko może nie chcieć później mniej atrakcyjnych warzyw. Ponoć. Wiem, że zupki na oliwie dobrej jakości. I tyle wiem. Kaszki to czarna magia. Mam dużo do nauki przez święta, bo 4 msc kończymy z początkiem stycznia.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 grudnia 2016, 03:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla mamy sie zapytaj, ja w internetach nic nie czytam, dopytalam mamy i kplezanek ze starszymi dziecmi:)
    Tez zaczelam od warzywek, dzis poszlo pierwsze jabluszko :)
    Mimo duzrgo wczesniactwa zaczelam po 4;)

    Ale dopadla nas goraczka po pnmokoach 39, leze i czekam zeby mu za chwile jeszcze sprawdzic, boje sie usnac :(

    W ogole rehabilitacje przyniosly mega efekt, fajnie spieral na lokciach..ale no wlasnie od tygodnia jest co raz gorzej mimo cwiczen, a od wczorajj to juz w ogole, polozysz go na brzuchu to nie dosc ze placze to macha raczkami tak na boki..zapytacie jaki jest punkt wdpolny? Tydzien temu bylo szxzepienie i wczoraj, coraz czesciej mysle ze to przez to, jutro kobtrolna wizyta u rehabilitanta, zobaczymy co powie :(

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 24 grudnia 2016, 06:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, chcialabym zyczyc Wam wszystkiego co najlepsze, zdrowych, wesolych swiat spedzonych w rodzinnej atmosferze i samych przyjemnosci. Niech nowy rok przyniesie tylko dobre nowiny, a wszelkie obecne problemy same sie rozwiazuja, a wszystkie przyszle niech nigdy sie nie pojawia. Wesolych Swiat!!! Zycza Biedronki

    ewi0808 lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 grudnia 2016, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkiego najlepszego Dziewczyny. Obecne i przyszłe Mamuśki, starające uznaję za przyszłe Mamuśki w nowym roku. U mnie czas świąteczny w ubiegłym roku zaowocował obficie w Małego Świątecznego Skrzata na ten rok i wszystkie kolejne i tego życzę Wam, jest w tym jakaś magia;)
    A obecne Mamuśki zdrowych przede wszystkim dzieci, a czy grzecznych...hmm niekoniecznie, w końcu dziecko musi mieć swój charakterek wyćwiczony na rodzicach:)
    Wesołych Świąt.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 grudnia 2016, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane moje tez Wam zycze wszystkiego co najlepsze, glownie zdrowia (bo my swieta spedzamy z goraczka i zapaleniem gardala:() ale dajemy rade:))
    Samych wspanialosci w Nowym Roku:*
    Wesolych swiat:**

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 24 grudnia 2016, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wesołych świat, zdrowia bo to najważniejsze.
    Trzymajcie sie ciepło.

    U mniebabcia w szpitalu w kiepskim stanie. takze swieta troche smutne.
    Basiunia współczuje. uwazaj u malego z tym gardełkiem.

    a te kaszki, kleiki to podjesz łyzeczka czy butelka?

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 grudnia 2016, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj Evi tez wspolczuje :((

    Raz jest lepiej raz gorzej, ovy szybko przeszlo:(

    Kaszki daje lyEczka bo chce go oduczac od butelki jak nie bedzie juz taka niezatapiona :)

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 25 grudnia 2016, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dałam dziś małemu kleiku ryżowego z płatkó ryżowych troszke zjadł troszke wypluł. a to co zostało wymieszałam z mlekiem i dałam w płynnej konsystencji.... smakowało :D

    atdc3e5exzk12dxf.png
‹‹ 842 843 844 845 846 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ