X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.
Odpowiedz

Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.

Oceń ten wątek:
  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 1 stycznia 2017, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja byłam u znajomych.

    Dajecie bobaską soki? jesli tak to w jaki sposób butelka, łyżeczką, kubeczek?
    Jak wygląda Wasz dzień karmień? (ile karmirń mlekiem, ile kaszek czy kleików cy innego jedzonka) hmm??

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sokow narazoe zadnych :)
    U mnie jeszcze wyglada to tak ze od rana jak wstaje okolo 8 ma dwie butelki kolo poludnia daje warztwko albo owocka ale on sie tym nie najada wiec po okolo polh flaszka i do wieczora flaszki, czasem probuje wpechac kaszke ale noe lubi, zje nawet dynie czy suszone sliwki ale kaszka pogardzi a wlasciwie to kleikiem ryzowym :D

    Nie daje mu jeszcze duzo tych nowych produktow bo cesto ma ala boedunke i musze uwazac, ale tak od polowy stycznia mysle mu juz podowac cale porcje i gotowac sama, mama nadzieje plan mi sie uda :D

    I tak od 6 miesiaca czyli od lutego juz chce zastapic cale karmienie jedno normalnym posilkiem, albo nawet wczesniej bo jak widzi ze my cos jemy to patrzy z taka zazdroscia i wyrwalby Ci lyzke z reki :D takze apetyt jest ale cos ma z tym zoladkiem ze i skora jeszcze nie taka jak powonna i te bieguny:(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa i jak juz bede podawac soki to z kubka oduczam butelki, uwielbia jesc z lyzeczki wiec nie ma co go rozpuszcac :Da niech sie poczuje dorosly :D

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja daje kleik ryżowy z płatków ryżowych albo kasze jaglaną ugotowane na wodzie , rozmiksowane na ciapke a potem dodaje do mleka mojego rozcieńcza bardzo i podaje przez butelkę. dziś dałam gęsta papke kleiku ryżowego łyżeczką jadł bardzo chętnie ale po 2h wymiotował. nie wiem czy to przez to ze kleik gęsty bo wczesniej nic takiego sie nie działo. jadł już ciapke z jabłka i ciapke marchewkowa. marchewka jes beee a jabło mniam mniam az krzyczy jak mu przestaje dawac.

    robiłam sobie sok z marchewki i dałam małemu wypić ze dwie łyżeczki ale rozcieńczyłam sok wodą. i wypił ale jakos boje mu sie dawac soku

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo sprobuje ten pomysl z kasza :)
    Ja sokow w ogole tez sie boje :)

    A z warzywami nie ma problemu bo przez 3 tyg dawalam same warzywka owocki ma dopiero teraz wiec juz przyzwyczajony do marchewko dyni itp :) pluje tylko kleikiem, reszte je ze smakiem :))

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evi i ile razy na dobe Kubus je bitelke i po ile? I ile razy dajesz cos innego?

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    od trzech dni karmienie w miare się unormowało. mleko picje po 120-150ml.
    okolo 6, 9 godz mleko potem kolo południa kleik albo paćka z warzywka albo z owoca. i popija wodą. zazwyczaj za godzinę chce jeść wiec przed spacerkiem mleko i potem kRMIENIE OKOLO 15, 18, 20, 24, 3w nocy

    wiec tych karmien (8-9) jest sporo ale i tak mi lżej niz jescze pare dni wczesniej ajk popijał sobie po 30 ml co pół godziny

    w półudnie jest praktycznie posiłek bez mleka chyba ze jako dodatek do rozciapania kaszki/kleiku. i wieczorem kaszka/kleik w butelce.

    a cb?

    próbowałas wymieszac kleik z jakimś owocem?
    łączysz już składniki?
    póki co to wiecej brudzenia w kuchni naczyń niz jedzenia

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo no to sporo mleka, jak u nas, a juz mi zaczynaja za uszami mowic ze mleka pownien jesc mniej a wychodzi tego kolo litra dalej ma dobe, no teeaz zasnal z 800ml po czym obudzil sie po 40 min wiec moral taki ze jak nie doje to nie usnie xd
    Tylko fif przesypia noce wiec na wieczor sie obzera, ale karmie go tak z 6-7 razy czasem 8 porcjami 120-150ml, no dzien do dnia nie podobny :o
    A ile dajesz tych kleikow czy przecieranek? Ja na raz dam tak z 30-40ml ale nie poje tym:/
    I jeszcze nie laczylam mu nic, a moze sprobuje do kleiku dac owocka:)

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na poczatku dawałam po dwie łyzeczki do mleka. a teraz to daje 4-5 łyczeczek do mleka. a jak je jako danie dnia przecierka czy kleiku to tak po 30-40 ml. jeszcze sie naje innych rzeczy w zyciu niz mleko. lepiej powoli wprowadzac

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wklejałam link o kaszkach- poczytaj ;)

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czytalam, ale stwierdzilam ze nie chce dac soe zwariowac :D

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :)
    co dzis jedliście ?:)
    My kaszke jaglaną z mlekiem butelką i jabłko gotowane a na wieczór dam małemu dziś klik ryżowy z melkiem w butelce

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowa umiejetnosc Kuby - przekrecic sie z pleców na bok

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.
    A skąd czerpiecie wiedzę co dawać dziecku? Bo ja już baranieję, wszędzie sprzeczności. Niby wczoraj skończyła 4 msc, ale jeszcze się wstrzymuję. Niestety alergia Nas dopadła, smarujemy się sterydem, ja jeść nie mogę nic. I dopiero jak wyleczę Małą to jej rozszerzę. Więcej czasu na zbieranie info.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My dzis tylko mleko i jablko w poludnie :D
    Na razie skypilam sie na rehabilitacji i nie mam czasu ogarnac tematu jedzenia :D
    Ale juz niebawem :D zazdraszam umiejetnosci, moj maly len musi cwiczyc bo kest coraz grubszy a ruszac sie nie chce :D tylko by żar i pierdzial :D

    Magdziulla ja daje gerberki te co pisze, ze po 4 miesiacu :D reszte dopytalam kolezanek co maja tam po pare miesiecy starsze dzieciaczki:) i intuicja :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aa na co alergia? U nas znowu nowe jakies dziadostwo na brzuszku, jak nie zniknie za kilka dni misze odwiedzic lekarza :/

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sa inf n necie co można po którym mce dawac dziecku. możesz podpaczyć w sklepie gotowe słoiczki i na ich podstawie robic swoje jak masz dostep do dobrej zdrowej żywności. ja mieszkm na wsi wiec mam eko warzywa i owoce od moich rodziców. a miesko typu kurczak królik już zamówiłam sobie u sasiada.

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basiunia z alergią zgaduj zgadula. Najbardziej prawdopodobne typy to nabiał i...cytrusy (nie żebym się zajadała wypiłam sok pomarańczowy i zgrzeszyłam mandarynką).

    Ewi ten Internet mnie właśnie gubi, a pytać właśnie muszę. Na babcie nie patrzę, bo one by pewnie jej już schaba dały:)

    Źródła pewnego nie mam, kupiłam dziś bio marchewkę w Lidlu.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basiunia a u Was co słabe napięcie?

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no internet trzeba z umiarem :) bo mozna wpas w paranoje.

    keipsko z tymi alergiami. czyli madziulla pościsz.

    Ciekawe jak tam druga Madziulla i Picja

    atdc3e5exzk12dxf.png
‹‹ 844 845 846 847 848 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ