X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zafasolkowane ze szczęśliwym finalem w 2016
Odpowiedz

Zafasolkowane ze szczęśliwym finalem w 2016

Oceń ten wątek:
  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 13 marca 2015, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwszy wymarzony syn. A to twoja pierwsza ciaza?

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 13 marca 2015, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tego demota nie zrozumie nikt oprucz aniolkowej mamy. Oby dziewczyny z tego forum nigdy nie musialy tego doznac. Bo dlugo sie starac o ciaze i potem stracic dziecko to boli bardzo.

    Kto jeszcze planuje zostac mama w przyszlym roku?

    Plany- od czegos trzeba zaczac :-) :-)

    Martoszka, KinderBaby lubią tę wiadomość

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2015, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marzusiax wrote:
    Pierwszy wymarzony syn. A to twoja pierwsza ciaza?
    tak niestety pierwsza...

    KinderBaby, małe marzenie lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2015, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    baby1991 witamy i 3mamy kciuki. Marzusia tak plany to podstawa.

    KinderBaby, małe marzenie lubią tę wiadomość

  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 13 marca 2015, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po kwietniowej @ mialam termin na styczen tak ze te co teraz serduszkuja maja jeszcze szanse na dzidzie w tym roku- no chyba ze wczesniak sie zdarzy ale tego oczywiscie nikmu sie nie zyczy :-)

    Jak myslicie - wejdzie ten platny urlop macierzynski dla bezrobotnych od 1 stycznia 2016?

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2015, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a nie wiem, ja pierwsze słyszę o tym. właśnie ja to muszę się zapisać do pośredniaka, bo nie pracuję, ale ubezpieczenie mam bo się jeszcze uczę zaocznie. Ale już tak myślałam, bo jak się nie zarejestruje to chyba nic mi się nie będzie należeć . Chociaż może uda mi się podjąć jakąś pracę. Z drugiej strony jak by mi się tylko okres spóźniał to bym się zwolniła, bo może to już ciąża a wiem, że teraz już będę się ze sobą obchodzić jak z jakiem.

    KinderBaby, małe marzenie lubią tę wiadomość

  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 13 marca 2015, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z berobocia nic sie obecnie ciezarnym ani po porodzie nie nalezy. Ma sie to zmienic ale jest rok wyborczy wiec wiele obiecuja a potem wychodzi jak zwykle. Ciaza w pracy (jezeli to nie ciezka wysiklowa praca) nie orzeszkadza a moze tez troche pomuc odciagnac zle mysli

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
  • Kati86 Autorytet
    Postów: 970 771

    Wysłany: 13 marca 2015, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie chciałam nic pisać bo jeszcze w tym miesiącu podchodzę do IUI więc liczę jeszcze na ten rok ;)

    Demot zmusił mnie do napisania... u nas było puste jajo płodowe - od większości lekarzy i ludzi słyszałam "przecież dziecka nie było" dla mnie to było dziecko i koniec kropka ale Marzusia Tobie tak bardzo współczuję że nawet ciężko ubrać w słowa. Masz rację że tego demota zrozumie tylko aniołkowa mama! W ogóle aniołkową mamę mam wrażenie że zrozumie tylko aniołkowa mama :/

    Trzymajcie się dziewczyny i walczcie!
    Życzę Wam dzidziusia tak szybko jak tylko będziecie mogły i były gotowe i mocno mocno trzymam za Was kciuki :*

    P.S
    po moich życzeniach noworocznych już 4 ciąże są więc bójcie się ;)

    Paulette, Martoszka, Martoszka, KinderBaby, kot_bury lubią tę wiadomość

    IVF MAJ 2016 <3 beta - 175,5, 20.06 - serduszko puka <3
    14.08.2016 ;( żegnaj synku
    krio 19.XII.2016 9dpt beta - 208, 12.01 <3
    Bruno 18.07.2017
    krio 25.07.2018 9dpt beta 154,3, kolejny syn :)
    Aleks 5.04.2019
  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 13 marca 2015, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki zeby sie udalo!!!!! Daj znac jak poszlo. Nie obrazilabym sie jak by twoje zyczenia i u mnie sie spelnily :-)

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2015, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kati dokładnie ja też się nie obrażę. ;)

    tak tylko Aniołkowa Mama zrozumie drugą Aniołkową mamę.

    Kochane a czytałyście tę książke : "Aniołkowe mamy Historie kobiet, które poroniły. "
    Autor: praca zbiorowa . ??

    Martoszka, KinderBaby, małe marzenie lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2015, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fragmenty z tej książki:

    "Nigdy, przenigdy nie myślałam, że zaistnieje w wirtualnym świecie... Nigdy też wcześniej nie słyszałam o Aniołkowych mamach, o takiej ilości bólu, łez, tęsknoty i niesprawiedliwości, o małych wielkich tragediach w zaciszach tak wielu przecież domów... I nie słyszałam o takiej więzi − prawdziwej, szczerej − wśród kobiet, które straciły swoje dzieci czy wnuki..."

    "Aniołkowe mamy − kobiety najsilniejsze na świecie. Kobiety, które przeżyły największą z tragedii. Kobiety, których rozpacz i tęsknota przewyższają wszystko. Kobiety „wyróżnione” (może złego słowa użyłam, przepraszam), może w jakiś sposób naznaczone, bo teraz, po stracie swoich Maleństw, widzą, słyszą i czują więcej... Rozpoznają się po maleńkiej iskierce smutku, która już zawsze tlić się będzie w próbujących śmiać się oczach... Rozpoznają się po wzroku wpatrzonym w dal... i tak zamyślonym... nieobecnym... stęsknionym... Bo przecież żyć trzeba dalej... I wierzyć, że wszystko w końcu naprawdę będzie dobrze. Nigdy nie przypuszczałam, ze i mnie przyjdzie zostać taką właśnie Mamą... A jednak... Niezbadane są wyroki... Teraz już wiem, że czerwone kreseczki na teście nie równają się ukochanemu, zdrowemu Maleństwu za 9 miesięcy... Teraz już wiem... I tak bardzo, bardzo tęsknie..."

    Martoszka, Summerka, Lanusia93, KinderBaby, anja83, małe marzenie lubią tę wiadomość

  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 14 marca 2015, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piekne slowa taikie prawdziwe

    KinderBaby lubi tę wiadomość

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2015, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 czerwca 2016, 17:57

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2015, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zAgatka bardzo mi przykro.. no niestety same nie powodzenia są. cały czas pod górę.. Ja jedynie czego się trzymam to wiary..

    Summerka, KinderBaby, małe marzenie lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2015, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja planuje pod koniec przyszlego roku ale dopiero starania. Dopiero wtedy moge najszybciej zaczac starac sie o rodzenstwo dla Nelki. Ale to na razie plany.
    Zycze kazdej z was tego co najpiekniejsze czyli malenstwa <3

  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 16 marca 2015, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzusiax, czytam Twoje posty i mam gęsia skórkę, jakie to niesprawiedliwe...ale wiem, ze niezbadane sa wyroki Pana i wierze, ze wszystko ma sens, a Oan doświadcza najmocniej tych, których kocha. Wierze, ze niedługo zostaniesz szczęśliwa mama, a Twoj aniołek bedzie na Ciebie czekał...;)

    Tule mocno i dużo siły!

    Paulette lubi tę wiadomość

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • EmWu Przyjaciółka
    Postów: 105 58

    Wysłany: 16 marca 2015, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, ja też jestem po zabiegu łyżeczkowania i z niecierpliwością czekam na pierwszy okres po nim. Wiem że gdy już przyjdzie to wszystko zacznie pomału wracać do normy i po 2 lub trzecim @ będę mogła zacząć ponowne starania, które wypadną pewnie na maj lub czerwiec...:)

    łyżeczkowanie miałam z braku zarodka i w tym przypadku termin "puste jajo płodowe" był dla mnie pocieszający, bo wiem że w środku nikt nie zamieszkał.. lepiej było mi to wszystko znieść..

    thgfjqivwajyo5w1.png
    Starania od 10.2014
    1.2015 puste jajo płodowe
    12.2015 rozpoznanie: oligoteratozoospermia
    31.03.2017 sonoHSG jajowody drożne
    4 x cykle stymulowane
    3xIUI bez powodzenia
    20.11.2017 histero+laparo+drożność-ok
    4.2018 start imsi
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2015, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przykro mi EmWu ... no tak może i łatwiej było Ci w ten sposób się pozbierać. ja niestety miałam maluśkiego chociaż to był ich rzekomy 7 tydzień ;/ ja swoje starania przerzucam na koniec czerwca. tak coś czuję, że dużo będzie staraczek ;) mam nadzieję, że nam się uda ;)

    KinderBaby, małe marzenie lubią tę wiadomość

  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 17 marca 2015, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarenka2015 wrote:
    Paulette, rozumiem. Ale to nie wyścigi. Chyba najważniejsze dla Ciebie by zajść w tą ciążę, a nie kiedy urodzisz. Będą 2 kreski, to po 9 miesiącach będzie poród. Takie są prawa natury ;)
    Sarenka ma racje. Dla mnie tez ważne są 2 kreski w tym roku choć nie wiem czy je zobaczę bo zaczynam prace i niby od razu będę mieć umowę ale na 10 miesięcy na 3/4 etatu, pozniej rok i tez 3/4 i na koniec czas nieokreślony. Nie chce przekładać starań na 2 lata później ale boję się że jak zajde w ciągu tych 10 miesięcy w ciaze to przedłuża mi tylko do porodu umowę...

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2015, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl25 no tak i trudna decyzja;/ te nasze kochane państwo. narzekają, że jest niski przyrost, ale w ogóle nie dbają o kobiety starające sie o potomstwo...

    KinderBaby, małe marzenie lubią tę wiadomość

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ