X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zafasolkowane ze szczęśliwym finalem w 2016
Odpowiedz

Zafasolkowane ze szczęśliwym finalem w 2016

Oceń ten wątek:
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 17 marca 2015, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie, żebyś wiedziała... A jak powiesz pracodawcy ze planujesz ciaze to cie nawet nie zatrudni... Później dziwota ze ludzie wyjeżdżają za granicę jak tam jest dużo lepiej i tam dbają o kobiety w ciąży i o te które juz maja dzieci

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2015, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zgadzam się. tak właśnie u nas jest. ;/ wyjechać i nie wracać. tak by było najlepiej. ale ja jednak bym chyba nie potrafiła rodziny zostawić .

    KinderBaby lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2015, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niestety ciężko jest i nie dostajemy tego czego chcemy... o czym a w tym przypadku o Kim marzymy.

    KinderBaby lubi tę wiadomość

  • Matleena Autorytet
    Postów: 5466 5390

    Wysłany: 17 marca 2015, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2015, 00:57

    Landryneczka, zwei_kresken, lauda., Maczek, KinderBaby, Mona_M lubią tę wiadomość

    tt1ce913.aspx?&fake.png

    mpf_6a30716f026cf4d4d8712df59b64ed2b.png

    24-12-2015 62cm 4640g sn
  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 18 marca 2015, 05:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiec i ja się zapisuje na wątku ;) ten rok miał być najlepszym i tak myślałam Jeszcze w styczniu ale już w tym roku dziecka mieć nie będę więc mam nadzieję że 2016 będzie wreszcie tym Naj ;)

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2015, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matleena wrote:
    Dziewczyny sorry, ale jest początek roku. Jak chcecie zajść w ciążę z tak pesymistycznym podejściem?
    My mamy bardzo optymistyczne podejście. W tym roku chcemy marzymy tylko o II kreskach a w 2016 o narodzinach. Tak wiem są, jeszcze takie szczęściary co mogą się załapać na ten rok (jak dobrze się postarają),żeby urodzić, ale np tak jak ja starania mogę zacząć od czerwca? to nie dam w tym roku rady.

    KinderBaby lubi tę wiadomość

  • margo001 Autorytet
    Postów: 674 331

    Wysłany: 18 marca 2015, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny przyjmiecie mnie?

    Zajść w ciążę w 2015 roku to było i jest moje postanowienie noworoczne i zrobię wszystko żeby się udało. O dziecko staram się jakieś dwa lata, było bieganie do gina, monitoringi, stymulacje, hsg no i wszystko zawsze w porządku tylko efektów brak :(. W tym roku postanowiłam wybrać się do specjalistycznej kliniki i tak zrobiłam. 2 marca miałam robioną pierwszą inseminację w poniedziałek robiłam betę niestety wynik 2,2. Czekam teraz na @ i kolejną walkę.

    Trzymam kciuki żebyśmy wszystkie w tym roku zabaczyły te wyczekiwane dwie kreseczki. Naprawdę wierzę, że się uda.

    Pozdrawiam Was wszystkie i życzę dużo sił do walki.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 marca 2015, 16:04

    KinderBaby lubi tę wiadomość

    2nn3vfxmqaxhqdgn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2015, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margo witamy serdecznie :) również trzymam za Ciebie kciuki :) musi się nam to w końcu udać.. ;)

    KinderBaby lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2015, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny jestem nowa :( i też do was chce dołączyć. ja straciłam swoje serduszko tydzień temu i kolejne starania zaczne od lipca. moze sie uda.. pozdrawiam

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2015, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinderbaby tak mi przykro... no jasne, ze przyjmiemy. ufam Bogu i wiem, że każdej z nas się uda ;) więc głowa do góry;)

    KinderBaby lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2015, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewuszki :) co tu tak cicho i pusto ??

    KinderBaby lubi tę wiadomość

  • Smużka Ekspertka
    Postów: 125 136

    Wysłany: 22 marca 2015, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny jestem tutaj nowa, ja moje maleństwo straciłam zaraz po Świętach Bożego Narodzenia.Mam nadzieję że ten rok będzie lepszy, teraz jeszcze kilka badań do zrobienie i jeżeli wyniki będą ok to możemy rozpocząć starania.

    3jgx3e3kaave89k5.png
    klz9krhmenj9pn50.png
    Aniołek 7 tc. - 30.12.2014
  • Matleena Autorytet
    Postów: 5466 5390

    Wysłany: 22 marca 2015, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2015, 00:57

    Eklerka, KinderBaby lubią tę wiadomość

    tt1ce913.aspx?&fake.png

    mpf_6a30716f026cf4d4d8712df59b64ed2b.png

    24-12-2015 62cm 4640g sn
  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 23 marca 2015, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dolaczam do Was i ja :)

    Wierze ze wiara czyni cuda i ja tez zostane mamusia ze szczesliwym terminowym zakończeniem :)

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2015, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smużka i Monilia trzymam za Was kciuki i też wierzę, że nam się uda.

    Matleena źle to interpretujesz. Nasi faceci dają nam szczęście i to ogromne, ale ten wątek jest tylko jako o ciąże. A nie o całe nasze prywatne życie. Tu jest miejsce dla kobiet, które się starają o dzidziusia. Większość z nas w tym roku zobaczy tylko dwie kreski. Szansa na dziecko, aby móc je przytulić jest dopiero za rok. Dlatego ten wątek powstał dla takich staraczek, które tutaj dołączają, aby móc się wspólnie wspierać i żeby nie zwariować po stracie dzidziusia i móc się przygotować do następnej ciąży. Tak się przygotować, żeby doczekać szczęśliwego finału.

    KinderBaby lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2015, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smużka wrote:
    Hej dziewczyny jestem tutaj nowa, ja moje maleństwo straciłam zaraz po Świętach Bożego Narodzenia.Mam nadzieję że ten rok będzie lepszy, teraz jeszcze kilka badań do zrobienie i jeżeli wyniki będą ok to możemy rozpocząć starania.
    hej;) oprócz badań przygotowujesz się już do następnej ciąży? tzn. bierzesz jakieś witaminy itp.?

    KinderBaby lubi tę wiadomość

  • Smużka Ekspertka
    Postów: 125 136

    Wysłany: 25 marca 2015, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette tak kwas foliowy póki co, innych witamin nie łykam jak będę na wizycie w połowie kwietnia to będę pytać czy coś jeszcze powinnam zażywać, z resztą wtedy zobaczymy wyniki badań i zostanie podjęta decyzja.

    KinderBaby lubi tę wiadomość

    3jgx3e3kaave89k5.png
    klz9krhmenj9pn50.png
    Aniołek 7 tc. - 30.12.2014
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2015, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A kwas foliowy w tabletkach? bo mi gin przepisała w saszetkach do picia ;) i nie wiem co jest lepsze...

    KinderBaby lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2015, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja brałam w tabletkach :) ale nie wiem co się bardziej przyswaja

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2015, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja właśnie też nie mam pojęcia ;/

    KinderBaby lubi tę wiadomość

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ