X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zafasolkowane ze szczęśliwym finalem w 2016
Odpowiedz

Zafasolkowane ze szczęśliwym finalem w 2016

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2015, 23:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka,
    jestem tutaj nowa na ovu :)
    z mężem zaczęliśmy się starać o dzidzi, mam nadzieję że moja nadwaga i nieregularne cykle nam w tym nie przeszkodzą.
    Liczę że 2016 będzie dla mnie tym szczęśliwym ;)

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2015, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette witaj ;)))
    dziękuję i ja także 3mam kciukaski za was ;) Co do nieregularnych cykli najkrótszy miałam 32 najdłuższy 49...ale to tak sporadycznie mam po 40 parę zazwyczaj 33-38 dni. Takżę ciężko mi trafić i wyliczyć dzień owulacji. We wrześniu zaczęliśmy starania ale to tak na luzie na razie w sensie żadnego mierzenia temp itp. ale od kolejnego cyklu chcę zacząć mierzyć temperaturę i wspomóc się testami owulacyjnymi.Na razie czekam na @.

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2015, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Temperature mierze troche mi pomaga z ustaleniem owulacji. Testow nigdy nie uzywalam. Ja tez czekam na okres jutro powinnam dostac i nowy cykl zaczynam z badaniami hormonalnymi. Bo juz sie konczy 5 cykl staran i nadal nic...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2015, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oooo to jak mierzenie temperaturki pomaga to tym bardziej zacznę ją mierzyć tylko ja mam troszkę problem, pracujęna 3 zmiany. o ile uda mi się przed pierwszą zmianą i drugą mierzyć o godzinie 4.20 tak po 3 zmianie bedę musiała dopiero jak wstanę...;/ nie wiem czy to będzie miarodajne...a ja mam nadzieję że jednak nie dostaniesz jutro tej wrednej @ :) tego ci życzę ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2015, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niestety kochana @ przyszła już dziś :(
    no mi pomaga przy ustaleniu owulacji.

    Wiesz nie wiem czy masz ochotę bo może zauważyłaś, że ten wątek jest trochę obumarły, ale mam inny wątek w którym udzielają się cztery fajne dziewczyny i ja ;)
    https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-ogolne/przedciazowe-rozmowy-gabi-i-paulette,7873,1.html
    Jeśli masz ochotę to tam zajrzyj ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2015, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette tak kochana zauważyłam że wątek troszkę obumarły :P oki na pewno zajrzę ;)

‹‹ 5 6 7 8 9
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ